Keystone logo
Youngstown State University (YSU)

Youngstown State University (YSU)

Youngstown State University (YSU)

مقدمه

دانشگاه ایالت یانگستون، یک دانشگاه تحقیقاتی شهری، بر رویکرد خلاقانه و یکپارچه برای آموزش، تحصیلات و خدمات تأکید می کند. این دانشگاه دانشجویان را در مرکز خود قرار می دهد؛ منجر به کشف، انتشار و کاربرد دانش می شود. پیشرفت مدنی، علمی و فنی و همکاری برای غنی سازی منطقه و جهان را تقویت می کند.

آمار سریع

- 13381 دانشجو: 1،203 دانشجوی فارغ التحصیلی (پاییز 13) - 46٪ مرد و 54٪ زن؛ 18٪ دانشجویان اقلیت، 1.5٪ دانشجویان بین المللی. - 177 میلیون دالر FY11 سالانه بودجه عملیاتی؛ وجوه دولتی 25 درصد است - 145 مجتمع پردیس شهری یکی از جذاب ترین کشور ها و امن ترین در اوهایو است. - اعتبار توسط کمیته آموزش عالی و عضو انجمن مرکزی شمالی. - اعتبارات کالج: اداره امور مالی - AACSB بین المللی؛ آموزش و پرورش - NCATE؛ مهندسی - ABET. برنامه های فردی بیشتر توسط سازمان های حرفه ای مربوطه آنها را تایید می کند. - عضو دانشگاه شمال شرقی اوهایو پزشکی، که ارائه می دهد شش سال BS / MD شتاب. - بیش از 115 کارشناسی کارشناسی ارشد. گواهینامه ها، مدرک کارشناسی و لیسانس. 44 برنامه کارشناسی ارشد دکترای آموزشی رهبری (EDD)، فیزیوتراپی (DPT) و مهندسی مواد (Ph.D.). - 12 میلیون دلار، اندروز مرکز تفریحی و سلامتی دانشجویی. - بیش از 88000 فارغ التحصیل کار، یادگیری و زندگی در سراسر جهان. - YSU بهترین ارزش تحصیلی را در میان 11 بزرگترین دانشگاه های عمومی دانشگاه اوهایو ارائه می دهد. - 7،900 دلار هزینه تحصیل در کشور

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Youngstown

    Youngstown State University One University Plaza , , Youngstown

    سوالات