Keystone logo
VID Specialized University

VID Specialized University

VID Specialized University

مقدمه

VID Specialized University بیش از 4500 دانش آموز در هفت پردیس در چهار شهر دارد ؛ برگن ، اسلو ، سندنز و استاوانگر. VID دارای سنت ها و تجربه طولانی در علوم بهداشتی ، علوم اجتماعی و مطالعات الهیاتی است.

ما 50 برنامه تحصیلی در سراسر شبکه داریم. VID Specialized University کالج در 1 ژانویه 2016 ، پس از ادغام بین چهار موسسه نروژی ، ایجاد شد: کالج دانشگاه دیاکونژمت در اسلو و سندنز ، کالج دانشگاه بتانیان در برگن ، کالج دانشگاهی هارالدسپلاس دیکونس در برگن و MHS - مدرسه ماموریت و الهیات در استاوانگر. کالج دانشگاه Betanien مطالعات بالینی را برای دانشجویان تبادل بین المللی در زمینه پزشکی و جراحی ، بهداشت روانی و پرستاری مراقبت در منزل ارائه می دهد. کالج دانشگاه دیاکونژمت در سال 1890 به عنوان یک کالج خصوصی و غیرانتفاعی تاسیس شد. بر این اساس ، موسسه آموزش عالی معتبر در حال حاضر شامل حدود 2300 دانشجو و 160 دانشکده و کارمند است.

ویدئو

122668_VID_pic_5.jpg

ارزشهای اصلی کالج در شعار آن خلاصه شده است: "تقدیم به مردم". این ارزشها همچنین نشان دهنده تمرکز دانشگاهی کالج است که تنها بر برنامه های مرتبط با بهداشت اجتماعی و کلیسا در تمام سطوح (کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری) متمرکز است و توسط تحقیقات مداوم در همه زمینه ها پشتیبانی می شود. کالج دانشگاهی Haraldsplass Deaconess (HDUC) یک کالج دانشگاهی خصوصی ، غیرانتفاعی ، مسیحی و دارای اعتبار دولتی در نروژ است. این سطح حرفه ای بالا و رضایت دانش آموزان شناخته شده است.

این کالج بر بین المللی شدن تمرکز دارد و تقریباً 50 درصد از دانشجویان لیسانس در طول تحصیل اقامت کوتاه یا طولانی تری در خارج از کشور دارند. MHS-مدرسه مأموریت و الهیات یک دانشگاه خصوصی و تخصصی متعلق به انجمن ماموریت نروژ (NMS) است که متعهد به آموزش و تحقیقات با کیفیت بالا در ارتباط با دیدگاه های جهانی در مورد ماموریت کلیسا و همچنین دیدارهای مذهبی و فرهنگی است.

ویدئو

مکان ها

 • Oslo

  184 Vinderen, NO-0319 Oslo, NO-0319, Oslo

  • Bergen

   Ulriksdal 10, 5009, Bergen

   • Sandnes

    Vågsgaten 40, 4306, Sandnes

    • Stavanger

     Misjonsmarka 12, 4024, Stavanger

     سوالات