Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Yeshiva University

Yeshiva University

Yeshiva University

مقدمه

ماموریت و تاریخ

در مدرسه مددکاری اجتماعی Wurzweiler، مأموریت ما در تاریخ ما منعکس شده است. ما درهای خود را در Yeshiva University در سال 1957 به عنوان تنها مدرسه مددکاری اجتماعی فارغ التحصیل آمریکا تحت نظارت یهودیان در یک محیط دانشگاهی باز کردیم.

در طول تاریخ خود و با حمایت کامل دانشگاه، ما به حوزه انتخابیه‌ای در حال گسترش پیوسته‌ایم. اگرچه ما به عنوان یک مدرسه کار اجتماعی برای کارگران گروهی شروع کردیم، که منعکس کننده نیاز سازمان های جمعی یهودی به کارکنانی بود که به خوبی در این رشته آماده شده بودند، ما به سرعت در جهت ارائه توالی کامل پرونده ها حرکت کردیم.

در سال 1974، با کمک هزینه تظاهراتی از سوی فدراسیون خیریه یهودیان نیویورک، ما توالی کار اجتماعی جامعه را راه اندازی کردیم. این به بخشی جدایی ناپذیر از پیشنهادات منظم Wurzweiler تبدیل شد، با دوره های مدیریت و تحقیق که به طور خاص برای دانشجویان ما طراحی شده است.

در سال 1984، برنامه درسی مجددا سازماندهی شد تا نیازهای نوظهور در این زمینه را برآورده کند و دانش آموزان ما را قادر سازد تا با رایانه در آژانس های خدمات اجتماعی بیشتر آشنا شوند، در حالی که تغییرات اضافی منعکس کننده استانداردهای اعتباربخشی در حال تکامل بود.

ما در سال 1966 تحصیلات دکترا را در رشته رفاه اجتماعی آغاز کردیم و مدرک دکترای رفاه اجتماعی DSW را اعطا کردیم. در آوریل 2000، پس از یک مطالعه فشرده و بررسی خارجی، وزارت آموزش و پرورش ایالت نیویورک تغییر نام مدرک به PhD، دکترای فلسفه در رفاه اجتماعی را تصویب کرد.

ما سالگرد طلایی خود را با یک کنفرانس بزرگ دانشگاهی در شهر نیویورک در سال 2007 جشن گرفتیم و اعتبار ما توسط کمیسیون اعتباربخشی شورای آموزش مددکاری اجتماعی اخیراً تا ژوئن 2025 مجدداً تأیید شد.

در یک نگاه

  • کلاس های کوچک و شخصی سازی شده مفاهیمی را برای اجرای تئوری در عمل ارائه می دهند.
  • هیئت علمی که در زمینه خود متخصص هستند و هیات علمی که راهنمایی ارائه می دهند.
  • انعطاف پذیری در قالب از تمام وقت تا پاره وقت و زمان کلاس راحت در طول هفته و یکشنبه ها.

اشتیاق خود را به یک شغل تبدیل کنید

مربیان و کارکنان دانشگاهی ما متعهد به پرورش یک جامعه فراگیر از یادگیری، تعامل و شبکه هستند. فارغ‌التحصیلان برنامه‌های ما خود را در مشاغل مختلف در مدارس، سازمان‌های غیرانتفاعی، بیمارستان‌ها، سازمان‌های اجتماعی، مشاغل خصوصی و بسیاری موارد دیگر می‌یابند.

توصیفات دانشجویی

مکان ها

  • New York

    West 185th Street,500, 10033, New York

    سوالات