Keystone logo
Western Caspian University

Western Caspian University

Western Caspian University

مقدمه

دانشگاه غربی (اکنون Western Caspian University)، اولین موسسه آموزش عالی خصوصی آذربایجان، در سال 1991 تاسیس شد. دانشگاه خزر غربی از سال 1992 عضو انجمن بین المللی دانشگاه ها تحت یونسکو، از سال 1996 به صندوق توسعه مدیریت اروپا و از سال 1999 به شبکه دانشگاه های دریای سیاه و همچنین انجمن مطالعات اروپایی در قفقاز (AESC) می باشد. ، انجمن مطالعات سیاسی (PSA)، انجمن فلسفه علم اروپا (EPSA)، شبکه راه حل های توسعه پایدار سازمان ملل (SDSN)، انجمن بین المللی دانشگاه ها، فدراسیون بین المللی کوهنوردی و کوهنوردی (UIAA)، برنامه مشارکت کوهستانی سازمان ملل متحد ، انجمن مدیران آموزش بین المللی (AIEA) و تعدادی دیگر از سازمان ها، شوراها و انجمن های بین المللی.

WCU با بسیاری از موسسات آموزشی بین المللی همکاری نزدیکی دارد. بر اساس بررسی های مختلف مستقل، WCU در میان ده دانشگاه برتر تازه تاسیس در این منطقه جغرافیایی در حال ظهور قرار دارد. تأسیس این مؤسسه تحت تأثیر فرآیندهای اجتماعی-سیاسی و اقتصادی بود که در اروپای شرقی و منطقه CIS پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 رخ داد. هدف این دانشگاه ایجاد فضای آموزشی عالی برای آموزش شناخته شده در سطح جهانی و آماده سازی دانشجویان برای دستیابی به موفقیت سیستماتیک در آینده شغلی خود در سطح بین المللی است. WCU به طور منظم در برنامه‌ها و پروژه‌های بین‌المللی شرکت می‌کند که از طریق آنها پایگاه فعالیت علمی خود را گسترش می‌دهیم، شهرت خود را در سراسر جهان آموزش تقویت می‌کنیم و چارچوبی برای توسعه پایدار خود ایجاد می‌کنیم.

روابط بین المللی

هر ساله WCU همراه با کارشناسان داخلی، از اساتیدی از ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، آلمان، هلند و غیره نیز دعوت می کند. غوطه ور شدن مدت این دانشگاه به دانشجویان این امکان را می دهد که در برنامه های تبادل دانشجوی بین المللی مانند Erasmus Mundus، Mevlana و غیره شرکت کنند. WCU همچنین MBA را با همکاری دانشگاه تجارت و مطالعات بین المللی (UBIS)، سوئیس ارائه می دهد.

دانشگاه به مدرن سازی ساختارهای خود ادامه می دهد. اقدامات مداوم برای تقویت زیرساخت ها، مواد آموزشی و اجزای فنی انجام می شود. آزمایشگاه‌های پیشرفته در زمینه‌های مختلف، علاوه بر ارتقای روش‌های آموزشی برای همتراز با بالاترین استانداردهای بین‌المللی، اضافه شده‌اند. هدف ما توسعه مهارت‌های حرفه‌ای و ویژگی‌های رهبری فارغ‌التحصیلان خود در زمینه‌های کسب‌وکار، حکمرانی و غیره بر اساس ارزش‌های ملی و چندفرهنگی و توسعه یافته با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، بهترین شیوه‌های بین‌المللی و بالاترین استانداردهای اخلاقی است.

ما مشتاقانه منتظر خوش آمدگویی شما به Western Caspian Universityهستیم!

ویژگی های پردیس

    مکان ها

    • Baku

      Istiglaliyyat,31, 1001, Baku

    سوالات