Keystone logo
© © Yuan Ze University
Yuan Ze University

Yuan Ze University

Yuan Ze University

مقدمه

Yuan Ze University در سال 1989 تأسیس شد ، ممکن است با استانداردهای سنتی جوان باشد ، اما در کوتاه ترین مدت به عنوان الگویی برای دانشگاه های تازه ظهور شناخته شده است. یوان زه به عنوان اولین و تنها دانشگاهی که در سال 2003 برنده جایزه ملی کیفیت شد ، جایزه ای را از وزارت آموزش و پرورش برای پروژه تعلیم و تربیت در سال 2005 دریافت کرد. به طور متوالی ، این وزارتخانه به عنوان یکی از 12 دانشگاه برتر تعیین شده است. در تایوان ، دریافت جایزه برای "هدف برای پروژه توسعه دانشگاه برتر و نخبگان" از سال 2005. با کسب بالاترین افتخار در آموزش ، تحقیق و مدیریت ، یوان زه در تایوان به شگفتی آموزش عالی تبدیل شده است.

با توجه به اولویت بالای دانش آموزان در زمینه های آموزش و مشاوره ، یوان زه بر آموزش در خلاقیت و اخلاق تأکید می کند. علاوه بر این ، ما در "پروژه خواندن کلاسیک 50" ، "YeSir Mentorship Program" پیشگام و فعال هستیم و همه نوع فعالیت هایی را که به تحصیلات فوق برنامه دانش آموزان غنی می شود ، تبلیغ می کنیم. ما توسط گروه شرق دور تاسیس شدیم ، ما روابط تنگاتنگی با همه شرکتهای تابعه ایجاد کردیم تا یک اتحاد صنعتی و دانشگاهی تشکیل دهیم. برنامه کارآموزی برای دانشجویان داخلی و خارجی می تواند از طریق چنین شبکه ای به طور کامل محقق شود. بر اساس طاقچه منحصر به فردی که یوان ز ایجاد کرده است ، ما ارزش افزوده ای را برای دانشجویان و اعضای هیات علمی ارائه می دهیم و از خود انتظار داریم که دانشگاه معیار در همکاری صنعت و دانشگاه باشیم.

موضوع اصلی استراتژی توسعه دانشگاه بر تمایز و بین المللی سازی تأکید دارد. از طریق تمایز در طراحی و تحقیق برنامه درسی ، ما ویژگی ها و نام تجاری متمایز خود را ایجاد می کنیم. در حالی که در جذب هیات علمی برجسته خارجی و دانشجویان بالقوه بین المللی با ارائه بسته های مناسب و بورسیه تحصیلی/کمک هزینه تحصیلی. مرکز زبان و فرهنگ بین المللی برنامه های ماندارین و فرهنگی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. میزبان فعالیتهای مختلف فرهنگی است ؛ و تبادل فرهنگی را در محوطه دانشگاه ترویج می کند.

به عنوان جوانترین و پرانرژی ترین دانشگاه برتر دانشگاه های تایوان ، ما همچنان از مزایای رقابتی خود "نوآوری" ، "کیفیت" و "انعطاف پذیری" به طور کامل استفاده خواهیم کرد. ما یک محیط چالش برانگیز برای دانش آموزان فراهم می کنیم تا از یادگیری لذت ببرند ، پتانسیل های خود را توسعه داده و از خودشان پیشی بگیرند. برای اینکه اعضای هیئت علمی خود را وقف الهام بخشیدن و راهنمایی دانشجویان خود و پیگیری حقیقت و تعالی علمی کنند. و برای ارتقاء کیفیت خدمات و تحقق رشد شخصی کارکنان.

آمار

در حال حاضر یوان زی دارای پنج کالج شامل دانشکده های مهندسی، انفورماتیک، مدیریت، علوم انسانی و اجتماعی و مهندسی برق و ارتباطات است. بیش از 9000 دانشجو با نسبت 2:1 بین دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد در محوطه دانشگاه وجود دارد. مرکز سلول‌های سوختی و مراکز تحقیقاتی ارتباطات ما با هدف اسکان مراکز تحقیقاتی کلیدی در تایوان، همه منابع و استعدادها را در همه بخش‌های مرتبط با مهندسی در Yuan Ze از طریق پشتیبانی از پروژه دانشگاه‌های برتر جذب کرده‌اند. با موفقیت این دو مرکز، یوان زه تمرکز زیادی بر ارتقای ظرفیت کلی آموزشی و پژوهشی دارد. کالج مدیریت اولین برنامه EMBA را در تایوان راه اندازی کرده است و تمام دوره ها در دانشکده مدیریت تحصیلات تکمیلی به زبان انگلیسی برگزار می شود تا دانشجویان ما را بیشتر به بازار بین المللی متصل کند. کالج انفورماتیک اولین کالج در تایوان است که اطلاعات را به عنوان هسته اصلی آموزش و تحقیق خود پذیرفته است. این بر تجربه عملی با ادغام بین فناوری و مطالعات اجتماعی تأکید دارد. کالج علوم انسانی و اجتماعی از نزدیک با کالج مطالعات عمومی ما برای ترویج آموزش و تحقیق در علوم انسانی، آموزش عمومی و اخلاق همکاری می کند.

  ویژگی های پردیس

   پذیرش ها

   مدارک مورد نیاز

   • فتوکپی مدرک تحصیلی (به زبان انگلیسی یا چینی). باید مدرکی را که در دانشگاه/موسسه قبلی کسب کرده اید نشان دهد.
   • فتوکپی رونوشت (به زبان انگلیسی یا چینی). هر ریز نمرات باید فهرست سال به سال تمام دوره ها را ارائه دهد. لطفاً در صورت درخواست انتقال، ریز نمرات مدرسه فعلی خود را نیز ارائه دهید.
   • دو توصیه نامه
   • خلاصه
   • بیانیه ای از هدف
   • عکس های اندازه گذرنامه (گرفته شده در شش ماه گذشته و در پس زمینه سفید)
   • گزارش نمره رسمی آزمون مهارت انگلیسی، مانند TOEFL/TOEIC/IELTS/Cambridge ESOL/GEPT/CSEPT یا گواهی آموزش متوسطه انگلیسی
   • گزارش نمره رسمی آزمون مهارت چینی (TOCFL/HSK) (الزامی برای متقاضیان دپارتمان زبان شناسی و ادبیات چینی)
   • نمونه کار (الزامی برای متقاضیان گروه ارتباطات اطلاعات و گروه هنر و طراحی)
   • صورت مالی با حداقل 4000 دلار آمریکا

   تمام فرم های درخواست مورد نیاز و مدارک مربوطه باید قبل از مهلت های نشان داده شده در بالا تکمیل شود. درخواست هایی که ناقص باشند یا پس از مهلت مقرر دریافت شوند، پذیرفته نمی شوند. متقاضیان باید مسئولیت کامل درخواست رد شده را بپذیرند.

   الزامات ویزا

   ویزا برای دانشجویان در برنامه های مدرک

   اگر قصد دارید در تایوان برای یک دوره تحصیلی که بیش از 6 ماه است تحصیل کنید، باید برای ویزای اقامت اقدام کنید.

   2 راه برای درخواست ویزای اقامت وجود دارد:

   1. اگر توسط یک دانشگاه تایوان برای یک برنامه تحصیلی پذیرش شده اید، باید با نزدیکترین سفارت، کنسولگری، یا دفتر نمایندگی تایوان تماس بگیرید.
   2. اگر قبلاً با ویزای ویزیتور در تایوان اقامت داشته اید و واجد شرایط درخواست ویزای اقامت هستید، می توانید برای درخواست به دفتر امور کنسولی مراجعه کنید.


   مدارک مورد نیاز

   برای درخواست ویزای اقامتی به مدارک زیر نیاز دارید

   نه

   الزامات

   شرح

   1

   فرم درخواست

   فرم درخواست را به صورت آنلاین پر کنید

   2

   گذرنامه
   (اصل و کپی)

   اعتبار به مدت 6 ماه با صفحات خالی

   3

   2 عکس گذرنامه

   عکس های رنگی با پس زمینه سفید در مدت 6 ماه گرفته شده است

   4

   گواهی سلامت

   ظرف مدت 3 ماه توسط یکی از بیمارستان های تعیین شده صادر می شود
   یا وب سایت مراکز کنترل بیماری را بررسی کنید

   5

   مجوز پذیرش یا گواهی ثبت نام
   (اصل و کپی)

   مجوز پذیرش یا گواهی ثبت نام با سابقه ثبت نام صادر شده از دانشگاهی که قرار است در آن شرکت کنید.

   6

   دیپلم و ریز نمرات بالاترین تحصیلات شما
   (اصل و کپی)

   توسط مدرسه ای که قبلاً تحصیل کرده اید صادر شده است

   7

   صورت مالی

   صورت های بانکی یا سوابق حواله و غیره.

   بورسیه و بودجه

   تحصیل در دانشگاه مستلزم پرداخت شهریه و تامین هزینه های زندگی است. با این حال، حمایت مالی در دسترس است. برای پاداش دادن به دستاوردهای برجسته و کمک به اطمینان از اینکه ترس در مورد امور مالی دانشجویان بین المللی آینده نگر را از تحصیل در Yuan Ze University محدود نمی کند، ما خوشحالیم که تعدادی بورسیه برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهیم.

   بورسیه هایی که در زیر نشان داده شده است فقط برای دانشجویان مدرک بین المللی است که برای پذیرش مطابق با مقررات وزارت آموزش و پرورش برای دانشجویان بین المللی که در تایوان تحصیل می کنند درخواست می دهند.

   لطفاً توجه داشته باشید که YZU فقط به درخواست بورس تحصیلی YZU، بورسیه ICDF و بورسیه نخبگان کمک و مشاوره می دهد.

   بورسیه تحصیلی YZU

   مدرک و مدت زمان مورد استفاده: لیسانس 8 ترم (4 سال)، کارشناسی ارشد 4 ترم (2 سال)، Ph.D. 8 ترم (4 سال)

   کمک هزینه های تحصیلی:

   • چشم پوشی از شهریه (20%-100%)، هزینه های متفرقه، و چشم پوشی از هزینه اعتباری [به اختصار معافیت شهریه]
   • استیپند

   شرح مختصری از شرایط درخواست:

   دانشجویان جدید:

   • درخواست بورس تحصیلی YZU و درخواست مدرک با هم انجام می شود. هیچ مدارک درخواست اضافی یا سیستم درخواست جداگانه مورد نیاز نیست.
   • بورس تحصیلی YZU یک بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی است. متقاضیان توسط کمیته بررسی بر اساس مدارک ارائه شده در سامانه درخواست آنلاین YZU ارزیابی خواهند شد.
   • تصمیم کمیته قطعی است. به سوالات یا مذاکرات مربوط به تصمیمات پاسخ داده نخواهد شد.

   دانش آموزان موجود:

   دفتر امور جهانی تمدید / درخواست بورسیه تحصیلی YZU را هر ترم از طریق ایمیل YZU اعلام می کند. دانشجویانی که واجد شرایط تمدید / درخواست هستند باید برای بورس تحصیلی YZU در هر ترم تحصیلی اقدام کنند. دانشجویانی که در مهلت ذکر شده موفق به درخواست خود نشوند بورس تحصیلی خود را از دست خواهند داد.

   * دانشجویان باید تمام شرایط درخواست مندرج در Yuan Ze University برای ایجاد بورسیه تحصیلی برای دانشجویان خارجی را داشته باشند. جدول فوق فقط یک توضیح مختصر برای مرجع است.

   بورسیه MOE تایوان

   مدرک و مدت مورد استفاده: لیسانس 4 سال، کارشناسی ارشد 2 سال، Ph.D. 4 سال

   کمک هزینه های تحصیلی:

   لیسانس: معافیت شهریه تا 40000 NTD + کمک هزینه ماهانه NTD 15000 در ماه

   کارشناسی ارشد و دکتری: معافیت از شهریه تا سقف 40000 NTD + کمک هزینه ماهانه NTD 20000 در ماه

   * MOE در هر ترم تحصیلی تا 40000 NTD برای شهریه تایید شده و هزینه های متفرقه هر گیرنده پرداخت می کند. مابقی مبلغ توسط دانشگاه پرداخت خواهد شد. اما هزینه بیمه و هزینه خوابگاه باید توسط دانشجویان پرداخت شود

   بورسیه تحصیلی MOFA تایوان

   مدرک و مدت مورد استفاده: لیسانس 4 سال، کارشناسی ارشد 2 سال، Ph.D. 4 سال

   کمک هزینه تحصیلی: کمک هزینه ماهانه NTD 30000 در ماه + بلیط هواپیما کلاس اقتصادی رفت و برگشت

   MOST بورس تحصیلی تایوان

   مدرک و مدت زمان: کارشناسی ارشد 2 سال، Ph.D. 3 سال

   کمک هزینه تحصیلی: کمک هزینه ماهانه NTD 30,000 در ماه

   بورسیه تایوانICDF

   محدودیت ملیت: فهرست کشورهای واجد شرایط برای بورسیه تایوانICDF

   مدرک و مدت: کارشناسی ارشد 2 سال

   کمک هزینه تحصیلی: بلیط هواپیما کلاس اقتصادی رفت و برگشت + مسکن (خوابگاه YZU) + شهریه + هزینه های اعتباری + بیمه + هزینه کتاب درسی + کمک هزینه ماهانه NTD 12,000 در ماه

   برنامه موجود در YZU در دسترس برای بورسیه تایوانICDF: برنامه کارشناسی ارشد بین المللی در مهندسی صنایع و مدیریت

   برنامه بورس تحصیلی نخبگان

   محدودیت وضعیت: مدرس فعلی از آسیای جنوب شرقی که مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا را دنبال می کند. در تایوان.

   مدرک و مدت: کارشناسی ارشد 2 سال، Ph.D. 3 سال

   کمک هزینه های تحصیلی: کمک هزینه ماهانه NTD 25000 در ماه

   رتبه بندی

   رتبه بندی دانشگاه های جهانی در سال 2021 رتبه بندی دانشگاه جوان 2021 رتبه بندی دانشگاه آسیا در سال 2021 رتبه جهانی CWUR رتبه کشوری
   1001-1200 351-400 351-400 1462 28

   اعتیار سنجی ها

   AACSB معتبر شناخته شد

   مکان ها

   • 135號

    Taoyuan, Zhongli, 320, 135號

    سوالات