Keystone logo
Zaragoza Logistics Center

Zaragoza Logistics Center

Zaragoza Logistics Center

مقدمه

Zaragoza Logistics Center ( ZLC ) یک مؤسسه تحقیقاتی و آموزشی است که توسط دولت آراگون در اسپانیا با همکاری مؤسسه فناوری ماساچوست (MIT) و دانشگاه ZLC تأسیس شده است . در سال 2003 تأسیس شد ، پردیس ZLC در "پارک تجاری Dinamiza" واقع شده است که پس از نمایشگاه EXPO Zaragoza 2008 برای تأمین فضا و نیازهای کاری شرکت ها طراحی شده است.

مأموریت ZLC ایجاد مرکز بین المللی عالی برای تحقیق و آموزش در لجستیک و SCM است که به طور فعال با صنعت و بخش دولتی درگیر و توسعه دانش را گسترش می دهد. ZLC برای تحقق مأموریت خود با مرکز حمل و نقل و لجستیک MIT همکاری کرد تا برنامه لجستیک بین المللی MIT-Zaragoza را بسازد ، الگویی بی نظیر از همکاری بین صنعت ، دولت و دانشگاه. این همکاری موفقیت آمیز منجر به ایجاد شبکه جهانی MIT جهانی SCALE شد که هم اکنون چهار قاره را در بر می گیرد. علاوه بر این ، Zaragoza Logistics Center در چندین طرح تحقیق و آموزش ملی و بین المللی شرکت می کند.

در سال 2008 ، وزارت آموزش و علوم اسپانیا رسما ZLC به عنوان یک دفتر انتقال دانش (KTO) به رسمیت شناخت. ZLC عضو مرکز ملی تعالی برای تحقیقات در زمینه تدارکات و مدیریت زنجیره تأمین ، CNC LOGISTICA است که در سال 2006 توسط ZLC همراه سه موسسه دیگر ایجاد شده است. مشارکت این مرکز ZLC به عنوان نقش اصلی در تعریف و هماهنگی ابتکارهای تحقیق ، توسعه و نوآوری در اسپانیا در لجستیک و مدیریت زنجیره تأمین قرار می دهد. ZLC در فعالیت های خود از ادامه پشتیبانی بانک محلی پس انداز Ibercaja و صندوق اجتماعی اروپا حمایت می کند.

ویژگی های پردیس

دانشجویان ZLC می توانند از تخفیف های ویژه در Nodis Student Residence بهره مند شوند.

  بورسیه و بودجه

  ZLC یک برنامه کمک مالی با همکاری Ibercaja Banco SA برای دانش آموزان از همه ملیت ها ارائه می دهد. ویژگی های اصلی وام عبارتند از:

  • این وام تا 70 درصد از مبلغ باقیمانده شهریه را با مهلت 1 ساله پوشش می دهد.
  • سازگار با بورسیه های ZLC
  • بدون جریمه برای بازپرداخت زودهنگام یا لغو
   همه متقاضیان باید قبلاً در برنامه ZLOG پذیرفته شده باشند.

  Zaragoza Logistics Center از طریق برنامه بورسیه تحصیلی MIT ساراگوسا که توسط خود سرمایه گذاری می شود، بورسیه تحصیلی اعطا می کند که تا 80٪ از هزینه تحصیل را پوشش می دهد.

  زندگی و امکانات پردیس

  شبکه جهانی مقیاس MIT یک اتحاد بین المللی از مراکز تحقیقاتی پیشرو است که به توسعه زنجیره تامین و تعالی لجستیک از طریق نوآوری اختصاص دارد. این مرکز به عنوان یک شبکه متوازن طراحی و اجرا می شود که در آن هر مرکز منابعی را برای انجام تحقیقات مشترک، مدیریت برنامه های آموزشی و همکاری با حامیان مالی شرکت می کند.

  مراکز

  مرکز حمل و نقل و لجستیک MIT (CTL)، ایالات متحده آمریکا

  Zaragoza Logistics Center ( ZLC )، اسپانیامرکز نوآوری لجستیک آمریکای لاتین (CLI)، کلمبیاموسسه مالزی برای نوآوری زنجیره تامین (MISI)، مالزیمرکز لوکزامبورگ لجستیک (LCL)، لوکزامبورگموسسه نوآوری زنجیره تامین نینگبو چین، (NSCIIC)، چین

  علاوه بر این، ZLC اجلاس‌ها، کارگاه‌های آموزشی، کنفرانس‌ها، سمینارها و میزگردهایی را ترتیب می‌دهد که دانشجویان و فارغ‌التحصیلان به طور مستقیم به آنها دسترسی دارند. همچنین دانش آموزان این فرصت را دارند که:

  • شبکه های فارغ التحصیلان
  • به برنامه های باز ZLC دسترسی اولویت دار داشته باشید
  • از 15% تخفیف در برنامه های آموزشی باز و سفارشی اجرایی بهره مند شوید.

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Zaragoza

   Zaragoza Logistics Center Avenida de Ranillas 5, edificio 5A (EXPO), planta calle, 50018, Zaragoza

  • Cambridge

   Cambridge, آمریکا

   سوالات