بورسیه‌های تحصیلی

بورس تحصیلی جوایز مالی ارائه شده توسط دانشگاه‌ها یا سایر سازمان‌های آموزشی برای حمایت مالی دانشجویان از تحصیل است. بورسیه تحصیلی برای تأمین نیازهای مالی، توانایی علمی، کالای عمومی، توانایی ورزشی یا هنری یا ترکیبی از موارد فوق اعطا می‌شود.

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که می‌توانید زندگی دانشجویی خود را به‌طور کامل تحت کنترل داشته باشید؟

اکنون می توانید — با مدل یادگیری آنلاین IU— تصمیم بگیرید که چه زمانی و چگونه یاد بگیرید!

و اگر کنجکاو هستید که بدانید ترم بعدی چه زمانی شروع می‌شود، ما خبرهای خوب بیشتری داریم: می‌‌توانید تحصیلات خود را هر زمان که بخواهید، از هر کجا که بخواهید شروع کنید و تا 50% تخفیف شهریه دریافت کنید .

دانشگاه بین‌المللی علوم کاربردی IU بیش از 10 سال است که پیشتاز در امر یادگیری آنلاین بوده است. و به همین دلیل است که آنها این امکان را برای شما فراهم کردند که از هر کجا و در هر زمان یاد بگیرید. چه در رشته اطلاعات و فناوری یا تجارت و مدیریت، پردیس دانشگاهی‌تان در جیب شماست. مطالعات و آزمون‌ها به‌صورت شبانه روزی — در خانه یا کافه مورد علاقه‌تان در دسترس شماست.

این آموزش واقعی است که برای پاسخگویی به نیازهای واقعی دانشجویان در سال 2022 تکامل یافته است.

بورسیه‌های تحصیلی Keystone برای دانشجویان کارشناسی

Keystone Academic Solutions بورسیه‌های تحصیلی کارشناسی را به دانشجویان سراسر جهان ارائه می‌دهد. این بورسیه‌های تحصیلی به دانشجویانی ارائه می‌شود که سابقه تحصیلی خوبی دارند و برای تغییر جهان از طریق آموزش خود، انگیزه کافی نشان می‌دهند. هنگامی که دسته بعدی بورسیه‌های تحصیلی اعلام شود، اینجا ثبت‌نام کنید تا به‌روزرسانی‌ها را دریافت کنید!

بورسیه‌های تحصیلی Keystone برای فارغ‌التحصیلان

Keystone Academic Solutions بورسیه‌های تحصیلات تکمیلی را به دانشجویان سراسر جهان ارائه می‌دهد. این بورسیه‌ها به دانشجویانی ارائه می‌شود که دارای سابقه تحصیلی خوبی هستند و برای تغییر جهان از طریق تحصیلات خود، انگیزه‌ای قوی نشان می‌دهند. هنگامی که دسته بعدی بورسیه‌های تحصیلی اعلام شود، اینجا ثبت‌نام کنید تا به‌روزرسانی‌ها را دریافت کنید!