Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
West Virginia University - Reed College of Media

West Virginia University - Reed College of Media

West Virginia University - Reed College of Media

مقدمه

متخصصان ارتباطات بازاریابی مورد تقاضا هستند. پیش‌بینی می‌شود که استخدام تحلیلگران تحقیقات بازار و متخصصان بازاریابی از سال 2019 تا 2029 18 درصد رشد کند، که بسیار سریع‌تر از میانگین برای همه مشاغل است. در هر صنعتی، در هر مکانی.

WVU در توسعه اولین دوره های کارشناسی ارشد آنلاین با تمرکز بر ارتباطات بازاریابی پیشگام بود و ما همچنان در خط مقدم آموزش در این فضا هستیم. برنامه های ما توسط کمیسیون آموزش عالی معتبر است و به طور مداوم در بین بهترین ها در کشور رتبه بندی می شود.

تجربه و تخصص

ما ارتباطاتی داریم و این رهبران صنعت نه تنها به توسعه برنامه درسی کمک کردند، بلکه آن را آموزش می‌دهند - و آنها نیز به ارتباطات شما تبدیل خواهند شد.

حمایت کردن

ما هم پشت شما را گرفته ایم. از درخواست برای برنامه گرفته تا برنامه ریزی کلاس ها تا پشتیبانی فنی تا فارغ التحصیلی، ما همیشه اینجا هستیم تا کمک کنیم.

برنامه تحصیلی

به یاد دارید که چگونه آن رهبران صنعت به توسعه برنامه درسی کمک کردند؟ این در نقطه است. و ما دائماً آن را تغییر می دهیم تا همیشه یک قدم جلوتر از صنعت باشیم.

ارزش

این یک برنامه در سطح جهانی با هزینه معقول با بسیاری از امکانات اضافی است. این مدرک 24 هزار دلاری شما را در دسته ای از متخصصان مارکوم قرار می دهد که صنعت به آنها نیاز دارد.

پذیرش ها

برنامه های کارشناسی ارشد آنلاین ارائه شده توسط کالج رسانه WVU Reed، متقاضیان مختلفی را جذب می کند، از متخصصان باتجربه گرفته تا کسانی که تازه کار خود را در صنعت ارتباطات بازاریابی شروع کرده اند. در حالی که برنامه ما به طور کامل به صورت آنلاین ارائه می شود، تعداد کل صندلی های موجود برای هر ترم ورودی محدود است تا اندازه کلاس ها کوچک باشد و امکان تعامل یک به یک بین دانش آموزان و مربیان فراهم شود. پذیرش در برنامه های ارتباطات بازاریابی یکپارچه، ارتباطات بازاریابی داده و ارتباطات دیجیتال مارکتینگ رقابتی است و به عوامل مختلفی از جمله عملکرد تحصیلی در مقطع کارشناسی، سال ها تجربه مرتبط، مراجع و بیانیه شخصی بستگی دارد.

  1. درخواست آنلاین فارغ التحصیل WVU برای پذیرش، نوع پذیرش و برنامه مورد نظر شما را به عنوان «کارشناسی ارشد» و «ارتباطات بازاریابی داده (4935)، «ارتباطات بازاریابی دیجیتال (4938)» یا «ارتباطات بازاریابی یکپارچه (4932)» تعیین می کند. محل/روش تحویل اولیه ONLINE است. اگر مایل به تخصص هستید، می توانید یک منطقه تاکیدی (اختیاری برای IMC) اعلام کنید.
  2. 60.00 دلار هزینه درخواست غیر قابل استرداد (که با شرکت در یک جلسه اطلاعات قابل چشم پوشی است).
  3. بیانیه شخصی کمی در مورد اینکه چه کسی هستید و چه چیزی باعث شده تا مدرک کارشناسی ارشد خود را بگیرید به ما بگویید، چرا فکر می کنید برای این برنامه مناسب خواهید بود و هدف کوتاه یا بلند مدت شما پس از اتمام برنامه چیست.
  4. از سرگیری
  5. ریز نمرات رسمی آکادمیک ریز نمرات رسمی تحصیلی باید از طریق پست پستی یا تحویل الکترونیکی مستقیماً به این آدرس ارسال شود: WVU Office of Graduate AdmissionsOne Waterfront PlacePO Box 6510Morgantown, WV 26506-6510Email GraduateAdmissions.4-mail0@mail. 293-2121 توجه: اگر فارغ التحصیل WVU هستید، نیازی به ارسال رونوشت ندارید زیرا قبلاً در پرونده وجود دارد.

نمرات تافل یا آیلتس (فقط دانشجویان بین المللی) دانشگاه ویرجینیای غربی از دانشجویان بین المللی می خواهد که نمرات تافل یا آیلتس خود را مستقیماً به دفتر مرکزی پذیرش WVU ارسال کنند. برای ارسال نمرات تافل از کد مقصد 5904 استفاده کنید. همچنین می‌توانید از آزمون پیرسون آکادمی انگلیسی (PTE) یا آزمون انگلیسی Duolingo استفاده کنید. به طور کلی، متقاضیانی که زبان اصلی آنها انگلیسی نیست، باید قبل از بررسی درخواست برای پذیرش، نتایج کافی تافل یا آیلتس را ارسال کنند.

توصیه نامه (اختیاری) منطقه مشخصی برای ارسال آنها در برنامه وجود ندارد. لطفاً به مدیر استخدام و نگهداری ما، دن سادلر، به آدرس [email protected] ایمیل بزنید تا حداکثر سه توصیه نامه ارسال کنید.

نمرات GRE یا GMAT لازم نیست.
توجه: GRE در برنامه ذکر شده است. اگر می خواهید آنها را ارسال کنید، کد مقصد برای GRE 5904 و GMAT C2S-FB-24 است. دانش‌آموزانی که GRE را گذرانده‌اند، می‌توانند این شرایط را دور بزنند و متخصص ثبت نام از این شرط صرف‌نظر می‌کند. ممکن است ایمیلی دریافت کنند مبنی بر این که برجسته است، اما لغو خواهد شد.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Morgantown

    Morgantown, آمریکا

    سوالات