Keystone logo
Varna University of Management

Varna University of Management

Varna University of Management

مقدمه

Varna University of Management ( VUM ) یک مدرسه کسب و کار بین المللی واقع در اروپا، بلغارستان است. دانش آموزان از بیش از 50 کشور آموزش عالی در کسب و کار و بازاریابی، فناوری اطلاعات، مدیریت گردشگری و مهمانداری، آشپزی و آشپزی را دریافت می کنند.

VUM برنامه های دو رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد را به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می کند و با همکاری دانشگاه های کشورهایی مانند انگلستان (Cardiff Met)، سوئیس (BHMS)، هلند (Stenden University). دانشجویان برنامه درسی هماهنگ شده را در موسسات مشارکتی مطالعه می کنند و باید در معاینه ها همان استانداردهای بالا را نیز ملاقات کنند. آنها فارغ التحصیل می شوند از دانشگاه های همکار و VUM .

VUM ارتباطات عالی با کسب و VUM حفظ می کند و موفق است تا دانش آموزان خود را با کارفرمایان برتر در ایالات متحده آمریکا، استرالیا، بریتانیا، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، فقط نام چند نفر قرار دهد.

VUM در رتبه بندی جهانی

  • VUM دارای رتبه 1 در میان 1600 HEI در سراسر جهان برای دانشجویان تحرک، با توجه به رتبه های معتبر U-Multirank
  • VUM 3 Palmes of Excellence - School of Business Excellence با تقویت نفوذ بین المللی - توسط Classification of Palme of Excellence برای اروپای شرقی اعطا شده است.
  • این دانشگاه در رتبه یازدهم در اروپای شرقی برای مدرک MBA خود توسط Best-masters.com رتبه بندی شده است.
  • این دانشگاه در رتبه بندی بین المللی مهمانداری و مدیریت گردشگری (MSc) توسط Best-masters.com رتبه 20 در جهان است .
  • با توجه به شبکه تحقیقاتی علوم اجتماعی (SSRN)، تعدادی از نشریات توسط دانشکده ها و دانش آموزان VUM رتبه بندی دانشگاه را در میان 300 مدرسه کسب و کار در سراسر جهان به دست آورده اند.

مکان ها

  • Varna

    13A Oborishte Street , , Varna

سوالات