Keystone logo
Wilmington University College of Technology

Wilmington University College of Technology

Wilmington University College of Technology

مقدمه

مأموریت

ماموریت دانشکده فناوری این است که یک محیط یادگیری تجربی را فراهم کند که باعث همکاری ، تعامل ، نوآوری و رشد شخصی شود. برنامه های ما تجربیات دنیای واقعی را با برنامه عملی آماده می کند که دانش آموزان را برای فرصت های شغلی برتر و پیشرفت در زمینه فناوری اطلاعات آماده می کند.

بررسی اجمالی

برنامه های کالج فناوری دانشگاه ویلمینگتون شامل دوره هایی است که توازن تئوری و عملی مناسب را در آزمایشگاه های پیشرفته ، کلاس ها و استودیوها به کار می گیرد. ما برنامه های خود را برای دانشجویانی که قصد دارند در انیمیشن و 3D ، علوم کامپیوتر ، امنیت سایبری ، توسعه بازی ، زمینه های فناوری اطلاعات ، عکاسی ، تولید فیلم و فیلم یا طراحی وب یا گرافیک کار کنند ، توسعه دادیم. مشاغل مرتبط با طراحی شامل موارد طراحی و توسعه بازی ، انیمیشن سه بعدی ، بازاریابی ، عکاسی و طراحی گرافیک است. مشاغل تولید فیلم و فیلم شامل فیلم ، برنامه تلویزیونی ، بازی های ویدیویی و تعداد زیادی از رسانه های سرگرمی دیگر است. مدرک علوم کامپیوتر دانش فنی کاملی را با ابزارهای پیشرفته توسعه سیستم ها و نرم افزارهای برنامه نویسی و هوش مصنوعی فراهم می کند. مشاغل مرتبط با فناوری اطلاعات شامل مدیر پروژه / مدیر ، توسعه دهنده نرم افزار ، تحلیلگر سیستم ، متخصص پایگاه داده ، تحلیلگر تجارت الکترونیکی ، متخصص شبکه ، متخصص امنیت سایبری ، تحلیلگر امنیت اطلاعات و متخصص تضمین اطلاعات و پزشکی قانونی رایانه و بسیاری دیگر است. آمار وزارت کار ایالات متحده تقاضا برای متخصصان فناوری اطلاعات را در تمام بخشهای صنعت با تأکید بر امنیت سایبری گزارش می کند.

همه منظوره

طراحی برنامه های کالج فناوری طیف گسترده ای از نیازهای شغلی پیرامون حوزه سیستم های اطلاعاتی ، امنیت سایبری ، رسانه های دیجیتال و صنایع تولید فیلم و فیلم را برطرف می کند. تنوع فعالیت ها و مشاغل موجود در این مشاغل پایه و اساس آموزش رسمی را ایجاد می کند. تکامل مداوم فناوری به برنامه درسی متناسب با صنعت نیاز دارد. ضمن آماده سازی دانش آموزان برای تبدیل شدن به افراد شایسته ، رقابتی ، سازگار و توانایی کار در تیم ها ، برنامه های ما شامل جدیدترین ابزارها و مفاهیم است. اهمیت این مهارت های شخصی طراحی و ارتباطات و دانش ، مهارت ها و توانایی های مرتبط با فن آوری های نوظهور و منابع اطلاعاتی در برنامه های مختلف از طریق تأکید بر "مهارت های اصلی" منعکس می شود ، همه اینها کاملاً در عملی ، عملی است در تکالیف.

انجمن افتخار Epsilon Pi Tau / Delta Lambda Chapter

اپسیلون پی تاو پیشروترین جامعه افتخاری بین المللی برای فناوری است. Epsilon Pi Tau ، تاسیس در سال 1929 ، برتری علمی دانشجویان را در زمینه های اختصاص داده شده به مطالعه فن آوری و آماده سازی پزشکان برای حرفه های فن آوری به رسمیت می شناسد. Delta Lambda Chapter از دانشگاه ویلمینگتون در سال 2012 ایجاد شد و مراسم معارفه سالانه هر ترم پاییز برگزار می شود.

مراسم معارفه موفقیت تحصیلی دانشجویان کالج فناوری را که در سال اول یا ارشد خود هستند ، یا گواهینامه خود را تکمیل کرده اند ، به رسمیت می شناسد. عضویت فقط با دعوت ، برای دانشجویانی است که وضعیت خوبی دارند ، حداقل شرایط اعتباری را دارند و حداقل معدل 3.85 برای برنامه های تحصیلات تکمیلی و 3.5 برای برنامه های کارشناسی دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Delta Lambda Chapter of Epsilon Pi Tau ، با دانشکده فناوری تماس بگیرید.

یادگیری تجربی

دفتر یادگیری تجربی رویکردی 360 درجه را برای یادگیری تجربی در نظر می گیرد. خواه با تجربه حرفه ای زیادی به دانشگاه ویلمینگتون بیایید و به شما اعتبار برای یادگیری قبلی (CPL) اعطا شود ، یا در یک فرصت یادگیری یکپارچه کار (WIL) (کارآموزی یا آموزش تعاونی) که در برنامه درسی شما برای اعتبار گنجانده شده است شرکت کنید ، ما یک Pathway برای تکمیل مدرک شما ارائه می دهیم.

مکان ها

  • Wilmington Manor

    Wilmington Manor, آمریکا

    سوالات