Keystone logo
Whitefield Business School

Whitefield Business School

Whitefield Business School

مقدمه

Whitefield Business School ( WBS )، واقع در موریس، در چند سال گذشته رشد کرده است تا خود را به عنوان یکی از ارائه دهندگان معتبر آموزش عالی خصوصی در کشور معرفی کند. WBS با بیش از 250 دانش آموز از 7 کشور به آرامی رشد کرده و به برندی مترادف با آموزش بین المللی با کیفیت و مقرون به صرفه تبدیل شده است. این موسسه وابسته به دانشگاه معتبر لینکلن از مالزی است که در بین 35 دانشگاه برتر جهان برای آموزش با کیفیت توسط Times Higher Education رتبه بندی شده است. WBS همچنین آموزش بین المللی بریتانیا را از طریق آموزش NCC ارائه می دهد که در ابتدا توسط دولت بریتانیا تأسیس شد و تاکنون بیش از 1 میلیون فارغ التحصیل ایجاد کرده است. مدارک تحصیلی ما در بیش از 40 کشور در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است و دوره های ارائه شده از سطح پایه، دیپلم، مدرک کارشناسی، تا سطح کارشناسی ارشد متغیر است. دانش آموزانی که تحصیلات خود را از طریق WBS تکمیل می کنند، مدرک بین المللی شناخته شده ای را از دانشگاه لینکلن - دانشگاه شریک معتبر ما، کسب می کنند. دانشجویان خارجی همچنین می توانند در حین تحصیل در موریس به صورت پاره وقت کار کنند و می توانند از طریق طرح YPOP از 3 سال مجوز کار پس از تحصیل برخوردار شوند. لازم به ذکر است که حمل و نقل نیز برای دانشجویان در موریس رایگان است. دوره های پیشنهادی در WBS 1. MBA در مدیریت بازرگانی (MBA General) 2. MBA در تجارت جهانی 3. MBA در مدیریت هتلداری 4. لیسانس (Hons) در مدیریت بازرگانی 5. لیسانس (Hons) در مدیریت هتلداری 6. لیسانس کامپیوتر علوم (Hons) (فناوری شبکه و امنیت سایبری) دانش آموزان در WBS در زمینه استدلال انتقادی، حل مسئله، کار گروهی و مهارت های ارتباطی آموزش می بینند. ما رویکردی جامع را برای رشد دانش‌آموزان اتخاذ کرده‌ایم تا دانش‌آموز به‌عنوان فردی که قدردان تنوع است، احساس مسئولیت مدنی و اجتماعی را در خود پرورش دهد و برای رسیدن به اهداف زندگی به خوبی آماده شود، رشد کند و رشد کند.

سیستم منحصر به فرد آموزش در Whitefield Business School

ما در WBS یک رویکرد 3 مرحله‌ای برای آموزش ایجاد کرده‌ایم تا فردی سالم، کامل، با اعتماد به نفس، و درستکار با مهارت‌های تفکر خلاق و انتقادی که توانایی بالایی برای مقابله با چالش‌های زندگی داشته باشد، ایجاد کنیم.

مرحله 1: استراتژی تحویل ما

مردم چندین بازی ورزشی را تماشا کرده اند که آنها را در بحث و تفسیر بازی خوب می کند. اگر این ساعت های صرف شده برای تماشای بازی صرف انجام بازی می شد چه می شد؟ آموزش امروز با تماشاگران (دانشجویان) در حال تماشای یک بازی (حضور در یک سخنرانی) در یک استادیوم (کلاس درس) قابل مقایسه است! بر اساس موارد فوق، ما در WBS تصمیم گرفته‌ایم شیوه ارائه سخنرانی‌ها را مجدداً ابداع کنیم و آنچه کنفوسیوس تبلیغ کرد را پذیرفتیم:
به من بگو و فراموش می کنم. به من نشان بده و من به یاد می آورم. من را درگیر کن و می فهمم» - کنفوسیوس

مرحله 2: آموزش مبتنی بر ارزش

یک ضرب المثل قدیمی وجود دارد که می گوید: "تا زمانی که تغییری در رفتار صورت نگیرد، آموزش اتفاق نیفتاده است". بنابراین، صرف کسب، درک یا حفظ حقایق را نمی توان آموزش کامل نامید.
در Whitefield Business School ( WBS )، ما معتقدیم که آموزش باید به یک تغییر کلی مثبت در استدلال، احساسات، طرز فکر و رفتار منجر شود. بسیاری از تحقیقات همچنین اشاره کرده اند که 85 درصد از موفقیت شما در زندگی به شخصیت شما بستگی دارد و تنها 15 درصد به عملکرد تحصیلی شما بستگی دارد. هر فردی که تحت فرآیند آموزش قرار می گیرد باید تغییر رفتار مثبت را تجربه کند. رفتار ما به نوبه خود توسط افکار ما شکل می گیرد و آنچه بر افکار ما تأثیر می گذارد ارزش های ماست! بنابراین، ارزش‌ها در سیستم آموزشی ما در WBS اهمیت حیاتی یافته‌اند و پرورش ارزش‌ها با سیستم آموزشی و استراتژی‌های آموزشی ما ادغام شده است.

مرحله 3: سلامت روانی و جسمی

اعتقاد بر این است که میزان پایین فعالیت بدنی در میان بزرگسالان جوان دلیل نرخ بالای چاقی، افسردگی و اضطراب در جهان است. اگر در پایان روز، فردی ناسالم باشد، آموزش فایده چندانی نخواهد داشت. همانطور که ضرب المثل می گوید: "سلامتی ثروت واقعی است". در WBS دانش آموزان در مورد عادات سالم خوب آموزش داده می شوند و تشویق به انجام فعالیت های بدنی می شوند. به طور مرتب از متخصصان تغذیه دعوت می شود تا با دانش آموزان صحبت کنند، روانشناسان نیز برای جلسات مشاوره دعوت می شوند و فعالیت های ورزشی منظم نیز در محل سازماندهی می شود تا ایده سلامت جسمی و روانی را در ذهنیت دانش آموزان به خانه هدایت کند.

Whitefield Business School در سال 2007 تاسیس شد

Whitefield Business School ( WBS ) یک ارائه‌دهنده آموزش عالی ثبت‌شده است که توسط کمیسیون آموزش عالی و مرجع صلاحیت‌های موریس تأیید شده است.

مدارک تحصیلی این مدرسه توسط کالج دانشگاه لینکلن، آموزش NCC و کنفدراسیون گردشگری و هتلداری اعطا می شود.

دوره های ارائه شده در WBS از مدیریت بازرگانی، فناوری اطلاعات، و گردشگری و هتلداری می باشد. برنامه های این مدرسه در بیش از 50 کشور در سراسر جهان شناخته شده است.

دانش‌آموزانی از غنا، کامرون، ماداگاسکار، موریس، هند و پاکستان به کیفیت بالای آموزش ارائه شده در مدرسه اعتماد کرده‌اند و WBS اکنون به یک مؤسسه بسیار مشهور تبدیل شده است که در بین بهترین‌ها در کشور رتبه‌بندی شده است. دانش‌آموزان دارای انتخاب گسترده‌ای از مدارک اعم از مدرک کارشناسی ارشد، مدرک لیسانس، و دیپلم هستند که در حالت‌های تحصیل پاره وقت، آنلاین و تمام وقت ارائه می‌شوند.

پذیرش ها

مراحل گام به گام فرآیند درخواست برای دانشجویان بین المللی

مرحله 1: دانشجوی آینده نگر فرم درخواست Whitefield Business School را پر می کند و فرم را به همراه کپی های اسکن شده 5 صفحه اول گذرنامه و گواهی های آموزشی و مدرک پرداخت هزینه درخواست غیرقابل استرداد 170 دلار به آدرس [email protected] ارسال می کند.

مرحله 2: هیئت علمی Whitefield Business School واجد شرایط بودن دانشجوی آینده نگر برای ورود به دوره مورد نظر را ارزیابی می کند.

مرحله 3: پس از پذیرش و مجوز توسط هیئت علمی، دانشجویان آینده نگر باید مدارک زیر را برای ما ارسال کنند تا برای ویزا پردازش کنیم:

  • الف) نامه درخواست ویزای دانشجویی
  • ب) درخواست ورود به موریس
  • ج) اصل صورت حساب بانکی برای 6 ماه قبل (باید با پیک ارسال شود)
  • د) عکس سایز گذرنامه 4 (با پیک ارسال شود)
  • ه) نامه حمایت
  • و) گواهی پزشکی (باید با پیک ارسال شود)

مرحله 4: Whitefield Business School روند درخواست ویزا را ادامه می دهد و مدارک دانشجویان را در اداره گذرنامه و مهاجرت موریس تسلیم می کند.

مرحله 5: پس از تایید ویزای دانشجویی، دانشجو یک ویزای موقت سه ماهه برای ورود به موریس دریافت می کند. Whitefield Business School به دانش‌آموز اطلاع می‌دهد و به دانشجو هفت روز کاری فرصت داده می‌شود تا باقیمانده هزینه دوره را پاک کند.

مرحله 6: دانشجو پرداخت می کند و انتقال تلگرافی را به عنوان مدرک پرداخت ارسال می کند.

مرحله 7: Whitefield Business School اسناد اصلی ( نامه خوش آمد گویی، نامه پذیرش و ویزا) دانشجو را با پیک سریع منتشر می کند.

مرحله هشتم: دانشجو به وایتفیلد دریافت کننده اصل مدارک را اطلاع می دهد و همچنین تاریخ سفر خود را به موسسه اطلاع می دهد. یک نسخه اسکن شده از بلیط هواپیما را برای ما ارسال کنید. دانش آموزان باید سه روز قبل از شروع دوره خود در موریس حضور داشته باشند.

مرحله 9: دانش آموز پس از ورود به موریس باید تحت معاینه پزشکی در یک آزمایشگاه خصوصی قرار گیرد. گزارش باید برای صدور ویزا برای دوره تحصیل به PIO ارسال شود.

مکان ها

  • Curepipe

    Thomy D'Arifat Street, Curepipe, Mauritius, 74404, Curepipe

برنامه ها

سوالات