Keystone logo
Washington College

Washington College

Washington College

مقدمه

Washington College که در سال 1782 تاسیس شد ، اولین کالجی است که در ایالات متحده حاکم بر آمریکا مستقر است. ژنرال جورج واشنگتن نام خود را به ما امانت داد ، 50 گینه به تأسیس ما اهدا کرد و در اولین هیئت بازدید کنندگان و فرمانداران ما خدمت کرد. هدف ما در آن زمان پرورش رهبران مسئول شهروندی بود. امروزه ، ما متعهد شده ایم که به دانشجویان خود این فرصت را بدهیم تا با شرایط خود از طریق انتخاب هدفمند موفق شوند و یک جامعه جهانی سالم و احیا کنند.

دانشجویان Washington College در پروژه هایی که علاقه زیادی به آنها دارند با اساتید استثنایی همکاری نزدیک دارند. با تحقیقات مستقل که توسط برنامه هایی مانند Cater Society و Toll Fellows و تجارب عملی یادگیری تسهیل می شود ، دانشجویان ما بدون توجه به آنچه که مطالعه می کنند ، به فرصت های شگفت انگیز دسترسی دارند. چاپ چاپی در مورد چاپ حروف عتیقه در خانه ادبیات رز اونیل ، رودخانه چستر را از داخل یکی از کشتی های تحقیقاتی مرکز محیط زیست و جامعه اسکن کنید یا تاریخ آمریکا را در استعمار خود با مرکز استار مطالعه کنید. برای بهینه سازی سلامت انسان و محیط زیست ، از خرد و دانش مدرن با آزمایشگاه مواد غذایی Eastern Shore استفاده کنید.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • Chestertown

  Washington Avenue,300, 21620, Chestertown

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات