Keystone logo
Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam

به <span translate="no">Vrije Universiteit Amsterdam</span> خوش آمدید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روزهای باز (آینده) و وبینارهای ما، لطفاً از ما دیدن کنید

ویژگی های پردیس

به راحتی قابل دسترسی است

Vrije Universiteit Amsterdam با وسایل حمل و نقل عمومی به راحتی قابل دسترسی است. فرودگاه اسخیپول تنها هشت دقیقه با قطار فاصله دارد. ایستگاه Amsterdam Zuid در چند قدمی دانشگاه VU Amsterdam قرار دارد. همچنین یک اتصال سریع تراموا به ایستگاه مرکزی آمستردام یا ایستگاه اسلوتردیک آمستردام با زمان سفر تنها شانزده دقیقه وجود دارد. دسترسی به VU Amsterdam با ماشین نیز آسان است، زیرا در نزدیکی بزرگراه مداری آمستردام قرار دارد.

محوطه دانشگاه

تقریباً همه دانشجویان، کارکنان و برنامه‌های ما در محوطه دانشگاه قرار دارند: یک مجتمع ساختمانی در منطقه تجاری آمستردام. بر این اساس، در طول تحصیل، آشنایی با سایر رشته ها بسیار آسان است.

  الزامات ویزا

  خدمات دفتر بین المللی VU

  • ویزا/اجازه اقامت
   دریابید که آیا به ویزا/مجوز اقامت نیاز دارید یا خیر و چگونه این کار ترتیب داده خواهد شد.
  • محل اقامت
   اطلاعات مربوط به محل اقامت در VU Amsterdam .
  • ثبت نام در شهرداری
   وقتی به هلند رسیدید باید در شهرداری ثبت نام کنید. دریابید که چه کاری باید انجام دهید.
  • فعالیت های معرفی
   پس از ورود شما، فعالیت های مقدماتی متعددی در VU Amsterdam انجام می شود.
  • یکی از دوستان
   درباره زندگی دانشجویی در VU Amsterdam کنجکاو هستید؟ اینجا را کلیک کنید تا از سفیران دانشجویان بین المللی ما بپرسید.

  بورسیه و بودجه

  بورسیه ها

  با کمک هزینه تحصیلی خود، برنامه کمک هزینه تحصیلی VU (VUFP)، ما به دانشجویان با انگیزه بالا با نتایج تحصیلی عالی فرصتی منحصر به فرد برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد با حمایت مالی ارائه شده توسط دانشگاه ارائه می دهیم. بورسیه VUFP معافیت از هزینه تحصیل است. برنامه بورسیه تحصیلی هلند (HSP) برای دانشجویان خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) است که می خواهند برنامه کارشناسی ارشد را در هلند دنبال کنند. VU Amsterdam تنوع را به عنوان غنی‌سازی برای آموزش، تحقیق و مشارکت ما در جامعه می‌پذیرد. این بورسیه به طور خاص برای دانش آموزان ممتازی است که به تنوع در پردیس ما کمک می کنند. به عنوان یک دانشجوی بین المللی که قصد تحصیل در VU Amsterdam را دارید، می توانید برای انواع کمک هزینه ها و بورسیه ها درخواست دهید. اطلاعات دقیق در مورد بورسیه ها و مهلت ها را می توانید در WWW.VU.NL/SchoLARSHIPS یا WWW.GRANTFINDER.NL پیدا کنید.

  برنامه کمک هزینه تحصیلی VU

  برنامه کمک هزینه تحصیلی VU (VUFP) به دانشجویان آینده نگر با استعداد فرصت منحصر به فردی را برای ادامه تحصیل در مجموعه ای از برنامه های کارشناسی ارشد در دانشگاه VU ارائه می دهد.

  زندگی و امکانات پردیس

  به عنوان یک دانشجو در VU Amsterdam ، طیف وسیعی از امکانات را در اختیار خواهید داشت. شما به کتابخانه های گسترده، یک شبکه بی سیم در سطح دانشگاه و تعداد زیادی کامپیوتر و اتاق مطالعه دسترسی خواهید داشت. مرکز ورزشی دانشگاه بیش از 35 ورزش مختلف را ارائه می دهد و مرکز فرهنگی گریفیوئن دوره های متنوعی را در زمینه هنر و همچنین سایر فعالیت های فرهنگی برگزار می کند. علاوه بر این، VU با همکاری یک سالن سینمای محلی، جدیدترین فیلم‌های جوایز بین‌المللی را در ساختمان اصلی نمایش می‌دهد.

  آمستردام یکی از چند فرهنگی ترین شهرهای جهان است که دارای 180 ملیت مختلف است و در آن به طور گسترده انگلیسی صحبت می شود. در VU Amsterdam 84 ملیت از نزدیک با هم کار می کنند و مطالعه می کنند و یک جامعه دانشگاهی بین المللی و پویا ایجاد می کنند. کنجکاو در مورد زندگی روزمره در آمستردام، از دانشگاه گرفته تا آنچه در سرتاسر شهر می گذرد؟ آیا می خواهید بدانید که سیستم آموزشی هلند چه تفاوتی با سیستم آموزشی شما دارد؟ از یکی از سفیران دانشجو بپرسید. آنها دوست دارند با به اشتراک گذاشتن تجربیات شخصی خود از زندگی و تحصیل در VU Amsterdam به سوالات شما پاسخ دهند.

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Amsterdam

   Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105 , 1081 HV, Amsterdam

  سوالات