Keystone logo
Waldorf University - Graduate Programmes/Online استاد آموزش: تمرکز رهبری
Waldorf University - Graduate Programmes/Online

استاد آموزش: تمرکز رهبری

Forest City, آمریکا

Request duration

زبان انگلیسی

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

استاد آموزش

تمرکز رهبری

درجه کارشناسی ارشد آموزش و پرورش با تمرکز در رهبری ، متخصصان آموزش و پرورش بستر را برای افزایش اثربخشی آموزشی ، توسعه مهارت های رهبری آنها و به حداکثر رساندن مدیریت کلاس ، همه از راحتی محیط آنلاین فراهم می کند. دریافت مدرک تحصیلات تکمیلی از والدورف به معلمان کمک خواهد کرد تا تسلط خود را نسبت به کلاس درس افزایش دهند ، اعتبار خود را در این حرفه افزایش دهند و آنها را برای پیشرفت شغلی آماده کنند. این درجه برای مربیان فعلی که علاقه مند به دنبال مشاغلی مانند یک هماهنگ کننده تست ، معلم اصلی ، مربی شرکت یا رهبر عمومی آموزش هستند ، مناسب است.

شرح برنامه

جفت ترکیب متنوعی از رهبری آموزشی و سازمانی ، مدرک کارشناسی ارشد آموزش و پرورش با تمرکز در رهبری پایه و اساس پیشرفت شغلی را ایجاد می کند. با ترکیب یک کلاس آموزنده از رهبری اخلاقی به آموزشهای متمایز دانشجو محور ، این برنامه تحصیلات تکمیلی ، مربیان را برای یک حرفه موفق در رهبری آموزشی آماده می کند.

مدرک کارشناسی در آموزش و پرورش و شغل فعلی معلم به عنوان پیش نیاز به شدت توصیه می شود. یک گواهینامه مربی صادر شده توسط دولت در این برنامه مدرک گنجانده نشده است و به دانشجویان احتمالی توصیه می شود با توجه به شرایط خاص در ایالت مربوطه با کشورهای گواهی دهنده تماس بگیرند. اگر در مورد برنامه سوالی دارید ، با بخش پذیرش ما تماس بگیرید.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه