Keystone logo
© Vatel Andorra
Vatel Andorra

Vatel Andorra

Vatel Andorra

مقدمه

تاریخچه واتل

این موسسه ای است که 40 سال را صرف آماده سازی مدیران و مدیران آینده صنعت مهمان نوازی بین المللی کرده است. تحصیلات وی شامل مدرک لیسانس در مدیریت هتل بین المللی است.

آموزش Vatel در 34 کشور با 55 مدرسه، با بیش از 9000 دانش آموز، 39000 فارغ التحصیل در سراسر جهان، 520 معلم و شبکه ای از همکاران مهم در سراسر جهان گسترش می یابد.

برنامه

برنامه لیسانس در مدیریت هتلداری بین المللی در مدرسه کسب و کار هتل و گردشگری Vatel Andorra برای داوطلبانی است که با موفقیت دوره کارشناسی یا بالاتر دوره آموزشی خود را به پایان رسانده اند.

برنامه آموزش داده شده اجازه می دهد تا نیازهای آموزشی صنعت هتلداری و گردشگری را پوشش دهد و آموزش های تخصصی را به دانشجو ارائه دهد.

روش تدریس ترکیبی موفق و تعادل بین شیوه های آموزشی و آموزش آکادمیک است که با خواسته های جدید و خواسته های فعلی این بخش سازگار شده است.

دانشکده ما دارای معلمان بسیار ماهر است، همه متخصصان فعال در این بخش، که متعهد به ایجاد پل هایی بین موضوعات نظری و تجربه حرفه ای هستند. علاوه بر این، برنامه تحصیلی دارای یک جهت گیری بین المللی واضح است که به دانش آموزان اجازه می دهد تا در یک زمینه جهانی شده رشد کنند و به آرمان های این حرفه پاسخ دهند.

اهداف آموزشی

تکنیک های نظارت و مدیریت را به دست آورید و به آنها مسلط شوید، ویژگی های تجاری را با ذهنی باز توسعه دهید، به ویژه در گردشگری بین المللی و مهمان نوازی.

عنوان و مدت

 • عنوان دولتی فرانسه که در RNCP با فرمان وزیر و گواهی سطح II ثبت شده است
 • کل اعتبارات: 180 ECTS (سیستم انتقال اعتبار اروپایی).
 • مدت تحصیل: 3 سال
 • امکان ارائه مدرک بین المللی EURHODIP، لیسانس اروپایی مدیریت هتلداری و گردشگری، علاوه بر مدارس VATEL.

زبان کلاس ها

 • اسپانیایی
 • به تدریج، دانش آموزان کلاس هایی را به زبان انگلیسی دریافت خواهند کرد (تا 30٪ از ساعات تدریس خود).

مورد نیاز دسترسی

 • لیسانس یا بالاتر.
 • تست های دسترسی خود Vatel را بگذرانید.

مرکز تحقیقات کاربردی

Cirvath (مرکز تحقیقات بین المللی وتل در گردشگری و هتلداری) یک مرکز تحقیقاتی است که اساتید گروه وتل در آن پیشرفت گردشگری و صنعت مهمان نوازی را پیش بینی کرده و حتی در آن نقش دارند. دانش آموزان در طول تحصیل از آنها بهره مند می شوند.

فعالیتهای خارج از برنامه

ما در Vatel Andorra ضروری می دانیم که برنامه تحصیلی شامل جنبه هایی فراتر از زندگی آکادمیک باشد، بنابراین، این برنامه با فعالیت های فوق برنامه تقویت می شود که دانش حرفه ای را گسترش می دهد و مهارت های مدیریت، ظرفیت استراتژیک و روحیه کارآفرینی را در دانش آموزان ما بهبود می بخشد.

کارآموزی ملی و بین المللی

Vatel Andorra دوره های مختلف کارآموزی ملی و بین المللی را برنامه ریزی کرده است که بسته به برنامه درسی مورد مطالعه در طول سال تحصیلی متفاوت است. دانش آموزان از این طریق تجارب مرتبط با واقعیت حرفه آینده خود را کسب می کنند، مهارت هایی را برای کار گروهی و آزمایش در محیطی که به آن هدایت می شوند، توسعه می دهند.

این مدرسه با بهترین هتل های زنجیره ای، موسسات هتل و شرکت های توریستی در جهان توافق نامه هایی دارد تا دانشجویان آن بتوانند دوره های کارآموزی را انجام دهند. به این ترتیب، دانشجویان حداقل یک سال کارآموزی را انجام می دهند که آنها را برای سازگاری با واقعیت بازار کار آماده می کند.

فرصت های شغلی

این حرفه به روی بخش‌های جدیدی باز می‌شود که مشاغل حرفه‌ای متنوعی مانند مهمان‌نوازی مستقل و زنجیره‌های ملی یا بین‌المللی، گردشگری حرفه‌ای و تفریحی، کشاورزی و توزیع بزرگ، حمل‌ونقل هوایی، زمینی و دریایی، شرکت‌های خدماتی و غیره را ارائه می‌دهند.

ویژگی های ایجاد شده توسط فارغ التحصیلان Vatel مانند احساس مهمان نوازی، گوش دادن، ظرافت، دانش و بودن، باعث می شود که توسط صنعت لوکس و برندهای معتبر مورد توجه قرار گیرد.

دلایل تحصیل در آندورا

 • یکی از امن ترین کشورهای جهان است.
 • این کشور اسکی با بیشترین روزهای آفتابی است.
 • آندورا در رتبه بندی مقاصد با تعداد گردشگران بیشتر به ازای هر ساکن پیشتاز است.
 • سالانه بیش از 8 میلیون بازدید کننده و بیش از 2 میلیون گردشگر پذیرایی می کند. دارای 3 دامنه اسکی با 10 قیمت با کیفیت برتر در اروپا.
 • دارای پیشنهادات تفریحی و ورزشی عالی است: خرید، فرهنگ، غذاخوری، پارک‌های موضوعی و تفریحی، رویدادهای ورزشی بین‌المللی، اسپا و مراکز سلامتی و غیره.
 • این مدرسه در محیطی بی نظیر از طبیعت با تمام امتیازات یک شهر بزرگ واقع شده است. این هتل 2 دقیقه از مجموعه ورزشی و تله کابینی که به پیست های اسکی دسترسی دارد و 10 دقیقه تا مرکز تجاری آندورا فاصله دارد.
 • در آندورا، دانش آموزان می توانند از انواع فعالیت های اجتماعی، تفریحی و ورزشی لذت ببرند.

برنامه بین المللی MARCO POLO

تبادل دانش آموزی بین مدارس واتل.

با برنامه مارکوپولو، Vatel Andorra به دانش آموزان این فرصت را می دهد تا آموزش خود را در مقیاس بین المللی توسعه دهند و سال دوم تحصیل خود را در یکی از 55 مدرسه Vatel در جهان به پایان برسانند.

دانش آموز کشور جدیدی را کشف می کند و خود را در فرهنگ دیگری غوطه ور می کند، به زبانی دیگر و بهتر خود را برای یک حرفه بین المللی آماده می کند. علاوه بر این، همزیستی در کلاس‌های درس بین همکلاسی‌های کشورهای مختلف و ادغام آنها در تیم‌های مطالعه و کاری که به نفع تنوع هستند، ترویج می‌شود.

ویژگی های پردیس

یک مدرسه بازرگانی با تجهیزات پیشرفته

 • کلاس های درس مجهز به تجهیزات سمعی و بصری و پرتوها
 • اتاق های ملاقات
 • اتاق های مطالعه اختصاصی برای دانش آموزان
 • دسترسی به اینترنت رایگان (اتصال وای فای)

  پذیرش ها

  مکان ها

  • Encamp

   Carrer d'Engolasters, AD200, Encamp

   برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات