Keystone logo
Valahia University of Targoviste

Valahia University of Targoviste

Valahia University of Targoviste

مقدمه

آغاز آموزش عالی در Târgovişte به قرون وسطی رومانیایی باز می گردد، زمانی که بین سال های 1672 و 1678، شهر میزبان اولین دانشکده حقوق والاچیا بود.

آموزش عالی پس از انقلاب 1989، زمانی که در سال 1991، دانشکده فنی و اقتصادی دروازه‌های خود را گشود، مأموریت خود را در یک مؤسسه رسمی از سر گرفت.

آموزش عالی پس از انقلاب 1989، زمانی که در سال 1991، دانشکده دانشگاه فنی و اقتصادی دروازه‌های خود را گشود، مأموریت خود را در یک مؤسسه رسمی ادامه داد. بعداً، به دنبال تصمیم دولت رومانی شماره. 288 / 01.06.1992، دانشگاه والاهیا تارگویشت ایجاد شد. ایجاد این دانشگاه به طور طبیعی به مفهوم توسعه دانشگاه های منطقه ای تعلق دارد که یک رویه رایج در کشورهای اصلی اروپایی و آمریکای شمالی است.

در حالی که دانشگاه والاهیا در تارگویشت از 2 دانشکده، یک کالج دانشگاهی، 14 تخصص آموزش عالی و حدود 700 دانشجو تشکیل شده بود، در طول این سال تحصیلی ساختار آن به طور هماهنگ مطابق با نیازهای اجتماعی-اقتصادی، مطابق با خواسته های جامعه، متنوع شده است. بازار کار، به طوری که، امروزه، دانشگاه والایا تارگویشت شامل 8 دانشکده (لیسانس - 3 یا 4 ساله)، 31 تخصص آموزش عالی، تحصیلات کارشناسی ارشد و دکترا، بخش آموزش پیش از خدمت و آموزش ضمن خدمت معلمان و یک بخش آموزش از راه دور است. . در حال حاضر، 10000 دانشجو در دانشگاه والاهیا Târgovishte شهریه دریافت می کنند که توسط بیش از 400 دانشگاهی در بخش های مجهز به اندازه کافی هدایت می شوند.

دانشگاه والاهیا در تارگویشت علاوه بر آموزش علمی و تحقیقاتی، دارای مراکز آموزش مداوم مطابق با نیازهای محیط اجتماعی-اقتصادی کنونی است.

موسسه ما شرایط اجتماعی مناسبی (هستل، غذاخوری، باشگاه، امکانات ورزشی و غیره) را فراهم می کند و در حال حاضر پردیس جدید دانشگاه که بخشی از میراث دانشگاه است در حال تکمیل است. دغدغه اصلی دانشگاه والاهیا در تارگویشت، انجام بهینه ماموریت خود است: آموزش علمی و پژوهشی با کیفیت بالا، شرایط تحصیل و زندگی عالی برای دانشجویان، ادغام حرفه ای در سطح ملی، و روابط آکادمیک اروپایی و بین المللی.

136791_UVT_Campus.jpg

ماموریت

دانشگاه والاهیا تارگویشته ماموریت تولید، احتکار و انتقال دانش به جامعه را از طریق:

  • سازماندهی برنامه های تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و فوق لیسانس برای تربیت متخصصان دارای تحصیلات عالی، واجد شرایط عالی، در زمینه های آموزشی، علمی، فنی، اقتصادی، مدیریت دولتی، الهیات، فعالیت های اجتماعی- فرهنگی و حقوقی و از طریق آموزش مداوم بزرگسالان، به منظور توسعه شخصی، درج حرفه ای فرد و ارضای نیازهای شایستگی محیط اجتماعی-اقتصادی و فرهنگی؛
  • تحقیقات علمی، توسعه، نوآوری و انتقال فناوری، از طریق ایجاد فردی و جمعی در زمینه‌های آموزشی، حقوق، الهیات، علوم، اقتصاد و علوم اداری، علوم مهندسی، هنر، ادبیات، با تضمین عملکرد و توسعه فیزیکی و ورزشی، همچنین با سرمایه گذاری و انتشار نتایج آنها به منظور افزایش رقابت پذیری بخش جنوب شرق کشور و بهبود شرایط زندگی.
  • مشارکت فعال در توسعه پایدار محلی، منطقه‌ای، ملی و اروپایی از دیدگاه اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی با ترویج ارزش‌های فرهنگی جهانی، مطابق با الزامات یک جامعه دانش‌محور.

136789_UVT_ICSTM.jpg

Valahia University of Targoviste بارها توسط آژانس رومانیایی برای تضمین کیفیت در آموزش عالی اعطا شده است (مانند در سال 2011 برای 2011-2016، در سال 2016 برای 2016-2021) و اکنون در مرحله ارزیابی مجدد به دنبال تجدید رتبه اعتماد بالا است. . نظارت بر فرآیندها و سیاست‌های تضمین کیفیت توسط یک کمیته بررسی بین‌المللی که تحت نظارت آژانس رومانیایی تضمین کیفیت در آموزش عالی انجام می‌شود و عملکرد دانشگاه کیفیت بالای عملکرد آموزشی، پژوهشی و اداری را نشان می‌دهد. اخیراً، این دانشگاه توسط سازمان های بین المللی مانند U-Multirank که توسط اتحادیه اروپا و آموزش عالی تایمز در نظر گرفته شده است، رتبه بندی شده است.

مکان ها

  • Târgoviște

    Aleea Sinaia,13, 130004, Târgoviște

سوالات