Keystone logo
Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Xi'an Jiaotong-Liverpool University

مقدمه

دانشگاه شیان XJTLU -لیورپول ( XJTLU ) یک دانشگاه بین المللی سرمایه گذاری مشترک است که توسط دانشگاه شیان جیاوتونگ در چین و دانشگاه لیورپول در انگلستان در سال 2006 تاسیس شده است.

این دانشگاه در حال حاضر تقریباً 90 رشته در رشته های علوم ، مهندسی ، بازرگانی ، امور مالی ، معماری ، برنامه ریزی شهری ، زبان ، فرهنگ ارائه می دهد و همه آنها به جز دوره های عمومی و پایه به زبان انگلیسی تدریس می شوند.

دانشجویان مقطع کارشناسی دو درجه کسب می کنند: یک XJTLU از وزارت آموزش و پرورش چین و یک مدرک جهانی شناخته شده از دانشگاه لیورپول. دانشجویان تحصیلات تکمیلی مدرک دانشگاه لیورپول را دریافت می کنند که توسط وزارت آموزش و پرورش شناخته شده است.

XJTLU در پارک صنعتی سوژو (SIP) ، سوژو واقع شده است. این یکی از پیشرفته ترین شهرهای چین است. پارک صنعتی سوژو ، معادل چین سیلیکون ولی و قطب نوآوری جهانی ، مجموعه بزرگی از 500 شرکت فورچون ، شرکت های فراملی و مراکز تحقیق و توسعه را در خود جای داده است ، نه تنها شرایط مطلوبی را برای XJTLU فراهم می کند بلکه همچنین تعداد زیادی کارآموزی و فرصت های شغلی را فراهم می کند. برای دانشجویان XJTLU

پژوهش

XJTLU با هدف گردآوری بهترین رویه از دانشگاههای اصلی خود ، دانشگاه شیان جیاوتونگ و دانشگاه لیورپول و آرزو دارد که یک دانشگاه پیشرو در زمینه تحقیقات باشد که ترکیبی از یک نمایه بین المللی قوی با یک تعهد بی دریغ به توسعه اقتصادی و اجتماعی سوژو ، استان جیانگ سو و چین.

XJTLU زیرساختهای تحقیقاتی پارک صنعتی سوژو و جلب حمایت حیاتی دولت محلی ، خود را به سمت تحقیقات کاربردی سوق خواهد داد. این دانشگاه همچنین به عنوان پلی برای همکاری تحقیقاتی چین و انگلیس به خوبی قرار گرفته است ، هم به عنوان پورتالی برای ورود استعدادهای پژوهشی به چین و هم به عنوان ویترین پتانسیل تحقیقات محلی به طور گسترده در جهان.

چرا در XJTLU تحصیل می کنید؟

در XJTLU جامعه بین المللی زبان آموزان را در قلب داستان موفقیت اقتصادی کنونی و فرصت های یافت شده در هیچ کجای دیگر کره زمین مشاهده XJTLU .

جامعه جهانی ما متشکل از بیش از 13000 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد (2000 نفر از آنها در دانشگاه لیورپول ثبت نام کرده اند) و 450 کارمند علمی از 50 کشور به طور مداوم در حال رشد هستند ، این فرصت را برای شما فراهم می کند تا با افراد از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.

تمام برنامه های مدرک ما 100 درصد به زبان انگلیسی ، با تمرکز بر تفکر انتقادی و یادگیری مستقل - مهارت های کلیدی مورد نیاز در محل کار ، آموزش داده می شوند. در XJTLU شما آموزش داده می شود که چگونه دانش جدیدی را به دست آورید و ایجاد کنید و آن را در سناریوهای واقعی به کار بگیرید.

اطلاعات بیشتر در http: // www پیدا کنید. XJTLU .edu.cn / fa / مطالعه-با-ما / چرا- XJTLU / چرا- XJTLU ؟ utm_source = Keystone & utm_medium = پروفایل & utm_campaign = دانشجو٪ 20recruitment

تماس با ما

آدرس: Xi'an Jiaotong-Liverpool University 111 جاده Ren Ai ، شهرک آموزش عالی دریاچه دوشو ، پارک صنعتی سوژو
215123 سوژو ، جیانگ سو ، چین

مکان ها

  • Suzhou

    Xi'an Jiaotong-Liverpool University 111 Ren Ai Road, Dushu Lake Higher Education Town, Suzhou Industrial Park , 215123, Suzhou

    سوالات