Keystone logo
Yamaguchi University

Yamaguchi University

Yamaguchi University

مقدمه

Yamaguchi University سومین قدیمی ترین دانشگاه جامع ملی در ژاپن است که ریشه های آن به Yamaguchi Kodo ، یک مدرسه خصوصی که در سال 1815 تأسیس شد ، باز می گردد. این دانشگاه در سال 2015 دویستمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت. منطقه محلی هنوز روح مرمت میجی و دانشگاه را در خود جای داده است. خود را برای ایستادگی در جهان به چالش می کشد. این ارزشها در شعار دانشگاه منعکس شده است: "آن را کشف کنید. آن را تغذیه کنید آن را درک کنید. مکانی برای حکمت. » مدیریت دانشگاه برای تطبیق با الزامات زمان کار می کند و به طور مداوم نوآوری را دنبال می کند ، زیرا در توسعه منابع انسانی و ارائه آموزش و پژوهش به جامعه محلی و همچنین جامعه بین المللی کمک می کند.

تعهد به پیشرفت و نوآوری در بسیاری از تغییرات اخیر در دانشگاه مشهود است. در آوریل 2015 دانشکده مطالعات جهانی و علوم تاسیس شد. این دانشکده جدید به نیرویی برای جهانی شدن در سراسر محوطه دانشگاه تبدیل شده است و با درک اهمیت این جهانی شدن ، در اکتبر 2016 از 100 دانشجوی بین المللی مبادله ای به دانشکده استقبال کرد. در آوریل 2016 ، دانشکده تحصیلات تکمیلی فناوری و علوم برای نوآوری با هدف شروع تشویق آموزش جامع و ابتکاری و تحقیقات در علوم ، مهندسی و کشاورزی برای توسعه بیشتر تحصیلات تکمیلی در علوم.

Yamaguchi University در حال کار بر روی یک پردیس متنوع است تا دانشجویان و محققان بین المللی که از سراسر جهان در اینجا جمع می شوند بهترین محیط ممکن را برای مطالعات خود داشته باشند. در آوریل 2011 ما از یک مشاور دانشجویی بین المللی در محوطه دانشگاه استقبال کردیم و با تکیه بر این حمایت از دانشجویان بین المللی خود ، ما یک سیستم معلمی را راه اندازی کردیم که در آن سایر دانشجویان نیز می توانند به افرادی که در خارج از کشور در یاماگوچی تحصیل می کنند ، کمک شخصی و تحصیلی کنند. در سال 2016 ، Yamaguchi University به عنوان بخشی از جشن 200 سال تاریخ راه اندازی کرد. این صندوق باعث پیشرفت بیشتر در زمینه حمایت از دانشجویان بین المللی شده است. ما در Yamaguchi University می خواهیم که دانشجویان و محققانی که برای تحصیل با ما می آیند ، یاماگوچی را به عنوان خانه دوم تصور کنند و واقعاً خوشحال باشند که به اینجا آمده اند ، و ما به بهبود دانشگاه و سیستم پشتیبانی خود ادامه می دهیم تا این امر ممکن شود.

اگرچه برخی ممکن است جذابیت Yamaguchi University درک نکنند زیرا ما در یک منطقه شهری بزرگ مانند توکیو یا اوزاکا نیستیم ، ما مفتخریم که یک محیط آرام و ایمن ، آموزش و تحقیقات با کیفیت بالا و یک سیستم پشتیبانی کامل ارائه می دهیم. دانش آموزان با تمام توان مطالعه کنند. از شما دعوت می کنیم که برای دنبال کردن رویاهایتان در Yamaguchi University بیایید. من به عنوان رئیس Yamaguchi University و به عنوان یک فارغ التحصیل ، مشتاقانه منتظر همکاری دانشجویان بلندپرواز و ایجاد آینده ای روشن جدید با هم هستم.

مکان ها

  • Yamaguchi

    Yamaguchi, ژاپن

    سوالات