Keystone logo
Wildau Institute of Technology

Wildau Institute of Technology

Wildau Institute of Technology

مقدمه

ما کی هستیم؟

Wildau Institute of Technology ( WIT ) Wildau Institute of Technology جدیدی است که در سال 2004 در دانشگاه فنی وایلوو [FH] یکی از بزرگترین دانشگاههای علوم کاربردی در ایالت براندنبورگ با بیش از 4000 دانشآموز ساخته شده است.

طیف وسیعی از برنامه های تحصیلی از دوره های مهندسی کلاسیک تا مدیریت کسب و کار و اطلاع رسانی کامپیوتر به قوانین اداری متغیر است.

TH Wildau [FH] برای کار نوآورانه و عملی با اقتصاد و اقتصاد شناخته شده است. این رتبه را در میان همه دانشگاه های علوم کاربردی در تحقیقات کاربردی در آلمان اشغال می کند.


هدف ما چیست؟

Wildau Institute of Technology ( WIT ) به آموزش و پرورش و آموزش مهندسین، اقتصاددانان و دانشمندان علوم اجتماعی در زمینه های مدیریت می پردازد.

گروه هدف از پیشنهادات ما مدیران و کارکنان جوان است که به دنبال توابع مدیریت در شرکت های بزرگ بین المللی و / یا شرکت های متوسط ​​با رشد رشد هستند و یا پروژه های راه اندازی کسب و کار خود را دنبال


چطور سازماندهی می کنیم؟

WIT به عنوان یک انجمن ثبت نام به طور قانونی مستقل عمل می کند، اما در همکاری نزدیک با دانشگاه فنی وایلوو [FH]

اعضای موسسات و استادان TH Wildau [FH] هستند .

هیئت مدیره در هیئت مشورتی شورای علمی، که شامل چهره های برجسته ای از کسب و کار، علم و سیاست (از طرف پروفسور دکتر لون Ungvári، رئیس TH Wildau [FH] است .) علاوه بر این، هیئت مدیره برای برنامه های تحصیلی فردی تشکیل می شود.


چگونه می خواهیم کار کنیم؟

" WIT شما را بیشتر می برد" - این شعار ماست.

برای موفقیت حرفه ای دانش آموزان ما اهمیت زیادی برای محتوای آموزشی فعلی، کیفیت بالای سخنرانان ما و همکاری نزدیک با شرکت های برجسته در این زمینه می گذاریم.

استفاده از تکنیک های یادگیری مدرن برای ما مهم است: کار مطالعه موردی، بازی های شبیه سازی و ماژول های یادگیری الکترونیکی و همچنین گشت و گذار و گشت و گذار در ارائه پیشنهادات کلاسیک.

مکان ها

  • Wildau

    Wildau Institute of Technology Technical University of Applied Science Hochschulring 1 , 15745, Wildau

    برنامه ها

    سوالات