Keystone logo
West Pomeranian University of Technology

West Pomeranian University of Technology

West Pomeranian University of Technology

مقدمه

West Pomeranian University of Technology ، Szczecin یک دانشگاه پیوند سنت های بلند مدت دانشگاه کشاورزی در Szczecin و دانشگاه Szczecin فناوری است. پیشنهاد و محل تحصیل آن محل تحصیل جذاب برای جوانان جاه طلب است که آماده سرمایه گذاری در حرفه خود هستند و مایلند در آینده یک جامعه نوآور و مبتنی بر دانش ایجاد کنند.

118710_118674_iluminacjafbTamaStudio10.jpg

اطلاعات کلی

West Pomeranian University of Technology ، Szczecin یک دانشگاه پیوند سنت های بلند مدت دانشگاه کشاورزی در Szczecin و دانشگاه Szczecin فناوری است.

در تاریخ 5 ژوئیه 2007، سنا آکادمی کشاورزی در Szczecin و دانشگاه صنعتی شچسین قطعنامه ای در مورد پیوستن به دو دانشگاه صادر کردند. در ژانویه 2008، کنوانسیون های دولت های دانشجویی، و همچنین پارلمان دانشجویی دکترای هر دو دانشگاه، موقعیت مشابهی را در این زمینه به تصویب رساندند. یک فرایند قانونی چند مرحله ای و بلند مدت با قانون Sejm در تاسیس West Pomeranian University of Technology از تاریخ 5 سپتامبر 2008 و با امضای رئیس جمهوری لهستان از تاریخ 30 سپتامبر 2008 تکمیل شد. West Pomeranian University of Technology در تاریخ رسمی شروع به کار کرد 1 ژانویه 2009

پیشنهاد و محل تحصیل آن محل تحصیل جذاب برای جوانان جاه طلب است که آماده سرمایه گذاری در حرفه خود هستند و مایلند در آینده یک جامعه نوآور و مبتنی بر دانش ایجاد کنند.

تثبیت پتانسیل علمی و آموزشی دانشگاه هایی که در لهستان پراکنده اند، با توجه به پیشرفت در حال رشد رشد جمعیت، رقابت در بازار آموزش عالی و انتظارات، به نظر می رسد به عنوان تاثیر گذار بر توسعه تکنولوژی و اقتصاد، اجتناب ناپذیر است. ایجاد یک دانشگاه به وجود آوردن، علاوه بر غنی سازی برنامه آموزشی آن با زمینه های جدید تحصیل و تخصص ها، امکان پیشرفت سریعتر و سریع تر فناوری های جدید را در علوم فنی و طبیعی ایجاد می کند. دستاوردهای مشترک دانشگاه تکنزین سچکین و آکادمی کشاورزی در Szczecin در این زمینه های علمی و کارکنان واجد شرایط آنها استانداردهای کیفیت جدیدی را در آموزش و پرورش در غرب پومرنیا ایجاد می کنند.

West Pomeranian University of Technology (WPUT) فرصتی برای استفاده از اثر هم افزایی که از پیوستن به دو دانشگاه شناخته شده به وجود آمده است. حدود 13000 دانشجوی تمام وقت و غیاب در امکانات متعدد تحت نظارت بیش از 1000 معلم دانشگاهی مطالعه می کنند. ده دانشکده در WPUT متخصص در 47 حوزه مطالعه وجود دارد.

دانشگاه پیشنهادات خود را ارائه می دهد:

1) برنامه کامل کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکترا (برنامه های کامل تحصیلی در لهستان مادامی که مضر مشخص نشده است)، 2) یک یا دو ترم (دانشجویان مبادله، به عنوان مثال تحت برنامه اراسموس)، 3) تسلط عملی. داوطلبان می توانند انتخاب خود را بین برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و کارشناسی ارشد در 47 حوزه تحصیل در 10 دانشکده دانشگاه انجام دهند:

 • دانشکده بیوتکنولوژی و دامپروری
 • دانشکده مهندسی عمران و معماری
 • دانشکده اقتصاد
 • دانشکده مهندسی برق
 • دانشکده علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات
 • دانشکده مهندسی مکانیک و مکاترونیک
 • دانشکده مهندسی محیط زیست و کشاورزی
 • دانشکده علوم غذایی و شیلات
 • دانشکده فنی و مهندسی دریایی
 • دانشکده فنی و مهندسی شیمی
118711_118675_iluminacjafbTamaStudio4.jpg

زمینه های جدید به طور مداوم به عنوان پاسخ به تغییر شرایط اقتصادی و نیازهای بازار کار ایجاد می شود. هر دو دانشگاه ها به یک سیستم ارائه شده به دانشجویان ارائه می دهند: تحصیلات تکمیلی، تحصیلات تکمیلی، یکسال دوره تحصیلات تکمیلی، تحصیلات دکترا و طیف گسترده ای از مطالعات بعد از دیپلم. آزمایشگاه ها و امکانات مطالعه دانشگاه تکنولوژی سچسین و دانشگاه کشاورزی در Szczecin در چند سال اخیر مدرن بودند. این روند در WPUT جدید ایجاد شده است. همکاری بین المللی در زمینه فرآیندهای آموزشی و پروژه های علمی همچنان یکی از اولویت های WPUT خواهد بود.

ایجاد West Pomeranian University of Technology با همکاری تیم های تحقیقاتی با مهندسی، حفاظت از محیط زیست، انرژی های تجدید پذیر، زیست شناسی و فناوری نانو، پلیمرها، اقتصاد و صنعت و فن آوری های کشاورزی است. WPUT دارای اختیارات است تا Ph.D. درجه در 19 تخصص و درجه استادیار در 13 زمینه. این یک پتانسیل عظیم و ارزشمند است که دانش آموزان را با آمادگی مناسب برای زندگی حرفه ای و خود دانشگاه و توسعه علمی مناسب برای چالش های معاصر فراهم می کند.

West Pomeranian University of Technology در Szczecin با شناخت منافع حاصل از همکاری بین المللی، موسسه ای است که برای همه نوع پروژه هایی که فرآیندهای بین المللی سازی را افزایش می دهند و یک بعد بین المللی برای فعالیت های آموزشی و پژوهشی خود را باز می گذارد، باز است. دعوت ویژه برای دانشجویان خارجی که مایل به تکمیل دوره های کامل و برنامه های نیمه وقت در دوره های ارزشی هستند (به عنوان مثال یک یا دو ترم در چارچوب برنامه اراسموس) باز است.

مکان ها

 • Szczecin

  aleja Piastów,17, 70-310, Szczecin

سوالات