Keystone logo
Winthrop University

Winthrop University

Winthrop University

مقدمه

وینتروپ یک دانشگاه عمومی و جامع است که در بین گزارش های جهانی و گزارش جهانی ایالات متحده در بین دانشگاه های دولتی جنوبی جنوبی و در بین 25 مؤسسه دولتی و خصوصی منطقه در رتبه هشتم قرار دارد. وینتروپ از طریق یک تجربه آموزشی که هنرهای لیبرال ، برنامه های حرفه ای ، آگاهی جهانی و تعامل مدنی را در هم می آمیزد ، به شما در توسعه دانش ، مهارت ها و ارزش هایی کمک می کند که زندگی شما را غنی سازد و شما را برای همه آینده آماده کند.

وینتروپ که در سال 1886 تأسیس شد ، دوره های لیسانس و کارشناسی ارشد را از طریق برنامه های داخل دانشگاه و آنلاین ارائه می دهد. پردیس تاریخی و منظره ما در راک هیل ، کارولینای جنوبی ، فقط 20 دقیقه جنوب Charlotte واقع شده است. سنت های ما از دانشگاهیان کالیبر ملی ، دو و میدانی قهرمانی و دستاوردهای دانش محور جامعه ای را در دانشگاه ایجاد می کند که به دلیل تنوع ، تعالی و جو خانوادگی شناخته شده است.

Winthrop University برای اعطای مدرک لیسانس ، کارشناسی ارشد و فوق تخصصی توسط کمسیون کالج ها و دانشکده های جنوبی از طرف انجمن جنوبی مجوز Winthrop University است. برای سؤال درباره اعتباربخشی Winthrop University با کمیته جنوبی دانشکده ها و دانشکده های مدارس در کالج های 1866 جنوبی جنوبی ، دكاتور ، جورجیا 30033-4097 تماس بگیرید یا با 404-679-4500 تماس بگیرید.

تاریخ و سنت

در سال 1886 ، رئیس جمهور بنیانگذار دیوید بانكروفت جانسون با موفقیت از روحانيون بوستون رابرت سی وینتروپ و صندوق Peabody برای پول بذر خواستار شد تا یک مدرسه آموزشی برای معلمان ایجاد كند. وینتروپ با استفاده از یک ساختمان یک وام گرفته و یک اتاق ، 21 دانش آموز را در کلمبیا ، سونی ، گشود. این مدرسه به زودی کمک های دولتی دریافت کرد و در سال 1895 به خانه دائمی راک هیل منتقل شد. این کار با گذشت زمان رسالت خود را گسترش داد تا به یک نهاد جامع تبدیل شود. وینتروپ نام دانشگاه را در سال 1992 به عهده گرفت. پیوندها را در سمت چپ جستجو کنید تا اطلاعات بیشتری درباره تاریخ غنی وینتروپ ، سنت های قابل توجه آن و سایر موارد کسب کنید.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Rock Hill

    Oakland Avenue,701, 29730, Rock Hill

    سوالات