Keystone logo
University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

مقدمه

ما یک کالج پر رونق و دارای رتبه برتر در مدیسون ، ویسکانسین هستیم - یکی از خارق العاده ترین شهرهای کشور. ما جسورانه فکر می کنیم و با اطمینان عمل می کنیم ، نه تنها به عنوان مهندس ، بلکه به عنوان یک شهروند درگیر. ما به عنوان یک جامعه مهندسی ، از دیدگاه های منحصر به فرد بها می دهیم ، احترام و فراگیر بودن را پرورش می دهیم و با هم همکاری می کنیم تا ایده های جدید را زنده کنیم. با بهره گیری از میراث تأثیرگذاری ، ما رهبران ، دانش و فناوری هایی را توسعه می دهیم که زندگی را اکنون بهبود می بخشد و آینده بهتری را ایجاد می کند. زیربنای تمام تلاش های ما قدرت یکی از برترین دانشگاه های تحقیقاتی در جهان است.

رشته های مهندسی ما نه تنها تاریخ ما را نشان می دهند ، بلکه یک فرصت فوق العاده را نیز منعکس می کنند: در جایی که دیگران موانع می بینند ، ما توانایی نوآوری و توانایی ایجاد تغییر را با راه حل های مهم می بینیم.

دانشکده ما دارای ساختارهای پشتیبانی قوی برای همکاری در مرزهای انضباطی است - و در نتیجه ، آنها کارهای بزرگی را به دست می آورند. کالج ما نقش مهمی در رتبه بندی بالای ملی UW-Madison برای هزینه های تحقیقاتی و همچنین تعداد حق ثبت اختراعات ثبت شده از طریق بنیاد تحقیقاتی فارغ التحصیلان ویسکانسین (WARF) ، یکی از قدیمی ترین دفاتر انتقال فناوری دانشگاه در کشور دارد. ما محرک اصلی پیشرفت اقتصادی و اجتماعی هستیم: از طریق بنیاد تحقیقات فارغ التحصیلان ویسکانسین ، و سایر تلاش ها مانند شرکت های غیر فعال و کار مستقیم با شرکای صنعت ، ثمره تحقیقات ما به مشاغل و صنایع در سراسر جهان گسترش می یابد.

مکان ها

  • Madison

    Madison, آمریکا

    سوالات