Keystone logo
Villanova University Online

Villanova University Online

Villanova University Online

مقدمه

مدرسه کسب و کار Villanova یکی از موسسات آموزشی برتر است که برنامه های کارشناسی، فارغ التحصیل، و اجرایی را ارائه می دهد. VSB که در سال 1922 تأسیس شد ، به خاطر دشواریهای آکادمیک، خلاقیت و نوآوری، فرصتهای یادگیری و مهارتهای خدماتی، پایه ای قوی در اخلاق و آموزش کاربردی است که دانش آموزان را برای تبدیل شدن به رهبران برجسته و شهروندان جهانی در حالتی که در حال تغییر، پیچیده و دنیای کسب و کار سریع گام.rawpixel / Unsplash

two people handshaking above table with laptop

درباره دانشگاه Villanova

دانشگاه Villanova، موسسه کاتولیک کاتولیک همکاری آموزشی، توسط Order of Saint Augustine در سال 1842 در Villanova، پنسیلوانیا تاسیس شد. موسسه عالی آموزش عالی، Villanova آموزش جامع ریشه در هنرهای لیبرال فراهم می کند؛ یک تعهد مشترک به آرمان های آگوستین، حقیقت، وحدت و عشق؛ و یک جامعه اختصاص داده شده به خدمات به دیگران است.

طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی، فارغ التحصیل، و برنامه های حرفه ای از طریق شش کالج دانشگاه ارائه شده است: کالج علوم و علوم لیبرال، مدرسه کسب و کار Villanova، کالج مهندسی، کالج پرستاری، کالج مطالعات حرفه ای، به عنوان درست مانند دانشکده حقوق چارلز ویجر دانشگاه Villanova. با ثبت نام کامل که بیش از 10000 دانشجوی کارشناسی، فارغ التحصیل و حقوق است، Villanova قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه کاتولیک در امارت مشترک المنافع پنسیلوانیا است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Villanova

  Villanova, آمریکا

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات