Keystone logo
Yunnan University Of Finance &  Economics

Yunnan University Of Finance & Economics

Yunnan University Of Finance &  Economics

مقدمه

هر جوانی در چین فرصت لذت بردن از زندگی دانشگاهی را پیدا نمی کند. امروزه به ازای هر 100 جوان ، فقط حدود 20 نفر از آنها هستند که خوش شانس هستند که می توانند وارد محوطه دانشگاه شوند.

با این وجود ، هر دانشجوی دانشگاه نمی تواند آموزش خود را به پایان برساند و مانند دیگران در دانشگاه اثر خود را بگذارد. در حالی که دانشجویان با انتخاب خود به زندگی کالج خود ادامه می دهند ، کالج به طور انتخابی دانشجویان وی را نیز پرورش می دهد. ما امیدواریم که کسانی که دانشگاه دارایی و اقتصاد یوننان (YUFE) را انتخاب کرده اند کسانی هستند که چشم انداز آینده و آرزوی تحقق آن را دارند. اما هنوز هم ، ما انکار نمی کنیم که تفکر سودگرایی هنگام انتخاب دانشگاه نقش مهمی دارد. به عنوان مثال ، برخی از نزدیکان یا دوستان شما ممکن است شما را ترغیب کنند که برای عملی بودن در YUFE ثبت نام کنید ، و شاید این واقعاً یکی از نقاط قوت ما باشد: آموزش م knowledgeثر دانش و مهارت های ارائه شده توسط دانشگاه می تواند کمک زیادی به پیشرفت شخصی شما در دانشگاه کند. آینده. با این حال ، کمکی که به پیشرفت کلی فرد می کند محدود است. آنچه ما قصد داریم به دانش آموزان خود بیاموزیم نگرانی در مورد جامعه ، در مورد خودشان ، در مورد دیگران ، و همچنین یک روحیه حرفه ای و عملگرا است ، به طوری که آنها می توانند شخصیت ، ذهنیت و فیزیکی سالم و همچنین مهارت ها و دانش مورد نیاز مدرن را بدست آورند. جهان و هنگامی که دانشجویان ما دانشگاه را ترک می کنند ، آنها می توانند به طور فعالانه نقش خود را در زمینه های مختلف بازی کنند ، و در حالی که مشاغل خود را ایجاد می کنند ، به جامعه کمک کنند.

تسلط بر همه دانش و مهارت دشوار است و شناختن حقیقت در زندگی حتی دشوارتر است. اگرچه YUFE می تواند فضای مطلوبی برای تحصیل ایجاد کند ، اما ما هنوز قادر به تحقق رویای هر دانش آموز نیستیم. آنچه ما ارائه می دهیم فرصتی برای رشد هزاران جوان است ، زیرا آنها "موتورهای" خود را برای رشد طولانی مدت طراحی و تولید می كنند.

و این اصل زندگی دانشگاه است. ما صمیمانه امیدواریم که وقتی YUFE را انتخاب کردید و برای مدیریت ارتباط بین دانشگاه و رشد شخصی به طور مستقل فکر کردید ، این امر را حفظ کنید. اگر بتوانید این کار را انجام دهید ، پس ما اعتقاد داریم که YUFE یک انتخاب واقعا ارزشمند در زندگی شما خواهد بود ، و شما یک زندگی دانشگاهی معنی دار و پرباری خواهید داشت.

مکان ها

  • Chuxiong Yi Autonomous Prefecture

    Cai Jia Xiang,85, , Chuxiong Yi Autonomous Prefecture

    سوالات