Keystone logo
Webber International University

Webber International University

Webber International University

مقدمه

تاریخچه

در تاریخ 6 آوریل 1927، گریس شوالیه و راجر بابسون W. دانشگاه بود که به حمل به نام آخرین نوه خود، همکاری Camilla گریس وبر تاسیس شد. راجر بابسون بهترین برای مقالات خود را در زمینه های اقتصادی و مالی، که شامل موسسات گزارش بابسون و نگارش تعدادی از نشریات و کتاب های کسب و کار شناخته شده بود. در میان انفاق های متعدد خود را ایجاد نهادهای چند آموزش عالی و خدمات در تعدادی از تابلوهای شرکت ها، و همچنین به عنوان وقف چندین بنیاد خیریه بود.

وبر در اصل به عنوان کالج زنان تاسیس شد، با هدف منحصر به فرد آموزش زنان در مورد کسب و کار. این اولین مدرسه چارتر تحت قوانین آموزشی و خیریه از ایالت فلوریدا به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی بود.

اولین نظر را در محوطه دانشگاه بابسون پارک زیر ژانویه در ساختمان حال حاضر به عنوان قدیمی اصلی شناخته شده آغاز شد، در حالی که کلاس سقوط در بوستون در هتل لنوکس برگزار شد. دانش آموزان تا سال 1940 کلاس در این روش با حضور هنگامی که بابسون پارک پردیس دائمی دانشگاه شد.

در 1950s، پردیس در کنار دریاچه در حال حاضر با فداکاری از شوالیه بابسون یادبود دانشجو مرکز گریس و خوابگاه تکمیل شد، و پس از ساخت و ساز کلاس درس مک کانل و مایکل وبر PARKHURST سالن / سالن تربیت بدنی.

وبر توسط کمیسیون در دانشکده های انجمن جنوبی کالج ها و مدارس (SACS) در سال 1969 رسمیت شناخته شد. در ماه سپتامبر سال 1971 اولین دانش آموزان پسر به کالج پذیرفته شدند. رشد بیشتر از محوطه دانشگاه در طول 1970s با علاوه بر این از همکاری Camilla خوابگاه و منطقه تفریحی جورج جنکینز رخ داده است. تقدیم مجتمع کتابخانه در سال 1978 مشخص شده اند جشن سالگرد 50th در کالج است.

در طول 1980s مرکز ورزشی صباغ به ارائه امکانات عالی برای والیبال و بسکتبال اضافه شد.

در 1990s توسعه یک برنامه برای دانش آموزان بزرگسالان بیش از 25 با دو سال تجربه دانشگاه قبلی را دیده اند. خدمات دانشجویی افزایش آن با اتمام اتحادیه توضیحات داکری دانشجویی که در خانه های نوار آقای O میان وعده، یک کلیسای کوچک، اتاق بازی، و همچنین به عنوان لانه کبوتر، کتابفروشی دانشگاه بوده است.

دو و میدانی بین اند در 1990s گسترش یافته است. وبر عضو NAIA و خورشید کنفرانس فلوریدا است. زنان وبر در سطح بین در فوتبال، والیبال، تنیس، سافت بال سریع زمین، صلیب کشور، گلف، دو و میدانی شرکت در حالی که مردان وبر در بین کشور به رقابت بپردازند، فوتبال، بسکتبال، تنیس، بیس بال، گلف، آهنگ و درست و فوتبال.

در سال 2002، مرکز کنفرانس رکس R. Yentes افتتاح شد. ساختمان جدید خانه های کلاس درس کامپیوتر، اتاق کار کامپیوتر، مرکز خدمات حرفه ای، دفتر پذیرش و یک سالن 325- صندلی. در علاوه بر این در پاییز سال 2001، دانشگاه یک مرکز تناسب اندام جدید با امکانات آموزش ورزشی و امکانات ورزشی به تازگی بازسازی شده را باز کرد.

در سال 2002، وبر فوتبال بین دانشکده به برنامه های ورزشی آن افزوده است. تیم ملی فوتبال وبر جنگجو در فصل اول کامل آن در سال 2003 به رقابت پرداختند. اتاق قفل فوتبال و مرکز تناسب اندام اضافی در تابستان سال 2003 همراه با یک میدان عمل یک فاصله کوتاه از پردیس اصلی به پایان رسید. همچنین در تابستان سال 2003، یک استادیوم 500 صندلی و روشنایی کامل به زمین بیس بال اضافه شد.

در پاییز سال 2003 اطلاعات سیستم های کامپیوتری عمده به ارائه دانشگاهی اضافه شد. علاوه بر این با بزرگ جدید، یک کامپیوتر کوچک-LAB در تابستان سال 2004 افتتاح شد.

وبر ادامه خواهد داد به انتشار آرمان پیش بینی شده توسط بنیانگذاران آن، ساخته شده بر میراث جامد از تجربه و دانش، وبر خواهد رهبران کسب و کار فردا برای دیدار با چالش های آینده با القای تمایل اندیشه های نوآورانه و خلاق دستاورد آماده کند.

ماموریت

ماموریت این دانشگاه است که به ارائه به دانش آموزان مجموعه ای از کسب و کار، علوم انسانی و علوم و برنامه های از پیش حرفه ای از مطالعه است که ایجاد یک زندگی تبدیل فرصت های آموزشی است که عملی را در برنامه خود، و در مقیاس جهانی آن، و چند رشته به طور کلی آن هسته آموزش و پرورش. دانش آموزان عمق دانش و تخصص در رشته انتخابی خود را از مطالعه، متعادل کننده شده توسط وسعت دانش در رشته های مختلف به دست آوردن. تاکید ویژه است بر افزایش مهارت های تفکر دهان و ارتباطات نوشته شده است، و مهم قرار داده است.

دانشگاه درجه جوایز در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد در مکان های در فلوریدا و کارولینای شمالی، و همچنین در سطح کاردانی در فلوریدا است. کلاس درس سنتی، آنلاین، و یادگیری ترکیبی محیط در دسترس هستند. فرصت برای دانش آموزان به در دوره ها و برنامه مطالعه در هر دو محل قرعه کشی از طریق دوره های آنلاین و / یا مدت اقامت در هر دو دانشگاه وجود داشته باشد. برنامه های وبر در فلوریدا تمرکز بر روی محیط کسب و کار در سراسر جهان، و بر توسعه مهارت در مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک، اعمال شیوه های کسب و کار مدرن و کارآفرینی. پردیس واحد سنت اندروز در کارولینای شمالی ارائه می دهد مجموعه ای از هنرهای آزاد و علوم سنتی و برنامه های از پیش حرفه ای از مطالعه است.

تایید اداری: 2011 نوامبر 17 تایید شده توسط وبر و انجمن سنت اندروز امنا: 2011 دسامبر 19 تجدید نظر: فوریه 2014

اعتباربخشی

اعتباربخشی منطقه

دانشگاه بین المللی وبر (از جمله دانشگاه شاخه های آن، دانشگاه اندروز سنت و سنت اندروز @ Sandhills) توسط انجمن جنوبی مدارس و کالجها کمیسیون معتبر در کالج به درجات جایزه در کاردانی، کارشناسی و سطوح کارشناسی ارشد. تماس با کمیسیون کالج در 1،866 جنوب لین، Decatur، گرجستان 30033-4097، 404-679-4500 تماس بگیرید، و یا به http://www.sacscoc.org برای سوال در مورد مجوز رسمی از دانشگاه بین المللی وبر.

سوالات عادی در مورد دانشگاه، مانند شرایط پذیرش، کمک های مالی، برنامه های آموزشی، و غیره، باید به طور مستقیم به دانشگاه به دفتر کمیسیون خطاب، و نه. این کمیسیون است تماس گرفته شود تنها اگر شواهدی وجود دارد که به نظر می رسد حمایت قابل توجهی عدم رعایت یک موسسه با نیاز و یا استاندارد وجود دارد.

کارشناسی مدیریت کسب و کار با رشته های اصلی در:

 • حسابداری
 • سیستم های اطلاعات کامپیوتر
 • ارتباطات سازمانی
 • FINANCE
 • مدیریت گردشگری و مهمان نوازی
 • مدیریت
 • بازار یابی
 • مدیریت عدالت کیفری
 • مدیریت ورزشی کسب و کار

لیسانس علوم در مطالعات کسب و کار عمومی

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

 • علاوه بر MBA سنتی، وبر ارائه می دهد یک MBA در غلظت های زیر است:
 • حسابداری
 • تجارت جهانی
 • مدیریت عدالت کیفری
 • مدیریت ورزشی کسب و کار

حقایق در مورد وبر!

 • رنگ های مدرسه رسمی دانشگاه بین المللی وبر
 • معتبر منطقه ای و دارای مجوز دولتی.
 • IACBE معتبر.
 • خصوصی، مستقل، چهار سال از آموزش مختلط دانشگاه کسب و کار، به علاوه MBA.
 • در سال 1927 تأسیس شد.
 • 40 دقیقه از دیزنی جهانی بین دریاچه ولز و Frostproof.
 • 110 عکا دانشگاه های مرزی زیبا کج دریاچه.
 • در دانشگاه اقامت.
 • دانش آموزان از 22 کشور و 36 کشور جهان است.
 • 90 درصد از دانش آموزان ما برخی از انواع کمک های مالی و یا کمک هزینه تحصیلی دریافت می کنند.
 • در پرینستون را نقد به عنوان "بهترین در جنوب شرقی" و "بهترین ارزش" کالج شناخته شده است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

سوالات