Keystone logo
Webster University Athens

Webster University Athens

Webster University Athens

مقدمه

وبستر آتن به پرورش فرهنگ دانشگاه که پذیرای و جشن تنوع و شمول، و ترویج تفاهم بین المللی و قدردانی اختصاص یافته است. آماده سازی دانش آموزان ما برای مشارکت موثر، مسئول و پویا در جوامع مدرن که در آن زندگی می کنند و خدمت می کنند، و برای تعالی و رهبری در زندگی شخصی و حرفه ای خود را. دانشگاه ما این است که در واقع آتن, یونان - در منطقه تاریخی Plaka به.

کیفیت آموزش و پرورش

هدف ما دستیابی به آرمان های آموزشی خود را است. دریافت یک تجربه آموزشی منحصر به فرد در وبستر آتن را می توان با کمک ما از طریق تماس با دفتر پذیرش در +30 211-990-5309 و +30 211-990-5329 انجام می شود.

یاد بگیرند با انجام

آیا علاقه شما کسب و کار و یا ارتباط است، به شما خواهد شد یادگیرنده فعال در وبستر آتن. اگر کلاس درس به شما می کند به اندازه کافی به "دست" تجربه، محل ما در پایتخت یونان مقدار زیادی از فرصت های کارآموزی فراهم می کند.

در پایه اول نام

با نسبت کم دانش آموز به اساتید و متوسط ​​اندازه کلاس، وبستر آتن باعث می شود آموزش و پرورش خود را شخصی است. دانشکده به دانستن دانش آموزان در پایه اول نام و به آسانی در دسترس برای کمک به دانش آموزان زمانی که مورد نیاز است.

وبستر آتن اختصاص داده شده به برتری در آموزش، ترکیب چشم انداز بین المللی در سراسر برنامه درسی. در هر مرحله از راه، شما را به توجه قرار گیرد و حمایت شما نیاز به رشد.

ما ارائه می دهیم درجه آمریکا کارشناسی و کارشناسی ارشد در یک ساختار انعطاف پذیر که به ترویج عمق دانشگاهی و شما را تشویق به بررسی منافع متنوع است. در وبستر آتن شما فرصت برای ایجاد مهارت ها و شایستگی را از طریق مطالعه سفرهای، کنفرانس ها و کارآموزی داشته باشند. در محوطه دانشگاه ما، شما در یک محیط که از فرهنگ های گوناگون یک شبکه بین المللی زندگی طولانی ایجاد خواهد شد را مطالعه خواهد کرد.

دانشگاه وبستر، در سنت لوئیس، میسوری در سال 1915 تاسیس یک دانشگاه مستقر در ایالات متحده غیر انتفاعی است که توسط کمیسیون آموزش عالی معتبر است. محیط آموزشی دانشگاه وبستر می آمیزد راحتی از یک دانشگاه کوچک با فرصت های یکی از بزرگ. همه چیز در جای خود در محوطه دانشگاه ما به شما با یک دست در رویکرد به آموزش و پرورش است که به جهان حرفه ای شما به زودی وارد خواهد شد مرتبط فراهم می کند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Athens

    9 Ipitou Street, 105 57, Athens

برنامه ها

    سوالات