Keystone logo
West Virginia University – Reed College of Media

West Virginia University – Reed College of Media

West Virginia University – Reed College of Media

مقدمه

کالج رسانه رید WVU یک مدرسه روزنامه‌نگاری دانشجو محور است که از زمان فارغ‌التحصیل روزنامه‌نگاران و ارتباطات است 1939.

در حالی که ریشه در سنت دارد، کالج رسانه رید WVU همچنین یک برنامه درسی نوآورانه و تجربیات دنیای واقعی ارائه می دهد که دانش آموزان را برای مشاغل در صنعت رسانه امروزی آماده می کند. برنامه ارتباطات بازاریابی یکپارچه (IMC) که یکی از پیشگامان تحصیلات تکمیلی آنلاین است، اولین برنامه کارشناسی ارشد کاملاً آنلاین کشور است و ارتباطات بازاریابی داده آن است. (DMC) برنامه اولین مدرک کارشناسی ارشد کشور است که به طور خاص بر تأثیر داده ها بر ارتباطات بازاریابی متمرکز است.

درباره دکتر پرلی ایزاک ریددکتر پرلی آیزاک رید کالج رسانه را در دانشگاه ویرجینیای غربی در سال 1939 تأسیس کرد. رید که قبلاً استاد زبان انگلیسی و روزنامه نگاری بود، به گسترش ارائه دوره های روزنامه نگاری در WVU کمک کرد و هنگامی که دانشکده رسانه به یک مدرسه مستقل تبدیل شد، به عنوان اولین مدیر کالج رسانه انتخاب شد. .

رید نقش کلیدی در تأسیس بسیاری از سازمان های دانشجویی کالج رسانه ایفا کرد. او همچنین به ایجاد دو گروه ملی کمک کرد - کاپا تاو آلفا، یک جامعه افتخاری دانشگاهی که برتری دانشگاهی را به رسمیت می شناسد و بورس تحصیلی در روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی را ترویج می کند، و انجمن آمریکایی مدیران مدرسه روزنامه نگاری، که بعداً به انجمن آموزش در روزنامه نگاری وابسته شد.

رید به آگاه نگه داشتن دانشجویان روزنامه نگاری و در تماس نزدیک با دست اندرکاران این رشته اعتقاد داشت و اغلب از اعضای مطبوعات کارگری دعوت می کرد تا سخنرانی های ویژه ای را برای هیئت دانشجویی ارائه دهند. این مفهوم از طریق رویدادهای ویژه ای مانند "هفته روزنامه نگاری" سالانه کالج، و مجموعه سمینارهای روزنامه اوگدن، و همچنین بسیاری از فارغ التحصیلانی که به عنوان استادان بازدیدکننده و متخصصان در محل اقامت به دانشگاه خود باز می گردند، ادامه می یابد.

رید بیش از همه نماد حرفه ای بودن در روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی بود. او به نظم و انضباط و سخت کوشی - برای خودش و همچنین برای اعضای هیئت علمی و دانشجویانش - اعتقاد داشت و با این حکم زندگی می کرد: «دقت! دقت! دقت!"

میراث رید نه تنها شامل یک کالج رسانه ای مستحکم در WVU می شود، بلکه یک روح حرفه ای سخت گیرانه است که در دانش آموزانی که اکنون به عنوان روزنامه نگار و ارتباطات حرفه ای در سراسر جهان کار می کنند، القا شده است.

تاریخچه مختصری از مارتین هالمارتین هال که در قلب پردیس مرکز شهر WVU قرار دارد، قدیمی‌ترین ساختمان در محوطه دانشگاه است. در سال 1870 تکمیل شد و در ابتدا تالار دانشگاه نامگذاری شد. این اولین ساختمانی بود که توسط دانشگاه جدید ویرجینیای غربی ساخته شد، که با ترکیب مدرسه علمیه زنان وودبرن و آکادمی Monongalia در سال 1867 تأسیس شد.

i,jhtdsb

منحصربه‌فرد بودن مارتین هال آن را از نابودی نجات داد - سرنوشت بسیاری از ساختمان‌های اولیه دانشگاه تخریب شد تا جایی برای ساخت و سازهای جدید ایجاد شود. تالار مارتین و دیگر ساختمان‌های دایره وودبرن (تالار وودبرن و تالار چیتوود) که نمونه‌ای بی‌بدیل از معماری قرن 19 محسوب می‌شوند، در فهرست ملی اماکن تاریخی ثبت شده‌اند.\n جورج اسمیت، معمار سابق دانشگاه، گفت: مارتین هال "در دوره التقاطی احیای کلاسیک ساخته شد و می توان آن را به روش فرانسوی امپراتوری دوم شناسایی کرد."

این ساختمان در سال 1889 به افتخار اولین رئیس دانشگاه، کشیش الکساندر مارتین، به مارتین هال تغییر نام داد. مارتین که یک وزیر متدیست متولد اسکاتلند بود، از زمان تأسیس تا سال 1875 رئیس WVU بود.

برای نزدیک به 50 سال، مارتین هال مرکز همه کلاس ها برای دانش آموزان آمادگی بود و به عنوان مقر انجمن های ادبی کلمبیا و پارتنون خدمت می کرد. از سال 1918 تا 1952، بخش فیزیک را در خود جای داد.

در سال 1952، دکتر پرلی آیزاک رید، رئیس کالج رسانه، درخواست کرد کالج را از محله های تنگش در طبقه بالای سالن وودبرن به سالن مارتین منتقل کند. پس از بازسازی، دانشکده رسانه در سال 1953 به محله جدید خود نقل مکان کرد.

به سرپرستی دین گای استوارت، این ساختمان در سال های 1976-1977 مورد بازسازی اساسی قرار گرفت. مارتین هال تخریب شد و یک فضای داخلی جدید برای بهبود فضای کلاس و دفتر و ارائه امکانات ارتقا یافته ساخته شد.

از سال 2005، مارتین هال دستخوش یک سری بازسازی شده است که به منظور بهبود زیرساخت های قدیمی ساختمان و ارائه یک محیط آموزشی مدرن تر برای دانشجویان دانشکده رسانه طراحی شده است. بازسازی های اخیر مارتین هال گسترش دیدگاه دین استوارت است که کالج رسانه را وارد قرن بیست و یکم می کند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • USA Online

    USA Online, آمریکا

سوالات