Keystone logo
© Eric Masi
Wright Graduate University

Wright Graduate University

Wright Graduate University

مقدمه

در Wright Graduate University ، یادگیری شخصی صرفاً به معنای کلاس‌های کوچک نیست: شما رویکردی یکپارچه برای آموزش را تجربه می‌کنید که به شما امکان می‌دهد مطالعات خود را در مهم‌ترین چالش‌هایتان اعمال کنید و در حین انجام زندگی و کسب‌وکارتان اعتبار کسب کنید.

ما معتقدیم که یک آموزش عملی ارزشمندتر از یک آموزش معتبر است - و تحقیقات اخیر این را تایید می کند. اگر می‌خواهید روی مدرک یا مدرکی سرمایه‌گذاری کنید، باید کاری بیشتر از علامت زدن یک کادر برای کسب اعتبار شما انجام دهد. باید به مهارت هایی بپردازد که بین عملکرد متوسط و ستاره و بین دستاوردهای کوتاه مدت و نتایج پایدار تفاوت ایجاد می کند.

در رایت، آنچه را که مطالعه می‌کنید، تجربه می‌کنید، و برای به کار بردن روش‌ها در توسعه خودتان، آموزش دریافت می‌کنید، و شما را به راهنمای معتبری برای کسانی که رهبری و مربی‌شان می‌کنید تبدیل می‌کند. رویکرد رایت به شما چالش‌های روزانه و قابل انجامی می‌دهد که می‌توانید آن‌ها را در هر جایی از حرفه و زندگی خود اجرا کنید.

اعضای هیئت علمی رایت متخصصان متخصص هستند - صاحبان مشاغل، مشاوران، کارآفرینان و مربیان - که مؤثرترین روش‌های یادگیری را از سی سال تحقیق و تمرین توسعه رهبری خود با عملکرد بالا گرد هم آورده‌اند.

هر برنامه دارای یک برنامه درسی اصلی رهبری تحول آفرین است که تجربیات عملی رهبری شخصی (خودآگاهی و توسعه)، رهبری تک به تک (کوچینگ) و تسهیل گروهی و آموزش را از روز اول برنامه به شما می دهد.

این رویکرد فرا رشته‌ای عمیقاً در تحقیقات جدید و تاریخی در تجارت، فلسفه، روان‌شناسی، روش‌شناسی آموزشی و علوم اعصاب غوطه‌ور می‌شود و ابزارهایی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بفهمید چه چیزی به طور جهانی انسان‌ها را هدایت و انگیزه می‌دهد.

اگر می‌خواهید هر روز خودتان را به چالش بکشید تا روش‌های جدیدی از تفکر و عملکرد در زندگی و حرفه‌تان را کشف کنید تا از پتانسیل‌هایتان در حرفه‌تان، روابطتان، و رویاها و اهدافی که برایتان مهم هستند استفاده کنید، Wright Graduate University درست است. آموزش برای شما

درباره ما

Wright Graduate University در سال 2006 توسط Drs. باب رایت، جودیت رایت، و مایکل زوول، برای ارائه مدارک تحصیلات تکمیلی در زمینه های نوظهور رهبری و مربیگری. این مؤسسه آموزش عالی به رهبران و مدیران اجرایی آینده ابزارهایی را برای توسعه مهارت های رهبری برای تشویق، حمایت، ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن به کارمندان و همکاران خود ارائه می دهد و باعث ایجاد تغییرات مثبت و موفقیت در سازمان ها و شرکت ها می شود.

Wright Graduate University (WGU) متعهد به بالاترین استانداردهای برتری و ارزش های علمی است، جایی که تجربه دانش آموزان مثبت، شخصی و حمایت کننده است. از آنجایی که WGU دسترسی به طیف وسیعی از برنامه‌ها و کلاس‌ها را فراهم می‌کند، ما برای برتری، کشف و دانش شهرت کسب کرده‌ایم. طیف گسترده ای از کلاس های WGU در برنامه های دانش پژوه به دلیل تمرکز بر نیازهای آموزشی و توسعه حرفه ای منحصر به فرد دانش آموزان بزرگسال مشهور است. بزرگسالان شاغل از سراسر کشور به اهداف تحصیلی خود دست می یابند و در عین حال بین خواسته های مشاغل تمام وقت، خانواده و مسئولیت های اجتماعی تعادل برقرار می کنند. فارغ التحصیلان می توانند تحصیلات خود را در مشاغل و حرفه های خود اعمال کنند، در حالی که در سیستم فناوری مجازی نوآورانه WGU یاد می گیرند.

WGU به خود می بالد که آموزش عالی و حرفه ای را در دسترس همگان قرار می دهد، با مجموعه ای از دوره های آموزشی نوآورانه، متنوع و دقیق که دانشجویان را به چالش می کشد، الهام می بخشد و انگیزه می دهد تا به اهداف خود در یک شروع جدید، یک آموزش عالی و حتی یک دوره جدید دست یابند. مسیر شغلی. Wright Graduate University یک گام مثبت در جهت درست است. موضوع مشترک در تمام ارائه‌های دوره‌ها و گواهی‌های WGU این است: «آموزش آن‌طور که باید باشد».

پذیرش ها

شرایط پذیرش

  • درخواست آنلاین: درخواست آنلاین ما را تکمیل کنید. هیچ هزینه ای برای درخواست وجود ندارد.
  • مهلت درخواست اولویت برای شروع کلاس بعدی 11 ژانویه 2023 است. ما به شدت توصیه می کنیم این مهلت را رعایت کنید زیرا خدمات دانشجویی مانند بسته بندی کمک مالی ممکن است به دو هفته برای پردازش نیاز داشته باشد.
  • بیانیه های هدف: دو عبارت هدف 600 کلمه ای مربوط به برنامه مدرک خود را بنویسید و ارسال کنید. درخواست های مقاله را می توان از یک نماینده پذیرش دریافت کرد.
  • ریز نمرات: درخواست یک ریز نمرات رسمی دریافت مدرک لیسانس از یک کالج یا دانشگاه معتبر. این رونوشت باید قبل از پایان سی روز اول شروع اولین ترم شما دریافت شود.
  • ریز نمرات بین المللی: متقاضیانی که دارای مدرک تحصیلی از مؤسسه ای خارج از ایالات متحده هستند، باید این ریز نمرات را برای معادل مدرک با مدرک یا مدرسه معتبر ایالات متحده ارزیابی کنند.
  • آزمون زبان انگلیسی: متقاضیانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست، باید مهارت خود را در زبان انگلیسی نوشتاری و گفتاری نشان دهند، همانطور که با حداقل نمره 60 در آزمون تافل کاغذی، 71 در آزمون تافل مبتنی بر اینترنت یا قبولی نشان می دهد. نمره در یک آزمون معادل بین المللی شناخته شده. اگر متقاضی مدرکی را از یک موسسه معتبر معتبر که در آن زبان انگلیسی زبان اصلی آموزش است، کسب کرده باشد، از شرط آزمون معاف است.

مکان ها

  • Elkhorn

    County Highway H,7698, 53121, Elkhorn

سوالات