Keystone logo
Western Kentucky University

Western Kentucky University

Western Kentucky University

مقدمه

برنامه های استثنایی دانشگاهی از فرصت های یادگیری استفاده می کنند و دانشکده های مشهور جهان تنها بخشی از تجربه بی نظیر WKU هستند. امیدها ، رویاها و ایده های شما برای ما مهم است. ما تلاش می کنیم محیطی را برای شما فراهم کنیم که خلاقیت پرورش یابد و عقل رشد کند. WKU یک دانشگاه تحقیقاتی کاربردی دانشجو محور است. این بدان معناست که ما برای اطمینان از رسیدن به اهداف خود و فارغ التحصیلی با مهارت برای موفقیت تلاش می کنیم. شما نه تنها با مدرک دیپلم فارغ التحصیل خواهید شد ، بلکه با تجربه ای که باعث می شود در سایر موارد برجسته باشید وارد دنیای واقعی خواهید شد.

ماموریت WKU

Western Kentucky University (WKU) دانشجويان را از همه زمينه ها آماده مي كند تا رهبران شهروندي مولد ، درگير و مسئول اجتماعي جامعه جهاني باشند. این دانشگاه فرصت های تحقیقاتی ، خدماتی و یادگیری مادام العمر را برای دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و سایر اعضای آن فراهم می کند. WKU کیفیت زندگی را برای افراد در دسترس خود غنی می کند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Bowling Green

    College Heights Boulevard,1906, 42101, Bowling Green

    سوالات