Keystone logo
Worcester Polytechnic Institute

Worcester Polytechnic Institute

Worcester Polytechnic Institute

مقدمه

مدرسه کسب و کار در WPI: برای مهندسان، دانشمندان و تغییر دهندگان

مدرسه کسب و کار WPI یک مدرسه متمرکز بر STEM است که دنیای تجارت و فناوری را برای ایجاد رهبران سازگار که بر جهان تأثیر می گذارند، پل می کند. ما مدرسه کسب و کار برای مهندسان، دانشمندان و تغییر دهندگان هستیم.

WPI: یک رهبر آموزش جهانی

WPI در سال 1865 برای ایجاد و انتقال آخرین علم و دانش مهندسی به روش هایی که بیشترین سود را برای جامعه دارد، تأسیس شد. امروزه، WPI به مأموریت تأسیس خود برای ارائه آموزشی که بین تئوری و عمل تعادل ایجاد کند، پایبند است. در میان فارغ‌التحصیلان ما، مخترعان فناوری‌هایی مانند موشک‌های با سوخت مایع، فولاد ضد زنگ و سیری هستند.

برنامه درسی دانشگاه دارای یک برنامه منعطف و دقیق است که مبتنی بر پروژه و در سطح جهانی است، با هدف تجربه کیفیت و تأثیر مثبت برای جوامعی که با آنها شریک است. اعضای هیئت علمی WPI با دانشجویان در تحقیقات بین‌رشته‌ای کار می‌کنند که به دنبال راه‌حل‌هایی برای مشکلات مهم و اجتماعی مرتبط هستند، هم در محوطه دانشگاه و هم در بیش از 50 مرکز پروژه در سراسر آمریکا، آفریقا، آسیا-اقیانوسیه و اروپا.

ماموریت WPI

WPI زندگی‌ها را تغییر می‌دهد، دانش را به عمل برای رویارویی با چالش‌های جهانی تبدیل می‌کند و STEM را از طریق آموزش، پروژه‌ها و تحقیقات متمایز و فراگیر متحول می‌کند.

ارزش های ما

احترام: ما همیشه با وقار با دیگران رفتار می کنیم. ما از تخصص، از جمله مواردی که هم از طریق تحصیل و هم از طریق تجربه زندگی به دست آمده است، استقبال می کنیم. به عنوان شهروندان جهانی، ما به محیط طبیعی خود احترام می گذاریم و مسئولیتی که همه برای توسعه و انتشار شیوه های سرپرستی پایدار برای سیاره خود داریم را می پذیریم. ما متعهد به ساختن یک محل کار و یک پردیس هستیم که در آن همه بتوانند در آن مشارکت داشته باشند، جایی که همه صداها در آن ارزش قائل شوند، و در آن با مراقبت و حرفه ای بودن درگیر و ارتباط برقرار کنیم.

جامعه: ما از یک چشم انداز و هدف جمعی کار می کنیم تا موانع پیشبرد ماموریت خود را از بین ببریم. ما فرصت‌هایی را برای کار مشترک در رشته‌ها، پیشینه‌ها و سازمان‌ها برای ایجاد راه‌حل‌های بهتر برای چالش‌های جهانی و محلی در آغوش می‌گیریم. ما دیدگاه های مختلفی را برای پیشبرد دانشگاه به ارتفاعات بیشتر درگیر می کنیم. ما برای پیشبرد مأموریت مشترک خود، روحیه واقعی مشارکت را در آغوش می گیریم، و به طور فعال در سراسر محوطه دانشگاه و فراتر از آن به دنبال شرکای می گردیم، زیرا متعهد به افزایش تأثیر خود هستیم.

گنجاندن: ما به دنبال پردیسی هستیم که در آن همه احساس تعلق داشته باشند و همه بتوانند در آن پیشرفت کنند. ما به تفاوت ها و هویت های پیچیده هر یک از اعضای جامعه خود احترام می گذاریم. ما در تلاش های خود برای کاهش موانع سیستمی برای موفقیت گروه های اقلیت شجاع هستیم. ما تنوع را ترویج و حمایت می کنیم در حالی که فعالانه برای پیشبرد حقوق در محوطه دانشگاه و فراتر از آن تلاش می کنیم.

نوآوری: ما متعهد به ایجاد ارزش در هر کاری هستیم. ما با خلاقیت و انعطاف پذیری به چالش ها برخورد می کنیم تا در جایی که نیاز است تغییر ایجاد کنیم. ما به عنوان کاتالیزور برای بهتر کردن جهان عمل می کنیم. ما یادگیری را برای همه در آغوش می گیریم و جشن می گیریم. ما اخلاقی عمل می‌کنیم و تشخیص می‌دهیم که نوآوری چگونه بر جمعیت‌های مختلف تأثیر می‌گذارد، با ایجاد محیط‌های یادگیری که منعکس‌کننده تنوع گسترده‌ای از تجربیات، دیدگاه‌ها و هویت‌ها است.

دستاورد: ما عمداً در ایجاد تجربیات و نتایج عالی برای همه دانش آموزان و در عین حال اهمیت تعادل و رفاه را در نظر می گیریم. ما بر نتایج متمرکز هستیم و متعهد به ایجاد تغییرات اجتماعی مثبت از طریق کارمان هستیم. ما مشکلات بزرگ جهان را با راه‌حل‌های نوآورانه که از دیدگاه‌های گوناگون متولد شده‌اند، حل می‌کنیم. ما موفقیت ها را می شناسیم و جشن می گیریم و با افتخار از شکست ها درس می گیریم.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Worcester

    Institute Road,100, 01609, Worcester

    سوالات