Keystone logo
VATEL Bordeaux - International Business School - Hotel, Tourism, Wine & Spirits Management

VATEL Bordeaux - International Business School - Hotel, Tourism, Wine & Spirits Management

VATEL Bordeaux - International Business School - Hotel, Tourism, Wine & Spirits Management

مقدمه

ایجاد بیش از 35 سال پیش، درام اولین و بزرگترین گروه از مدارس مدیریت هتل در جهان با بیش از 31 دانشگاه در 4 قاره مختلف است. بیش از 8.000 دانش آموز و آموزش مهارت های آینده عملیاتی و اجرایی خود برای تبدیل شدن به یکی از 29.000 فارغ التحصیلان.

با تشکر از آموزش ثابت دوره های مدیریت روش متناوب و عمل حرفه ای، درام بین المللی توسط مدیریت ارشد و میانی این زنجیره های هتل های معتبر ترین برای کیفیت و حرفه ای از "Vatelien" فارغ التحصیلان مشهور. درام، مدرسه کسب و کار بین المللی تخصصی در هتل و گردشگری مدیریت یک مسیر به مشاغل بین المللی در بخش پررونق صنعت گردشگری است با نگه داشتن روابط نزدیک و دوستانه با صنعت مهمان نوازی به منظور چوب به نیازهای فعلی و آینده خود را برای مدیران ارشد مجرب .

درام ارائه مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد که توسط وزارت کار فرانسه، اشتغال، بهداشت و شناخته شده است. با بهره گیری از یک شبکه جهانی از کارآموزی در برخی از هتل های زنجیره ای معتبر ترین و پر زرق و برق و رستوران ها، درام همراه دانش آموز خود را در ساختمان مشخصات حرفه ای خود، حرفه ای متمرکز در سطح بین المللی و موفقیت های آینده.

درام بوردو

ایجاد شده در سال 1994 در قلب منطقه تاجر شراب، درام بوردو نقطه اوج بیش از 40 سال تجربه حرفه ای است، در سراسر جهان، از دو شریک در میان بهترین در زمینه هتلداری و گردشگری. درام بوردو فراهم می کند دانش آموزان خود را با یک ابزار سفارشی ساخته شده و اختصاص داده شده به آموزش و پرورش ارزش بالا در مهمان نوازی، گردشگری و شراب و ارواح زمینه.

پردیس جدید 2015 تحت سنت و نوآوری ثبت نام

درام بوردو مفتخر است اعلام افتتاح بزرگ پردیس جدید خود را در 2015 سپتامبر 28. درام در حال حاضر پیشنهاد ویژگی منحصر به فرد در بوردو برای تبدیل شدن به یک متخصص مشهور جهان در مهمان نوازی، گردشگری، شراب و ارواح:

مدرسه: کلاس های درس 8 کاملا مجهز با دولت از هنر، فن آوری (کلاس های درس دیجیتال) اسکان: 4 * مضمون و charmful بوتیک هتل با 12 اتاق لوکس و سوئیت همراه با 6 آپارتمان طبقه بالا سلیقه در غذا: A "شراب و طعم از جهان" با مضمون رستوران با ظرفیت 80 صندلی شراب و ارواح: یک نوار سالن شراب و ارواح و شراب اتاق مزه حرفه ای در خانه ضیافت و رویدادهای: یک اتاق ضیافت با یک تراس پانوراما ارائه یک نمایش منحصر به فرد در رودخانه Garonne

مرکز کنفرانس: 4 اتاق کنفرانس مجهز برای از Visio کنفرانس خدمات: یک کتابخانه و مرکز رسانه فیزیکی و دیجیتال، بخش کارآموزی، خدمات مسکن دانشجویی و بخش امور دانشجویی

آغازگر بازی کسب و کار بین المللی درام، درام بوردو شده توسط حرفه ای در صنعت مهمان نوازی به عنوان "بهترین نوآوری های آموزشی" توسط گروه نوازی MKG اهدا شد.

مکان ها

  • Bordeaux

    4 Cours du Medoc - CS 70093

برنامه ها

سوالات