Keystone logo
Wuhan University

Wuhan University

Wuhan University

مقدمه

Wuhan University (WHU) یک دانشگاه ملی جامع و کلیدی است که مستقیماً تحت مدیریت وزارت آموزش و پرورش قرار دارد. این دانشگاه همچنین یکی از دانشگاه های "پروژه 211" و "985 پروژه" است که از ساخت و توسعه دولت مرکزی و محلی چین پشتیبانی کامل دارد.

تاریخچه Wuhan University می توان در م Instituteسسه Ziqiang جستجو کرد که در سال 1893 توسط ژانگ ژیدونگ ، فرماندار وقت استان هوبئی و استان هونان در اواخر سلسله چینگ تاسیس شد. در مراحل توسعه و تکامل ، موسسه چندین بار نام خود را تغییر داد تا اینکه سرانجام در سال 1928 به عنوان دانشگاه ملی ووهان نامگذاری شد. این یکی از اولین دانشگاههای ملی جامع در چین مدرن است. در پایان سال 1946 ، دانشگاه 6 دانشکده تأسیس کرد ، دانشکده های هنرهای لیبرال ، حقوق ، علوم ، مهندسی ، کشاورزی و پزشکی. در سال 2000 ، ادغام Wuhan University سابق Wuhan University ، Wuhan University هیدرولیک و برق ووهان ، دانشگاه فنی نقشه برداری و نقشه برداری ووه و دانشگاه پزشکی هوبئی اعلام شد که در 100 سال توسعه خود دوره جدیدی را آغاز می کند.

برای قرن گذشته ، Wuhan University یک مجموعه معماری زیبا از سادگی بدوی ساخته است که کاملاً سبک معماری شرقی را با غرب ترکیب می کند. این دانشگاه به عنوان "زیباترین دانشگاه چین" مورد تقدیر قرار گرفته است. علاوه بر این ، تجمع انسان گرایانه صد ساله Wuhan University تا شعار مختصر آن ، یعنی "خودسازی ، استقامت ، حقیقت جویی و نوآوری" خلاصه می شود.

از زمان تأسیس ، Wuhan University بیش از 300 هزار استعداد حرفه ای را در مشاغل مختلف پرورش داده است ، در میان آنها بیش از 100 عضو آکادمی علوم چین و آکادمی مهندسی چین وجود دارد. آنها سهم بسزایی در ساخت و ساز ملی و پیشرفت اجتماعی داشته اند. دستاوردهای چشمگیر Wuhan University اعتبار بین المللی گسترده ای را برای خود به ارمغان آورده است. در سال 1999 ، مجله مشهور جهان ساینس Wuhan University به عنوان یکی از برجسته ترین م institutionsسسات آموزش عالی در چین ذکر کرد.

رشد مجدد مبادلات بین المللی و همکاری های Wuhan University در سال های اخیر است. این کشور با بیش از 415 دانشگاه و موسسه تحقیقاتی در بیش از 45 کشور و منطقه ارتباط همکاری برقرار کرده است.

اکنون Wuhan University در تلاش است تا خود را به یک دانشگاه جامع تحقیقاتی در سطح جهانی و بین المللی تبدیل کند.

مکان ها

  • Wuhan

    Wuhan, چین

    سوالات