Keystone logo
Williamson College

Williamson College

Williamson College

مقدمه

137379_pexels-photo-3184398.jpeg

Williamson College گوهر استثنایی در ثروت امروز در انتخاب کالج است.

از بدو تأسیس در سال 1998 ، Williamson College (WC) به یک مرکز آموزشی پویا ، مشارکتی و خلاق تبدیل شده است که دانش آموزان را برای تأثیرگذاری بر جوامع مورد نظر خود تأثیر می گذارد. WC دانشکده هنرهای لیبرال غیر انتفاعی و مسیحی است که از دانشجویان در هر سنی و فرهنگی استقبال می کند ، از جمله دانش آموزان غیر سنتی که قبلاً در نیروی کار هستند. WC دوره های کارشناسی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد و توسط انجمن آموزش عالی کتاب مقدس (ABHE) و شورای انجیلی برای پاسخگویی مالی (ECFA) معتبر شناخته شده است. کلاس ها یک هفته در هفته به مدت پنج هفته برگزار می شود. WC وابسته به یک فرقه خاص نیست و توسط هیئت امنای دوازده نفری اداره می شود.

مقرون به صرفه | قابل دسترسی | اصیل مسیحی | از نظر دانشگاهی دقیق

چرا Williamson College ؟

ما کوچک هستیم برخی دانش آموزان در یک محیط شخصی تر و صمیمی تر برتری دارند. ما این را درک می کنیم ما نمی توانیم کالج بزرگی بشویم. ما صرفاً آرزو می کنیم برای دانش آموزان خود به بهترین کالج کوچک ما تبدیل شویم.

ما انعطاف پذیر هستیم این که آیا شما فقط از دبیرستان خارج شده اید یا زندگی خود را دوباره به کالیبره می کنید تا یک حرفه جدید را کشف کنید ، ما کلاس ها ، شهریه و برنامه های خودمان را طراحی کرده ایم تا به شرایط شما ملحق شوید.

ما مقرون به صرفه هستیم ما هزینه شهریه را تا حد ممکن پایین نگه می داریم تا به دسترسی WC برای همه کمک کنیم. به عنوان بخشی از دیدگاه WC ، ما درهای خود را به روی دانش آموزان فقیر ، مظلوم ، حاشیه نشین و محروم - با شادی فراوان باز می کنیم.

ما دانش آموزان خود را درگیر می کنیم. تمام کلاسهای WC از منظر کتاب مقدس تدریس می شوند و از نظر عمدی کوچک باقی می مانند. مدرسان ما بیش از دانش مشترک هستند. آنها تجربه شخصی و حرفه ای خود را با دانش آموزان خود به اشتراک می گذارند - با شور و شوق و استثنایی استثنایی. در معلمان WC دانش آموزان خود را می شناسند تا بتوانند آنها را به صورت حرفه ای و معنوی تشویق و تقویت کنند.

ما مرتبط هستیم مدرسان ما مسلط به روندها و فن آوری های مهم برای دانش آموزانی که در قرن بیست و یکم زندگی می کنند و پیشرو هستند ، نیستند. ما از منظر جهانی آموزش می دهیم كه دانش آموزان را ترغیب می كند تا خانه ، اجتماع ، ملت و جهان بزرگتر خود را برای مسیح تأثیر بگذارند.

بیانیه مأموریت ما

Williamson College برای تجهیز و توانمندسازی دانش آموختگان برای مأموریت در جهان برای مسیح ، محیطی دقیق و آکادمیک ایجاد می کند.

در Williamson College ، ما مسئولیت این را داریم که دانشجویان را برای کار وزارتخانه به طور جدی تجهیز کنیم. ما به فارغ التحصیلان این امکان را می دهیم که در محل کار خود به عنوان رهبران خدمتگزار تأثیر بگذارند و وقتی خدا از آنها خواست که به آنها عمل کنند ، در مهارتهایشان اطمینان داشته باشند. ما به دانش آموزان خود می آموزیم که تنها هنگامی که دانش با شفقت همراه است فرد یا سازمان می تواند ابزاری مؤثر در جامعه و رستگاری جهانی باشد.

وقتی Williamson College را انتخاب می کنید ، جزئی از انجمن دوستان و مربیان می شوید که به شما امکان می دهند تماس روحانی و حرفه ای خود را کشف و پیگیری کنید. از زمان راه اندازی ما در سال 1998 ، چشم انداز ما از سرویس بهداشتی شامل شما شد ، دانشجویی مصمم است با استفاده از هدایای خود به خدا از این سیاره علامت گذاری کند. ما مأموریت Williamson College دوست داریم و هیجان زده می شویم که این مشعل را برای چند دهه دیگر نگه نداریم. با رئیس جمهور ما ، اد اسمیت دیدار کنید ، و دید وی را به قول خودش بشنوید. و ، با هیئت امنای ما آشنا شوید.

در سالهای بعد ، ما همچنان از دانشجویان فارغ از موانع اقتصادی ، فرهنگی و یا زندگی استقبال خواهیم کرد و راهنمایی های لازم را برای انجام تماس هایشان ارائه می دهیم.

در Williamson College ، ماموریت ما این است که:

 • الهام بخش از تفکر پر جنب و جوش در یک جهان بینی مسیحی است.
 • خدمات دانش ، فروتنی ، ایمان ، عشق و ایثار را در دانش آموزان پرورش دهید.
 • یادگیری مناسب و انعطاف پذیر را برای همه دانش آموزان گسترش دهید.
 • درهای ما را برای دانشجویان از سراسر جهان باز کنید.
 • در یادگیری مسیح محور هم روح و هم ذهن را درگیر کنید.
 • یک برنامه دانشگاهی عالی ارائه دهید.
 • تفکر فرهنگی و جهانی را ترویج کنید.
 • اعزام رهبران خدمتگزار به بازار.
 • تعامل دانش آموز و معلم را حفظ کنید.
 • به دانشجویان این امکان را بدهید تا در مأموریت جهانی برای عیسی مسیح حضور داشته باشند.
 • ایجاد یک محیط آکادمیک دقیق برای تجهیز و توانمندسازی دانشجویان برای مأموریت در جهان برای مسیح.

مکان ها

 • Franklin

  Williamson College 274 Mallory Station Road Franklin, TN, 37067, Franklin

  • Smyrna

   506 Legacy Drive Smyrna, TN, 37167, Smyrna

   سوالات