Keystone logo
Western Michigan University

Western Michigan University

Western Michigan University

مقدمه

بهبود آینده جوامع و جهان ما. این از دانشجویان ما شروع می شود. رویکرد آموزشی نوآورانه و فرصت های تحقیقاتی پیشرفته دانش آموزان را برای شغل های موفق و آینده بهتر آماده می کند.

Western Michigan University یک دانشگاه تحقیقاتی مبتنی بر یادگیری است ، که تحقیق و تفکر فکری را در برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و حرفه ای به گونه ای ایجاد می کند که دانش و نوآوری را پرورش می دهد و خرد را به عمل تبدیل می کند. WMU به عنوان یک دانشگاه دولتی ، رهبری در آموزش ، تحقیق ، یادگیری و خدمات را فراهم می کند و متعهد به ارتقا آینده شهروندی جهانی ما است.

Western Michigan University تجربیاتی را ارائه می دهد که امکان کشف و ارتقا creativity خلاقیت و تحقیقات را فراهم می کند. ما متعهد به پیگیری تحقیق ، انتشار دانش و پرورش تفکر انتقادی هستیم که یادگیری مادام العمر را تشویق می کند. بورس تحصیلی ما دانش جدیدی ایجاد می کند ، پایه ای برای راه حل های ابتکاری تشکیل می دهد ، منجر به توسعه اقتصادی می شود و کمک های قابل توجهی به جامعه می کند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Kalamazoo

    West Michigan Avenue,1903, 49008, Kalamazoo

    سوالات