Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Waldorf University - Graduate Programmes/Online

مقدمه

بیش از 100 سال تعالی علمی

دانشگاه والدورف یک مدرسه هنرهای لیبرال خصوصی و دوستانه است که در مرکز شهر زیبای فارست ، آیووا واقع شده است. برای بیش از 100 سال ، والدورف سنگ بنای زندگی هزاران نفر بوده است ، و پایه های محکمی برای موفقیت در بین دانش آموزان ، خانواده های آنها و جامعه ایجاد کرده است.

والدورف از ابتدای تأسیس خود در سال 1903 در خط مقدم نوآوری های دانشگاهی بوده و راهی برای نسل های آینده دنبال می کند. والدورف با ارائه تعداد زیادی گواهینامه ، کاردانی ، برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ، فرصتی برای هر کسی که می خواهد زندگی خود را از نظر علمی ، شخصی یا حرفه ای بهبود بخشد ، دارد.

در والدورف ، ما معتقدیم که یک آموزش کاملاً دقیق نه تنها شامل تحصیلات آکادمیک ، بلکه همچنین مشارکت در هنر ، تربیت بدنی و موارد دیگر است. دانشگاه پر جنب و جوش ما مملو از دانشجویانی از سراسر جهان است که والدورف را برای کمک به آنها در رسیدن به اهداف آموزشی خود انتخاب کرده اند.

اعضای هیئت علمی و کارمندان ما با دانشجویان یک به یک کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آنها در رسیدن به پتانسیل کامل خود اطمینان دارند و هر مرحله از راه را تشویق می کنند. این که آیا شما یادگیری را در یک کلاس سنتی کلاس درس ترجیح می دهید یا انعطاف پذیری برای کسب مدرک خود را به صورت آنلاین ، ما از تصمیم شما برای پیشرفت زندگی خود از طریق آموزش تقدیر می کنیم.

به والدورف خوش آمدید. ما جنگجو هستیم!

چهار ستون

این چهار ستون تجربه دانشگاه والدورف را توصیف می کند: سنت ، شور ، جامعه و موفقیت. آنها بنیادی برای تاریخ والدورف هستند ، بازتابی از حال والدورف و آرزوهایی برای آینده والدورف هستند.

سنت

نقاط قوت اصلی دانشگاه والدورف در سال 1903 تاسیس شده است و تاریخچه و یک سیستم ارزشمند قوی است. بنیانگذاران ما خدمات به جامعه را بسیار ارزشمند می دانستند - و این تغییر نکرده است. طول عمر ما به دلیل برتری آکادمیک ، سنت های خوب در هنرهای زیبا و یک برنامه گسترده از دو و میدانی است. اما مهمتر از همه ، ما این تجربه را به عنوان هدیه ای از جانب خدا درک می کنیم که مسئولیت خدمت به دنیا را به همراه دارد.

شور

در گذشته و حال ، دانشجویان ما دانشگاه والدورف را امروز و امروز در آینده می سازند. با وجود دانشجویان از هر ایالت و بسیاری از کشورها در دانشگاه ، دانشگاه والدورف از تنوع دانشجویان ما در جامعه یادگیری و غنی سازی آن برای همه ما قدردانی می کند. ما دانشجویان مسکونی خود را تشویق می کنیم تا تمام احساسات خود را دنبال کنند - فوق برنامه ، اعتقاد محور ، دانشگاهیان یا غیر از آنها - زیرا می دانیم افراد کاملاً سرآمد عالی هستند. بسیاری از دانشجویان آنلاین ما این را درست می دانند ، زیرا آنها قبلاً خانواده ، کار و اکنون علاقه خود را برای رسیدن به اهداف آموزشی خود دستکاری می کنند.

اعضای هیئت علمی و کارکنان ما در امر آموزش و خدمت به دانشجویان خود بسیار افتخار می کنند. آنها ارزش ها ، سنت ها و رسالت های دانشگاه والدورف را حمل و القا می کنند. در کلاس یا در بیرون از آن ، در دانشگاه یا در اینترنت ، ما بسیار افتخار می کنیم که به دانش آموزان خود کمک می کنیم تا احساسات خود را دنبال کنند ، به اهداف آموزشی خود برسند و والدورف را با پایه ای محکم برای شروع کار خود ترک کنیم.

جامعه

پردیس دانشگاه والدورف که در قلب شهر جنگلی ، آیووا واقع شده است ، بنیاد ملت جنگجو ما است. با دسترسی جهانی فراتر از دانشگاه ، جامعه ما از اتحاد و مشارکت استقبال می کند. از اولین قدم به داخل دانشگاه یا صحبت با یک کارمند از طریق تلفن ، دانشجویان بلافاصله با چیز خاصی مواجه می شوند که جامعه والدورف است. با ایجاد خاطرات و دانش مشترک ، وفاداری بی نظیری به بنفش و طلا پیدا می کنیم.

موفقیت

دانشگاه والدورف که از ابتدای تأسیس خود متهم به تغییر است ، همیشه نوآوری مکتبی را در هسته اصلی خود داشته است. رویکرد ما با ارائه آخرین دوره های آنلاین ، فضای سنتی کلاس را جفت می کند و به همه دانشجویان ما - خواه در فارست سیتی باشند یا نه - یک تجربه آکادمیک متناسب با نیازهای آنها ارائه می دهد. دانشجویان ما از هر نظر رزمندگان هستند. ما موفقیت را پیروزی روح انسان تعریف می کنیم - و از موفقیت های خود برای خدمت به دیگران استفاده می کنیم.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Forest City

    South 6th Street,106, 50436, Forest City

    سوالات