Keystone logo
World Trade Institute

World Trade Institute

World Trade Institute

مقدمه

World Trade Institute (WTI) یک مؤسسه آکادمیک پیشرو است که به آموزش و تحقیق متمرکز بر تجارت بین‌المللی و مقررات سرمایه‌گذاری و جهانی‌سازی اقتصادی و پایداری اختصاص دارد. ما به عنوان مرکز برتری در دانشگاه برن با تمرکز بین‌المللی و بین‌رشته‌ای، ارتباطات متقابل بین رشته‌های حقوق، اقتصاد و علوم سیاسی را بررسی می‌کنیم.

آموزش ، تحقیق ، مشاوره

WTI ترکیبی از تحصیلات تکمیلی ، تحقیقات بین رشته ای و خدمات مشاوره تخصصی در یک موسسه منحصر به فرد و پویا است. ما دانش آموزان ، محققان ، اساتید و کارمندان را از سراسر جهان استخدام می کنیم و فرهنگ متنوع و محیطی محرک ایجاد می کنیم.

WTI از نزدیک با م Instituteسسه حقوق اقتصادی اروپا و بین المللی همکاری می کند که دارای زمینه های مشابه است.

تاریخ

این موسسه با پایان دور اروگوئه GATT و ظهور سازمان تجارت جهانی (WTO) در سال 1995 تأسیس شد. این موسسه در 1999 برای آموزش پزشکان و محققان آینده از سراسر جهان و تقویت ظرفیت های تحقیقاتی در مناطقی که تأثیر فزاینده ای بر زندگی مردم دارند. بحران مالی در سال 2008 اهمیت نه تنها یک سیستم تجاری چندجانبه پایدار و باز تحت حمایت WTO ، بلکه سازمانها و توافق نامه هایی را که ادغام منطقه ای را ترویج می دهند ، نشان داد.

چشم انداز

 • هدف ما این است که سیاست عمومی را طوری شکل دهیم که حکومت اقتصادی بین المللی منافع ملموسی برای جامعه داشته باشد
 • ما تلاش می کنیم که م institutionسسه علمی برتر جهان برای مطالعات ، آموزش و تحقیقات در زمینه تجارت بین المللی و مقررات سرمایه گذاری و جهانی شدن اقتصادی و پایداری باشیم

مأموریت

 • ما مرکز برتری در دانشگاه برن هستیم
 • ما به درک بهتر چارچوب قانونی ، اقتصادی و سیاسی حاکم بر جهانی شدن و توسعه پایدار کمک می کنیم
 • ما تحقیقات پیشرفته و خروجی های علمی در موضوعات مرزی ارائه می دهیم
 • ما دانشجویان برتر فارغ التحصیل از سراسر جهان را جذب می کنیم و به آنها دانش و مهارت می دهیم تا رهبران فردا در زمینه مدیریت اقتصادی بین المللی شوند

ارزش های

 • گشودگی: ما دانش خود را به اشتراک می گذاریم و تحقیقات بین رشته ای را با همسالان خود در سراسر جهان انجام می دهیم
 • نوآوری: ما ایده های اصلی را ایجاد می کنیم و در رهبری فکر شرکت می کنیم
 • برابری: ما متعهد به فراگیری و عدم تبعیض هستیم
 • پایداری: هدف ما تضمین حافظه نهادی ، تداوم و انتقال دانش است

تضمین کیفیت و توسعه

تضمین و توسعه کیفیت برای World Trade Institute مهم است. تلاشهای ما بر اساس استراتژی کیفیت دانشگاه برن (استراتژی کیفیت دانشگاه برن) است. هدف ما از دوره داخلی و بررسی های مرتبط و گزارش علمی ، رعایت دستورالعمل های دانشگاه در مورد کیفیت است. دوره های منتخب ارائه شده توسط World Trade Institute در چارچوب برنامه های کارشناسی ارشد خود مورد ارزیابی دانشکده های دانشگاه برن قرار گرفته و بسیار مثبت ارزیابی شده است. علاوه بر کیفیت در تحقیق و آموزش ، ما برابری جنسیتی و پایداری را نیز ارتقا می دهیم.

بورسیه و بودجه

معافیت کامل شهریه
معافیت کامل شهریه به یک نفر برای عملکرد فوق العاده در طول فینال بزرگ دور شفاهی نهایی مسابقات موت کورت جان اچ. جکسون (موت کورت ELSA سابق) تعلق می گیرد.

بورسیه های انجمن تاثیر جهانی (GIA).
انجمن تأثیر جهانی (GIA) که به تازگی راه اندازی شده است، بورسیه هایی را به دانشجویان با استعداد از کشورهای کمتر توسعه یافته و در حال توسعه که مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در حقوق و سیاست های اقتصادی بین المللی هستند، ارائه می دهد.

ویژگی های پردیس

شهر برن

برن، پایتخت کنفدراسیون سوئیس، محل استقرار دولت سوئیس، بانک ملی سوئیس، راه آهن سوئیس، پست سوئیس، دانشگاه برن و جمعیتی در حدود 143000 نفر است. این شهر تا بازل (محل بسیاری از شرکت‌های چندملیتی دارویی)، زوریخ (یکی از مهم‌ترین مراکز مالی در سراسر جهان) و حدود دو ساعت از ژنو، محل اقامت سازمان تجارت جهانی (WTO) و بسیاری دیگر فاصله دارد. سازمان های بین المللی

محل اقامت

بیشتر دانشجویان انتخاب می‌کنند که اتاقی را با انجمن خوابگاه دانشجویی برن رزرو کنند یا اتاقی در یک آپارتمان مشترک پیدا کنند. متأسفانه World Trade Institute نمی تواند محل اقامت ارائه دهد.

ما شما را تشویق می کنیم که از قبل شروع به جستجوی محل اقامت کنید. تعداد اتاق های موجود در خوابگاه های دانشجویی و تعداد اتاق ها/آپارتمان های اجاره ای در منطقه برن بسیار محدود است.

  الزامات ویزا

  اگر متقاضی بین‌المللی WTI هستید، باید اطمینان حاصل کنید که می‌توانید شواهدی مبنی بر تأمین مالی کافی به مقامات ویزا/مهاجرت سوئیس ارائه دهید. WTI تاییدیه پذیرش شما برای تحصیل را به اداره مهاجرت برن می فرستد. پس از ورود به سوئیس، باید ظرف هفت روز در آنها ثبت نام کنید. جزئیات بیشتر در بدو ورود داده خواهد شد.

  آمار فارغ التحصیلان

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Bern

   Hallerstrasse,6, 3012, Bern

   سوالات