Keystone logo
© Warsaw University of Technology
Warsaw University of Technology

Warsaw University of Technology

Warsaw University of Technology

مقدمه

خوشحالیم که شما را به Warsaw University of Technology ( WUT ) خوش آمد می‌گوییم - یک دانشگاه تحقیقات فنی با سنت‌هایی در آموزش که قدمت آن به قرن نوزدهم بازمی‌گردد. این یک موسسه آینده نگر است که در آن آموزش با کیفیت بالا با تحقیقات و نوآوری در سطح جهانی روبرو می شود.

اولویت های ما برنامه های مطالعاتی چند لایه هستند که توسط تحقیقات علمی پیشرفته پشتیبانی می شوند. برنامه های تحصیلی مدرن و طیف گسترده ای از کارهای علمی و تحقیقاتی، از جمله مشارکت با بسیاری از دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی و صنایع پیشرفته، فارغ التحصیلان ما را کاملاً برای بازار کار جهانی آماده می کند. در پاسخ به تقاضاهای بازار، ما طیف هیجان انگیزی از برنامه های حرفه ای و فناوری را ارائه می دهیم که دانشجویان را برای مشاغل آینده خود آماده می کند. WUT دانشگاه و کل کادر علمی تمام تلاش خود را می کنند تا دانش آموزان را با دانش و مهارت های به روز آشنا کنند که در دنیای امروز مفید است.

WUT برنامه هایی را در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد ارائه می دهد. و سطوح دکترا در بسیاری از زمینه های فناوری.

هدف اصلی ما آموزش متخصصان مسئول، متعهد به ارزش‌های زندگی مدنی و کمک به توسعه تحقیق و نوآوری است که نیروهای محرکه پیشرفت در جامعه قرن بیست و یکم هستند.

ما خرسند و مفتخریم که بسیاری از دانشجویان بین المللی از تمام نقاط جهان دانشگاه ما را انتخاب کرده اند. در حین تحصیل در WUT ، همچنین امکان تکمیل بخشی از برنامه تحصیلی در خارج از کشور با عضویت در یک موسسه همکار برای یک یا دو ترم وجود دارد. دانشگاه ما به طور فعال در برنامه های آموزشی مختلف اروپایی، به عنوان مثال Erasmus+، Erasmus Mundus، ATHENS شرکت می کند و بخشی از ENHANCE Alliance است. جاه طلبی ما این است که به شریکی جدی در ایجاد منطقه آموزش عالی اروپا تبدیل شویم. بنابراین، ما به تقویت روابط بین المللی تبادل دانش و تحریک تفاهم، مدارا و احترام به ایده ها و فرهنگ های مختلف اهمیت زیادی می دهیم.

مکان ها

  • Warsaw

    Politechniki Sq. 1

برنامه ها

موسسه همچنین ارائه می دهد:

سوالات