Keystone logo
© The University of Fredericton
Vancouver Island University

Vancouver Island University

Vancouver Island University

مقدمه

این مکان تأیید و دسترسی عادلانه ، موفقیت و توجه شخصی است - ترکیبی خاص از یک محیط دلسوز و پرورش دهنده VIU را از سایر دانشگاه ها متمایز می کند. این یک ماده اساسی برای آموزش مبتنی بر ارزش است که محیطی را برای ایجاد توازن در موفقیت های تحصیلی با هدف توسعه مهارت های اجتماعی و ارتباطی دانش آموزان ایجاد می کند تا یک عمر به طول انجامد ، تفاوت ایجاد کند و دیگران را نیز برای انجام همین کار مدلسازی کند. VIU با انجام این کار کمک شایانی به جوامع بسیار قوی تر و سالم و دنیای بهتر می کند.

پشتیبانی و پیشرفت دانش آموزان دست به دست هم می دهند.

دانشجویان و فارغ التحصیلان همیشه به ما می گویند که چگونه کلاس های کوچک VIU و حمایت دلسوزانه از اساتید و کارکنان برای موفقیت در تحصیلات برای آنها تفاوتی ایجاد کرده است. توجه به نیازهای هر دانش آموز فراتر از یک تعداد است. نتیجه؟ دانش آموزان این فرصت را دارند که هنگام ورود به مشاغل آینده ، فارغ التحصیلانی شوند که با اعتماد به نفس ، انگیزه و آمادگی لازم را برای پذیرش جهان داشته باشند.

دانش آموزان در کلاسهای متمرکز بر آموزش شکوفا می شوند.

دانش آموزان در برنامه هایی فراتر و فراتر می روند که مطابقت با اشتیاق ، جاه طلبی و آرزوهای شغلی آینده آنها را فراهم می کند. تمرکز در VIU کمک به دانش آموزان در رسیدن به اهدافشان ، آماده شدن برای مشاغل و دستیابی به موفقیتی است که ممکن است حتی هنگام شروع تصورشان را نداشته باشند. دانشجویان یادگیری عملی ، توجه فردی و فرصتهای زیادی را برای تحقیقات در دوره کارشناسی تجربه می کنند.

با بیش از 120 برنامه ، مسیرهای زیادی پیش روی شماست.

دانش آموزان می توانند برنامه VIU مناسب را پیدا کنند تا به آنها کمک کند تا برای بسیاری از مشاغل آماده شوند. مشاوران از روز اول با آنها هستند ، خواه کار خود را با به روزرسانی اساسی برای ورود به دانشگاه آغاز کنند ، یا اینکه یک دانش آموز برتر دبیرستان هستند که بورسیه می شوند.

مکان ها

  • Nanaimo

    Fifth Street,900, V9R 5S5, Nanaimo

    سوالات