Keystone logo
WU - Vienna University of Economics and Business

WU - Vienna University of Economics and Business

WU - Vienna University of Economics and Business

مقدمه

درباره WU

WU یک دانشگاه مشهور اقتصادی از تجارت و اقتصاد در وین ، اتریش است. WU چشم انداز بین المللی دارد و به طور جدی در تلاش است تا مسئولیت های اجتماعی خود را به عنوان یک نهاد آموزشی برای رهبران فردا عملی کند.

آنچه WU را جدا می کند

اگر تصمیم دارید که در WU تحصیل کنید ، نه تنها یک تحصیلات خوب تحصیلی را دریافت خواهید کرد ، بلکه مدارک لازم و آمادگی لازم را برای مسئولیت پذیری در تجارت و جامعه نیز به دست خواهید آورد. دانشجویان WU مجموعه مهارت های متنوعی را که برای کمک به مواجهه با چالش های اقتصادی ، اجتماعی ، حقوقی و زیست محیطی زمان ما به دست می آورند ، کسب می کنند.

3 اعتباربخشی: EQUIS ، AACSB و AMBA

کمتر از 1٪ دانشگاهها در سراسر جهان می توانند از طریق EQUIS ، AACSB و AMBA ، سه آژانس معتبر معتبر معتبر ، مجوز تأیید اعتبار بگیرند. WU یکی از شش دانشگاه جهان آلمانی زبان است که به این گروه منحصر به فرد از مدارس تعلق دارد.

134731_BBE-Programm-Kern.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

Financial Times European Business School Ranking 2020

در جدیدترین رتبه بندی دانشکده بازرگانی European Financial Times ، WU از بین 90 دانشکده تجارت برتر اروپا که امسال رتبه بندی شده اند ، در جایگاه 34 قرار گرفت. WU نسبت به سال گذشته 7 پله صعود کرده و یکی از بهترین نتایج خود را از زمان ورود به این رده بندی کسب کرده است.

آموزش عالی و تدریس محور پژوهش

WU محل زندگی محققانی است که در رشته های خود جزو بهترین ها هستند. دانش آموزان ما از فعالیت های تحقیقاتی WU نیز بهره مند می شوند ، زیرا دوره های تدریس شده در WU آخرین یافته های تحقیق را به دست می آورند تا اطمینان حاصل کنند که دانش و مهارت های WU به دانشجویان خود می آموزد برترین و به روز است.

WU نوآوری را در آغوش می گیرد

نوآوری در WU یک سنت دیرینه دارد. WU دانشگاهی است که نه تنها روندهای فعلی را به رسمیت می شناسد بلکه آنها را در آغوش می گیرد. نوآوری های اخیر در WU شامل ایجاد مؤسسه تحقیقاتی در زمینه رمزنگاری است. این بخش از تحقیقات جدید بر فناوریهای blockchain ، دیجیتالی شدن و آینده اینترنت متمرکز است.

100 کشور: یک محیط بین المللی

وین یک کالج دانشجویی بسیار بین المللی را به خود جلب می کند و WU دارای 23000 دانشجو از بیش از 100 کشور است. WU همچنین دارای یک دانشکده بسیار بین المللی است. شما به عنوان یک دانشجو ، از تجربیات جامع معلمان ما در دانشگاه های معتبر در سراسر جهان بهره مند می شوید. همه اینها به محیط کاملاً بین المللی WU برای ارائه کمک می کند.

134732_DSC03359_Andi_Kapounek.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

250 دانشگاه شریک: یک شبکه جهانی

آیا شما علاقه مند به گذراندن یک ترم در خارج از کشور هستید ، مثلاً لندن یا شانگهای؟ شبکه WU با حدود 240 دانشگاه شریک در سرتاسر جهان ، دانشجویان کارشناسی ما را در دانشگاههای مشهور اروپا مانند دانشکده بازرگانی کپنهاگ یا دانشگاه بوکونی و همچنین مدارس برجسته در آسیا ، استرالیا و آمریکای شمالی و جنوبی فرصت تبادل می دهد.

134729_RaimoRudiRumpler-1440.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

پشتیبانی شغلی

مرکز شغلی ZBP WU خدمات مشاوره ای و حمایتی را به دانشجویان ارائه می دهد تا به آنها کمک کند تا حتی قبل از فارغ التحصیلی شغل جذاب خود را پیدا کنند و از پیشرفت شغلی خود نیز پشتیبانی کنند. هر سال ، مرکز کاریابی بیش از 2،000 آگهی شغلی ارسال می کند. این به عنوان یک نقطه تماس قابل اعتماد است که شما را در اولین قدم به سمت حرفه رویایی خود کمک خواهد کرد. WU با تأسیس مرکز کارآفرینی WU ، اخیراً WU تأکید ویژه ای روی استارتاپ ها و فرصت های شغلی جذاب در اختیار کارآفرینان گذاشته است. تأسیس این مرکز به روشنی نشان می دهد که WU نوآوری و تفکر کارآفرینی را مهارتهای اصلی آینده می داند. مرکز کارآفرینی WU قطب دانشگاه برای کلیه دانشجویان علاقمند به شروع کار خود است.

ارتباط طولانی مدت

فارغ التحصیلان بخش مهمی از جامعه WU هستند. از طریق یک شبکه بین المللی با مراکز مختلف در سراسر جهان ، وقایع مربوط به شبکه ، بحث و گفتگو با پانل ، و یک خط مستقیم برای رشته تحصیلی شما - فارغ التحصیلان برای تمام عمر با WU در تماس باشید.

134730_RaimoRudiRumpler-6240_Studentlife.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

محل

سالهاست که وین در رده بندی "کیفیت زندگی" که توسط شرکت مشاوره بین المللی Mercer صادر شده است ، در رده های برتر قرار دارد. سال گذشته ، وین نیز در رده بندی "بهترین شهرها برای استارتاپ ها" شماره یک قرار داشت و امسال در صدر جدول "10 شهر سبز جهان" قرار گرفت. پردیس WU در قلب وین ، درست کنار پارک پراتر ، واحه سبز 6 کیلومتری سبز در وسط شهر واقع شده است. پردیس WU دارای معماری مدرن ، بسیاری از مناطق ارتباطی برای تبادل ایده ها و مکان های متنوعی برای غذا خوردن است. زمین های منحصر به فرد و رنگارنگ دانشگاه تقریباً کمی شهر به خودی خود است. با این مزایا ، WU توجه بین المللی بسیاری را به خود جلب می کند.

Panoramic view of the Campus WU

آمار

100 کشور: یک محیط بین المللی

وین تعداد زیادی دانشجوی بین‌المللی را جذب می‌کند و WU میزبان 23000 دانشجو از بیش از 100 کشور است. WU همچنین دارای یک دانشکده بسیار بین المللی است. به عنوان یک دانشجو، شما از تجربیات جامعی که معلمان ما در دانشگاه های معتبر سراسر جهان به دست آورده اند، بهره مند می شوید. همه اینها به محیط بسیار بین المللی WU کمک می کند.

250 دانشگاه شریک: یک شبکه جهانی

آیا علاقه مند به گذراندن یک ترم در خارج از کشور مثلاً در لندن یا شانگهای هستید؟ شبکه WU متشکل از حدود 240 دانشگاه شریک در سراسر جهان به دانشجویان کارشناسی ما فرصت‌های تبادل در مشهورترین دانشگاه‌های اروپا، مانند دانشکده بازرگانی کپنهاگ یا دانشگاه Bocconi، و همچنین مدارس سطح بالا در آسیا، استرالیا، و آمریکای شمالی و جنوبی را ارائه می‌دهد.

  ویژگی های پردیس

  پشتیبانی شغلی

  مرکز شغلی ZBP WU خدمات مشاوره ای و پشتیبانی را به دانشجویان ارائه می دهد تا به آنها کمک کند تا شغلی جذاب پیدا کنند و حتی قبل از فارغ التحصیلی از پیشرفت شغلی آنها حمایت کند. هر سال، مرکز شغلی بیش از 2000 آگهی استخدام ارسال می کند. این به عنوان یک نقطه تماس قابل اعتماد عمل می کند که به شما در اولین گام به سمت حرفه رویایی خود کمک می کند. با تأسیس مرکز کارآفرینی WU، اخیراً WU تأکید ویژه‌ای بر استارت‌آپ‌ها و فرصت‌های شغلی جذابی دارد که در اختیار کارآفرینان قرار می‌گیرد. تاسیس این مرکز به وضوح نشان می دهد که WU نوآوری و تفکر کارآفرینی را به عنوان مهارت های کلیدی برای آینده می شناسد. مرکز کارآفرینی WU مرکز دانشگاه برای همه دانشجویانی است که علاقه مند به راه اندازی کسب و کار خود هستند.

  یک ارتباط بلند مدت

  فارغ التحصیلان بخش مهمی از جامعه WU هستند. از طریق یک شبکه بین المللی با مراکز در سراسر جهان، رویدادهای شبکه، بحث های پنل، و یک خط مستقیم به دانشگاه شما - فارغ التحصیلان برای یک عمر با WU در تماس هستند.

  محل

  برای سال‌ها، وین در رتبه‌بندی «کیفیت زندگی» که توسط شرکت مشاوره بین‌المللی مرسر صادر شده است، صاحب رتبه برتر بوده است. سال گذشته وین در رده بندی «بهترین شهرها برای استارت آپ ها» نیز رتبه اول را به خود اختصاص داد و امسال نیز در رتبه بندی «۱۰ شهر سبز جهان» در صدر قرار گرفت. پردیس WU در قلب وین، درست در کنار پارک پراتر، یک واحه سبز به مساحت 6 کیلومتر مربع در وسط شهر واقع شده است. پردیس WU دارای معماری مدرن، بسیاری از مناطق ارتباطی برای تبادل ایده و مکان‌های متنوعی برای صرف غذا است. محوطه منحصر به فرد و رنگارنگ پردیس تقریباً یک شهر کوچک برای خودش است. با این مزایا، WU توجه زیادی را در سطح بین المللی به خود جلب می کند.

   رتبه بندی

   رده بندی Financial Times European Business School 2022

   در جدیدترین رتبه‌بندی مدرسه‌های کسب‌وکار اروپایی فایننشال تایمز، WU از بین ۹۵ مدرسه تجاری پیشرو اروپایی که امسال رتبه‌بندی شده‌اند، در رتبه ۴۳ قرار گرفت.

   اعتیار سنجی ها

   EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

   شرایط پذیرش در برنامه

   تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

   آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

   مکان ها

   • Vienna

    WU Wirtschaftsuniversität Wien Vienna University of Economics and Business

   سوالات