Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Vantage Travel International

Vantage Travel International

Vantage Travel International

مقدمه

خوش آمدید به جهان سفر و شادی ما

ما در Vantage Travel پیشنهاد تعطیلات و خدمات مسافرتی سراسر جهان را به شما پیشنهاد می کنیم.

ما همچنین افتخار میکنیم که DMC متخصص و با تجربه در ایالات متحده آمریکا و مصر است. ما بر نیازها و خواسته های سفر شما تمرکز می کنیم. ما در اینجا برای حمایت از شما در برنامه ریزی و تصمیم گیری درست برای برآورده کردن نیازهای سفر خود، مطابقت بودجه خود و ایجاد خاطرات شیرین طولانی مدت باور نکردنی.

ما می خواهیم به شما اطلاع دهیم که شما به عنوان یک بازدید کننده ارزشمند هستید و اگر به مشتری تبدیل شوید، بهترین موقعیت را از ما انتظار داشته باشید. ما استانداردهای بالا را در شرکت ما حفظ می کنیم تا هر روز در طول سفر تعطیلات / کسب و کار خود، روزی بدی داشته باشید. مهم نیست که دلیل سفر شما چیست، ما شما را با بهترین خدمات در دسترس در بازار قرار می دهیم.

111550_pexels-photo-297755.jpeg

دربارهی ما

ما همچنین در سفرهای کسب و کار متمرکز هستیم تا متخصصانی را که مجبور به ملاقات هستند، به کار گیریم. تیم ما می تواند به شما در انجام موارد زیر کمک کند: رزرو پرواز، رزرو هتل، انتقال فرودگاه، به دست آوردن لمس، ایجاد برنامه های سفر و مکان هایی برای گشت و گذار.

ما از سال 2009 خدمات مسافرتی بی نظیر را به مکان های زیبایی ارائه کرده ایم. ما در افزایش بهره وری از تجربه مشتریان خود در حالی که آنها را از طریق برخی از باور نکردنی ترین کشورهای جهان سفر می کنیم.

این که آیا آن اهرام های با شکوه مصر، بازارهای باستانی ترکیه، Calat Alhambra اسپانیا، طبیعت شگفت انگیز نیوزیلند، زیبایی فرانسه، فرهنگ انگلستان و حتی سواحل شگفت انگیز مدیترانه یونان و بسیاری از نقاط دیگر، خواهد بود آنجا.

Vantage Travel International و شرکای آن تضمین می کنند که شما با تجربه سفر ما مواجه خواهیم شد. بدون انتظار طولانی و مسائل غیر منتظره، وقت آن است که شما راحت و راحت باشید.

111552_pexels-photo-346885.jpeg

زندگینامه

شریک من و من در مورد سفر به دنیای پرنعمت هستیم که ما معتقدیم که ما را خوشحال می کند و از زندگی لذت می برد. ما دوست داریم مردم را در همه جا جذب و الهام بخشیم و واقعا باور داریم که مسافرت می تواند مردم را تغییر دهد و صلح را ارتقا دهد. توانایی سفر به توانایی های ارتباطات ما، تجربیات و پذیرش یکدیگر است. ممکن است فکر کنیم دیگران تا زمانی که سفر می کنند متفاوت باشند و کشف کنند که همه ما فقط انسانیم.

رائد تجربه طولانی در صنعت مسافرت در سال 1987 را به عنوان مدرس مصر شناس و مدیر تور، معلم مسافر و تور اپراتور شروع کرد و سپس از سال 2009 مدیر اجرایی Vantage Travel شد، در حالی که مگگی به عنوان یک وکیل بین المللی شروع شد اما اشتیاق او برای سفر و او تمایل به پسرش این فرصت را دارد که یک بچه جهانی باشد و جهان را در اطراف او کشف کند، او را به ترک زندگی رسمی قانونی و پیوستن به این صنعت سرگرم کننده دوست داشتنی که او و دیگران را خوشحال می کند، می برد.

چشم انداز ما برای بین المللی Vantage Travels همیشه این است که مردم را به سفر یک عمر بکشاند؛ همان چیزی است که ما خودمان را تجربه کرده ایم و امیدواریم که خدمات ما باعث شود که شما را در عشق و علاقه به جهان نیز قرار دهید.

ما هر دو بخشی از یک تیم از 20 متخصص با تجربه در Vantage Travel International . ما هیجان زده می شویم که گفتگو را شروع کنیم، در مورد شما یاد بگیریم، در برنامه ریزی تعطیلات بعدی یا سفرهای کاری خود کار کنیم و لبخند رضایت را در چهره شما ببینیم ...

رائد و مگی

111551_pexels-photo-219014.jpeg
 • مقصدهای برتر: مقصد اصلی ما که در مصر، یونان، دبی، انگلستان، آلمان، فرانسه، ایتالیا، نیوزیلند، عمان، بحرین، اسپانیا و ترکیه فعالیت می کند. ما همچنین سفرهای دریایی اروپا و همچنین سفرهای رودخانه مصری را ارائه می دهیم.
 • تخصصها: ما با محصولی متنوع و با خدمات بسیار شخصی در سفرهای تفریحی یا مسافرتی متخصصیم.
 • سفرهای اخیر: ما در سراسر جهان بوده ایم و سفرهای اخیر ما به نیوزیلند، استرالیا، انگلستان و آلمان بود.

مکان ها

 • New York

  477 68th Street Brooklyn, NY 11220, , New York

  • Auckland

   Auckland, نیوزیلند

   برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات