Keystone logo
Washburn University

Washburn University

Washburn University

مقدمه

دانشگاه واشبرون موسسه دولتی با بیش از 7500 دانش آموز و 1000 استاد و کارکنان در بیش از 200 برنامه آموزشی است. برنامه های ما منجر به صدور گواهینامه، مدرک کارشناسی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتر پرستار و دکتر فیزیک می شود.

همه برنامه های ما از طریق کالج هنر و علوم و مدارس مطالعات کاربردی، کسب و کار، قانون و پرستاری در یک دانشگاه مسکونی 160 هکتار در قلب Topeka Kan ارائه می شود.

برنامه های لیبرال و برنامه های حرفه ای مبتنی بر وسیع با روابط تعاملی قدیمی بین دانشگاه و جامعه پایتخت کانزاس غنی شده است.

درگیر شدن آسان است

علاوه بر طیف گسترده ای از گزینه های تحصیلی، دانش آموزان می توانند در بیش از 100 باشگاه و سازمان های دانشگاهی شرکت کنند - از The Bod Squade، که از برنامه های ورزشی ورزشکاران Washburn NCAA II پشتیبانی می کند تا دولت های دانشجویی و فراتر از آن. دانش آموزان، استادان و کارکنان همچنین می توانند از فرصت های داوطلبانه، فرهنگی و تفریحی متعدد در سراسر محوطه دانشگاه و جامعه Topeka لذت ببرند.

در Washburn آموزش و پرورش با کیفیت مناسب است

از زمان تأسیس آن در سال 1865، واشبورن دانشآموزان همهی حوزههای زندگی را برای تحقق آرزوهایشان فراهم کرده است. امروزه، میراث ما برای آموزش و پرورش با کیفیت و با کیفیت، همچنان ادامه دارد.

 • Washburn سالانه به عنوان یکی از بهترین کالج ها در غرب میانه توسط خبر های ایالات متحده و جهان رتبه بندی شده است.
 • بیش از 70 میلیون دلار کمک مالی برای دانش آموزان سالانه در دسترس است.
 • کمک هزینه تحصیلی از منابع دانشگاهی 7.9 ملیون دالر.
 • ساکنین کلرادو، میسوری، نبراسکا، اوکلاهما و تگزاس هزینه تحصیل دانشجویان کانزاس را پرداخت می کنند.

بیانیه چشم انداز

دانشگاه واشبرون یکی از مهمترین موسسات آموزشی منطقه ای در غرب میدوست است که به عنوان رهبر جامعه در ارائه یک تجربه یادگیری متمرکز بر دانش آموزان تمرکز می کند، آمادگی فارغ التحصیلان برای موفقیت در حرفه انتخاب شده خود و تحریک حیاتی اقتصادی را به رسمیت می شناسد.

بیانیه ماموریت

دانشگاه واشبن عمر دانش آموزان را با فراهم آوردن فرصت هایی برای توسعه و تحقق توانایی های فکری، علمی و حرفه ای خود، که منجر به تبدیل شدن به شهروندان مولد و مسئول می شود، غنی می کند. ما متعهد به تعالی در تدریس، کار علمی، برنامه های آکادمیک و حرفه ای با کیفیت و سطح بالایی از تعامل دانش آموزان و دانش آموزان هستیم. ما توسعه و درگیر کردن روابط برای ارتقاء تجربه های آموزشی و جامعه ما هستیم.

ارزشهای اصلی

 • یکپارچگی: به شیوه ای صادقانه، منصفانه و اخلاقی عمل می کند، ایجاد فرهنگ اعتماد در تمام فعالیت ها و تصمیم گیری های دانشگاه ها مشهود است.
 • تعالی: خدمت به جامعه علمی ما با ارائه برنامه ها، آموزش، خدمات و بورس تحصیلی به طور مرتب با کیفیت بالا.
 • مسئولیتپذیری: اطمینان از یکپارچگی و ارزش علمی، برنامهریزی و مالی، از طریق مدیریت محتاطانه منابع اختصاص یافته به دانشگاه.
 • احترام: در نظر گرفتن تنوع و در نظر گرفتن دیگران به طور کالسیلی با مهربانی، باز بودن و حرفه ای بودن در تمام تعاملات، فعالیت ها و تصمیم گیری.
 • همکاری: در کنار اهداف مشترک با دیگران در دانشگاه و جامعه، در حالی که ارزش کار گروهی، مشارکت و تنوع ایده ها و دیدگاه ها را در بر می گیرد.
 • نوآوری: تشویق، در نظر گرفتن و حمایت از توسعه ایده ها با پرورش ابتکار و خلاقیت فرد و ایجاد محیطی با فرصت های رشد و تغییر است.


برنامه های ما به طور کامل توسط کمیسیون عالی آموزش عالی تأیید شده است.


دانشگاه Washburn می تواند برنامه های آموزش از راه دور را در تعدادی از ایالت ها از طریق عضویت ما در SARA - شورای ملی توافقنامه های متقابل مجوز دولتی ارائه دهد. SARA یک توافق داوطلبانه در میان کشورهای عضو و سرزمین های ایالات متحده است که استانداردهای ملی قابل مقایسه را برای ارائه بین ایالتی دوره ها و برنامه های تحصیلی از دوران تحصیلات عالی فراهم می کند. تحت موافقتنامه فعلی Washburn مجاز به ارائه برنامه ها در همه ایالت ها به جز کالیفرنیا، فلوریدا و ماساچوست نیست که عضو SARA نیستند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • Topeka

  1700 SW College Ave,, 66621, Topeka

سوالات