Keystone logo
Wesley Seminary

Wesley Seminary

Wesley Seminary

مقدمه

دانشگاه ایندیانا وسلیان یک دانشگاه جامع انجیلی مسیحی در کلیسای وسلیان است. این دانشگاه در سال 1920 به عنوان کالج ماریون تأسیس شد و متعهد به هنرهای لیبرال و آموزش حرفه ای است. IWU بیش از 80 مدرک کارشناسی ، 38 مدرک کارشناسی ارشد و 5 درجه دکترا ارائه می دهد و دانشجویان نماینده بیش از 80 فرقه مسیحی و 10 کشور خارجی هستند.

نزدیک به 3000 دانشجو در برنامه های سنتی در محوطه مسکونی 350 هکتاری دانشگاه در ماریون ثبت نام کرده اند. اکثر ساختمانهای پردیس ماریون در 25 سال گذشته ساخته شده اند ، بنابراین دانش آموزان در محیطی چشمگیر و دارای سالنهای اقامتی و امکانات دانشگاهی مناسب زندگی می کنند و یاد می گیرند ، همه در محوطه ای که تنها یک ساعت با فورت وین فاصله دارد. ایندیاناپولیس

9000 زبان آموز بزرگسال دیگر در مراکز آموزشی منطقه ای IWU در ایندیانا ، کنتاکی و اوهایو و همچنین از طریق برنامه های تحصیلی آنلاین ما ، از جمله ارائه مدرک کاردانی ، کارشناسی و دکترا ، در کلاس ها شرکت می کنند. برنامه نوآورانه آموزش بزرگسالان در سال 1985 تأسیس شد.

دانشگاه ایندیانا وسلیان آماده است - با منابع و اشتیاق - نسل های آینده دانش آموزان را به مهارت هایی که برای مقابله با چالش های جهان در حال تغییر سریع ما نیاز دارند ، مجهز کند.

اعتباربخشی

دانشگاه ایندیانا وسلیان توسط کمیسیون آموزش عالی (HLC)* معتبر است و عضو انجمن مرکزی شمالی است. در دسامبر 2008 ، HLC اعتبار IWU را به درجه کارشناسی ارشد الهیات گسترش داد. کارشناسی ارشد در وزارتخانه از ابتدای برنامه معتبر بوده است.

Wesley Seminary توسط کمیسیون اعتباربخشی انجمن مکاتب کلامی تأیید شده است و دارای مدارک زیر است: کارشناسی ارشد در وزارتخانه ، کارشناسی ارشد الهیات عملی ، کارشناسی ارشد الهیات و دکتر وزارت.

در باره

سالها رهبران دانشگاه ایندیانا وسلیان (IWU) و کلیسای وسلیان در مورد راه اندازی مدرسه ای که استانداردهای علمی بالایی را حفظ کند دعا می کردند در حالی که ارزان ، قابل دسترسی و بسیار کاربردی بود. یک مدرسه علمیه در نظر گرفته شد که در آن دوره ها توسط الهیات و مربیان به صورت تیمی آموزش داده می شد ، که می تواند بصورت آنلاین یا در محل به بزرگسالان دو حرفه ای ارائه شود و در آنجا تکالیف هفتگی به طور مستقیم به وزارت محلی دانش آموز اعمال شود.

قبلاً IWU به دلیل برنامه های آموزشی چند سایت و آنلاین بزرگسالان با بیش از 12000 دانش آموز ثبت نام شده بود. US News & World Report IWU را "دانشگاه برتر کارشناسی ارشد" نامید و به زودی از همان مدل آموزشی قابل دسترس ، مقرون به صرفه و عملی برای توسعه کارشناسی ارشد هنرهای نوآورانه در وزارتخانه با ثبت نام بیش از 170 دانش آموز استفاده شد.

سپس در آوریل 2009 ، هیئت امنای IWU به ایجاد یک حوزه علمیه جدید با رویکرد عملی و دانش آموز محور برای وزرای مشغول به کار رای داد. 30 دانشجوی جدید کارشناسی ارشد الوهیت به 170 دانشجوی ثبت نام شده در مقطع کارشناسی ارشد کنونی در رشته وزارت پیوستند. حوزه جدید به نام Wesley Seminary در دانشگاه ایندیانا وسلی. عوامل متعددی باعث ایجاد این حوزه علمیه بسیار کاربردی ، قابل دسترس و با رشد سریع شده است.

اول ، فرقه والدین IWU دارای یک کالج و پنج دانشگاه است ، اما هرگز یک مدرسه علمیه رسمی نداشته است. با توجه به اینکه 85 درصد از وزرای وسلیان دارای مدرک حوزوی نبودند ، Wesley Seminary هم دسترسی و هم مقرون به صرفه بودن را فراهم کرد.

ثانیا ، IWU دارای یک زیرساخت سالم و آزمایش شده است که می تواند از این تلاش پشتیبانی کند. بسیاری از حوزه های علمیه از نظر مالی با مشکل روبرو هستند ، اما IWU از منابع لازم برای اجرای موثر این طرح برخوردار است.

ثالثاً ، آگاهی فزاینده ای در جهان حوزه وجود دارد مبنی بر اینکه آموزش وزارتی باید به روشی جدید و در دسترس انجام شود. برای وزرا و خانواده های آنها انتخاب و انتقال به حوزه علمیه برای سه یا چهار سال و به دنبال آن حرکت دیگری پس از فارغ التحصیلی ، به طور فزاینده ای دشوار می شود. مدل جدید Wesley Seminary به وزرا اجازه می دهد تا هنگام حضور در حوزه ، در محیط فعلی وزارتخانه خود بمانند.

و سرانجام ، تحقیقات نشان می دهد که حوزه های علمیه سنتی در تلاش هستند تا وزیران را برای ارائه خدمات عملی آماده کنند. با ترکیب دوره های تدریس گروهی متکلمان و مربیان با تکالیف هفتگی که می تواند در خدمت محلی انجام شود ، Wesley Seminary جدید در دانشگاه ایندیانا وسلیان به بیش از 500 دانش آموز رسیده است.

کلیسای وسلیان

کلیسای وسلیان یک فرقه پروتستان انجیلی است که تقریباً 475،000 نفر در 5000 کلیسا و مأموریت در 90 کشور جهان زندگی می کنند.

ریشه آن در جنبش های لغو و احیای قداست قرن نوزدهم در سال 1968 در نتیجه ادغام بین کلیسای متلیست وسلیان و کلیسای مقدس حجاج تأسیس شد. تأکید قرن بیست و یکم بر تعالی مسیح از طریق مأموریت های جهانی ، خدمات شفقت و توجه به عدالت اجتماعی است که به همه مردم می رسد.

ارزشهای وسلیان

روح و محتوای ارزشهای وسلیان بیان ایمان تاریخی مسیحی است که در انجیل ریشه دارد ، توسط کلیسا اعلام شده و در جهان زندگی می کند. ارزشهای زیر در سنت وسلی تأکید شده است.

  1. ایمان اول - رابطه صحیح با خدا مهمتر از این است که "همه چیز مشخص شود". در حالی که عقل ، تحصیل و تحصیلات مهم است ، آنها رابطه فرد با مسیح را دنبال می کنند و به آن خدمت می کنند.
  2. دگرگونی شخصی - تغییر دین مسیحی و شبیه شدن به مسیح در طرز تفکر ، یادگیری و زندگی وسلی نقش اساسی دارد. ما به قدرت روح القدس در تغییر زندگی خوشبین هستیم.
  3. دگرگونی جهانی - وسلیان معتقدند اراده خدا بر روی زمین قابل انجام است و ما می توانیم جهان را تغییر دهیم تا بیشتر شبیه پادشاهی خدا شود.
  4. دیگران بالاتر از خود وسلیان برای جامعه فراتر از فرد ارزش قائل هستند. در حالی که پیگیری های فردی و ایمان شخصی حیاتی هستند ، اما آنها کاملترین تجلی خود را از طریق زندگی در جامعه مسیحی پیدا می کنند.
  5. روح سخاوتمندانه - وسلیان از کسانی که مخالف هستند استقبال می کند. مهمان نوازی محبت آمیز باید برای همه ابراز شود.

مکان ها

  • Marion

    South Landess Street,4412, 46953, Marion

    سوالات