Keystone logo
© WSB University
WSB University - Akademia WSB

WSB University - Akademia WSB

WSB University - Akademia WSB

مقدمه

دانشگاه WSB نه تنها استانداردهای آموزشی را در بازار لهستان تعیین می کند، بلکه موقعیت خود را در بازارهای خارجی نیز تثبیت کرده و به یک شریک سازمانی قوی در زمینه آموزش و پژوهش تبدیل شده است. این توسط رتبه دوم دانشگاه عالی در رتبه بندی بین المللی در لهستان تأیید می شود. دانشگاه WSB سال هاست که در خط مقدم دانشگاه های خصوصی در لهستان بوده و هست. امکان انجام بخشی از تحصیل در خارج از کشور، دوره های کارآموزی خارجی، برنامه هایی که اجازه می دهد تا دو دیپلم به طور همزمان - لهستانی و خارجی، شرکت در بسیاری از پروژه های بین المللی، تنها برخی از فرصت های بسیاری است که ما به دانشجویان خود ارائه می دهیم.

امروزه دانشگاه WSB یکی از دانشگاه‌های لهستانی است که اغلب توسط داوطلبان خارجی انتخاب می‌شود. نزدیک به 2000 دانشجوی خارجی از 60 کشور در سراسر جهان در پردیس های ما تحصیل می کنند. دانشگاه WSB برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. می توان از 15 رشته تحصیلی و بیش از 130 تخصص انتخاب کرد. پیشنهاد آموزشی ما برای پاسخگویی به الزامات بازار کار مدرن طراحی شده است تا فارغ التحصیلان ما در بازار کار رقابتی شوند و فرصتی برای دنبال کردن مشاغل موفق داشته باشند. به عنوان یک دانشگاه مدرن و پژوهش محور، دانشگاه WSB در شبکه های علمی مختلف درگیر است و در سطح بین المللی توسط بنیاد ترویج و اعتباربخشی علوم اقتصادی EPOQUS معتبر است. اعتبار بین المللی CEEMAN IQA (به مدت 6 سال توسط CEEMAN - انجمن بین المللی توسعه مدیریت در جوامع پویا)؛ برچسب EUR-ACE® که به مدت 5 سال توسط کمیسیون اعتباربخشی دانشگاه های صنعتی (KAUT) به دانشگاه اعطا شده است. و به طور مثبت جایزه HR Excellence in Research را دریافت کرده است.

ویژگی های پردیس

  پذیرش ها

  رتبه بندی

  رتبه سوم دانشگاه WSB در لهستان

  در رتبه‌بندی معتبر دانشگاه‌ها - Perspektywy 2021 ، دانشگاه WSB در لهستان جایگاه سوم را به خود اختصاص داد (از رتبه 6 به 3 نسبت به سال قبل) و تنها دانشگاه غیر دولتی خارج از ورشو است که چنین رتبه‌ای را کسب کرده است. در رتبه بندی دانشگاه های آکادمیک، 2021 - دانشگاه WSB در لهستان در رتبه 35 قرار گرفت (از 42 تا 35 نسبت به سال قبل) در بین کلیه دانشگاه های دولتی و خصوصی دارای حق اعطای مدرک دکترا.

  رشته های تحصیلی خاص مورد تقدیر قرار گرفته است: امنیت ملی - رتبه چهارم، علوم کامپیوتر - رتبه پنجم، مدیریت - رتبه دوازدهم، آموزش و پرورش - رتبه سیزدهم، حمل و نقل - رتبه 18، و فیزیوتراپی - رتبه 24. این یک تمایز بزرگ برای دانشگاه WSB و موفقیت همه کارمندان، دانشجویان و فارغ التحصیلان آن است.

  رتبه‌بندی دانشگاه‌های دانشگاهی شامل ۲۷ شاخص است که در هفت معیار پرستیژ، دانش‌آموختگان در بازار کار، پتانسیل علمی، اثربخشی علمی، پتانسیل علمی، نوآوری و بین‌المللی‌سازی دسته‌بندی شده‌اند. این آن را به یکی از گسترده ترین و شفاف ترین رتبه بندی های آموزشی تبدیل می کند.

  فینال گالا در 22 ژوئن 2021 در مرکز المپیک ورشو برگزار شد. در این مراسم دیپلم به روسای بهترین دانشگاه ها اعطا شد. دیپلم دانشگاه WSB توسط رئیس - دانشیار دریافت شد. پروفسور Zdzisława Dacko-Pikiewicz، PhD.

  رتبه بندی دانشگاه Perspektywy در سال 2021 اکثریت قریب به اتفاق دانشگاه های لهستان را شامل می شود. روش شناسی آن برای طبقه بندی دانشگاه ها و رشته های تحصیلی خاص، آن را به منبع مهمی از اطلاعات برای داوطلبان تحصیل تبدیل می کند. کمیته رتبه بندی هنگام ارزیابی دانشگاه، صدای جامعه دانشگاهی را در نظر می گیرد و شاخص های آن را اصلاح می کند.

  مکان ها

  • Dabrowa Gornicza

   ul. Cieplaka 1C, 41-300, Dabrowa Gornicza

   سوالات