Keystone logo
XU Exponential University of Applied Sciences

XU Exponential University of Applied Sciences

XU Exponential University of Applied Sciences

مقدمه

در دانشگاه ما، 4 برنامه لیسانس مختلف (کسب و کار دیجیتال، بازاریابی دیجیتال و رسانه های اجتماعی، برنامه نویسی و مهندسی نرم افزار، علم داده) ارائه می دهیم که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. هدف ما از طریق تیم مشاغل، رویدادهای شبکه‌سازی صنعت، گفتگوهای TedEx، مشارکت‌های صنعتی و رویدادهای روز شغلی، توسعه استعدادهایی است که می‌توانند در صنعت دیجیتالی‌سازی و فناوری از طریق کارآموزی، مشاغل تمام وقت و کارآفرینی جذب شوند. ما با شریک مالی خود "Chancen EG" گزینه های تامین مالی را برای آلمانی ها و اروپایی ها ارائه می دهیم.

زمان جدید نیاز به یک دانشگاه جدید دارد

اگر دیجیتالی‌سازی و فناوری‌های نوآورانه جامعه ما را تغییر می‌دهد، اگر آینده کار به مهارت‌های دیجیتال جدید بستگی دارد و اگر کل بخش‌های اقتصاد در حال تحول هستند، آیا سیستم آموزشی ما نیز نباید تغییر کند و پاسخ‌هایی ارائه دهد؟

ما اینطور فکر می کنیم

دانشگاه XU Exponential در نزدیکی برلین اولین دانشگاه آلمان است که به طور انحصاری بر دیجیتالی شدن و فناوری تمرکز دارد. در استودیو پنج در محل استودیو بابلزبرگ در پوتسدام، مکانی ایجاد کرده‌ایم که به طور خاص بر آموزش، تبلیغ و شبکه‌سازی قهرمانان آینده* تغییرات دیجیتال تمرکز دارد. دانشگاه ما در پوتسدام مکان مناسبی برای شماست!

XU Exponential University پوتسدام

در جایی مطالعه کنید که ایده های انقلابی تبدیل به نوآوری شود.

هر نوآوری بر اساس یک ایده پیشگامانه است. اما یک ایده فقط زمانی خوب است که اجرا شود. این دقیقاً همان چیزی است که دانشگاه ما در نزدیکی برلین در مورد آن است: توسعه ایده های جدید برای نوآوری های فردا. ایده هایی که می خواهیم با شما به اجرا در بیاوریم.

یادگیری از طریق تعامل

آموزش جلویی منسوخ شده است: ما به تجربیات تعاملی و تنظیمات یادگیری انعطاف پذیر در گروه های کوچک - حتی خارج از سالن سخنرانی متکی هستیم. تحصیل در XU در پوتسدام به معنای کار عملی پروژه، آزمایش و نمونه سازی است.

روابط ایجاد کنید

شبکه تخصصی جهانی ما از شما در مسیر موفقیت پشتیبانی می کند: در دانشگاه ما در نزدیکی برلین، توسط پزشکان برجسته* از کسب و کار و استارت آپ ها و همچنین بهترین ذهن ها در زمینه فناوری، تجارت و تحقیق به شما آموزش داده می شود.

ایجاد چشم اندازها

دانش قدرت است: در XU در پوتسدام تجربه عملی جمع آوری می کنید و به دانش بازار فعلی از متخصصان دست اول دسترسی خواهید داشت. بنابراین شما هر آنچه را که برای آینده دیجیتالی خود نیاز دارید - و برای تبدیل ایده های انقلابی خود به واقعیت به دست می آورید.

ما رسما به رسمیت شناخته شده ایم

XU Exponential University of Applied Sciences در سال 2018 توسط وزارت علوم، تحقیقات و فرهنگ ایالت براندنبورگ به رسمیت شناخته شد. و برنامه های مطالعاتی نوآورانه به دانشگاه به عنوان بخشی از فرآیند اعتباربخشی.

چگونه می توانید از پیشنهادات آموزشی دیجیتالی و خلاقانه ما بهره مند شوید

چه ارتباطات، تولید، تجارت یا دنیای کار: تحول دیجیتال تقریباً همه جا رسیده است. فقط دانشگاه ها و کالج ها این پیشرفت را با تردید دنبال می کنند. هنوز آگاهی کمی از تغییرات دیجیتال، نیاز به یادگیری مادام العمر و سواد دیجیتال وجود دارد. پیامد این عدم تمایل به تغییر و کمبود منابع فنی، پیشنهاد آموزشی است که دیگر به روز نیست.

ما کارها را متفاوت انجام می دهیم.

ما به عنوان دانشگاهی برای دیجیتالی کردن، وظیفه خود را این است که دوباره و دوباره خودمان را اختراع کنیم. ما نه تنها یک دوره کارآموزی با مدرک ثابت را به شما پیشنهاد می کنیم، بلکه شما را به بهترین شکل ممکن برای چالش های مختلف در فناوری، تجارت و تحقیقات آماده می کنیم. در دانشگاه XU Exponential در نزدیکی برلین، به دانش جهانی و فرصتی برای ادامه تحصیل - به صورت تعاملی و عملی - دسترسی پیدا می کنید.

مکان ها

  • Potsdam

    August-Bebel-Straße,26-53, 14482, Potsdam

  • Berlin

    Berlin, آلمان

    سوالات