Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Yale University School of Management

Yale University School of Management

Yale University School of Management

مقدمه

ماموریت دانشکده مدیریت ییل آموزش رهبران برای تجارت و جامعه است.

ما دانشجویانی را جستجو می کنیم که عمیقاً به مشکلات موجود در دنیای ما اهمیت می دهند. ما آنها را به دانش ، منابع و شبکه ها مجهز می کنیم تا تغییرات مثبت و جاه طلبانه را دنبال کنند - چه این به شکل راه اندازی کسب و کاری است که می تواند بازار خود را تغییر شکل دهد ، چه ابتکارات گسترده و دقیق را در نظر گرفته و یا یک شرکت چند ملیتی را هدایت می کند. با آگاهی شدید از تأثیر آن بر کارگران ، جوامع و محیط زیست.

در Yale SOM ، جامعه ای متعهد به درک چگونگی رفع مهمترین چالشهای جامعه ما را پیدا خواهید کرد ، از طریق ارتباط با همکاران شبیه به هم ، با انگیزه ، کاوش در مورد جدیدترین ایده های بورس تحصیلی و درگیر کردن مشکلات در آستانه ما و غیره قاره های دور برنامه ها و ابتکارات مدرک تحصیلی ما بر روی موضوعاتی قرار دارد که در تقاطع تجارت و جامعه قرار دارند ، از جمله پایداری ، مدیریت دارایی ، مراقبت های بهداشتی ، آموزش ، ثبات مالی ، نقش زنان در تجارت و رهبری جهانی.

دانشجویان ما از قرار گرفتن در محیطی بهره مند می شوند که متفکران برجسته با همه این موضوعات اصلی دست و پنجه نرم می کنند و این مزیت مهم را درک می کنند که چگونه کسب و کار و جامعه به هم پیوسته و وابسته هستند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • New Haven

    Whitney Avenue,165, 06511, New Haven

    سوالات