Keystone logo
University of West Georgia

University of West Georgia

University of West Georgia

مقدمه

در University of West Georgia ، ما در حال تبدیل شدن به زندگی و تغییر چشم انداز هستیم. از موفقیت در کلاس درس و زمینه های انتخابی حرفه ای تا موفقیت در زمینه ورزشی و تجربه ی کالج، UWG دارای بیش از 1100 استاد و کارکنان تمام وقت است که به شما کمک می کند تا موفق شوید.

بیش از 12،000 دانشجوی دوره های کارشناسی و فارغ التحصیل هر ساله در UWG ثبت نام می کنند. دانش آموزان از یک تجربه کامل کالج در دانشگاه Carrollton لذت می برند، از جمله سالن زندگی اقامت، مسابقات بین المللی هیجان انگیز و فرصت هایی برای شرکت در بیش از 150 سازمان دانشجویی.

توسط پرینستون را نقد به عنوان یکی از بهترین کالج جنوب شرقی و یکی از بهترین ارزش کالج در امریکا به نام از University of West Georgia کیفیت علمی استثنایی. 86 برنامه درسی شامل 43 نفر در سطح کارشناسی، 29 نفر در سطح کارشناسی ارشد و متخصص، 4 نفر در سطح دکترا و 8 نفر در سطح گواهینامه. دوره های آنلاین در دسترس برای هر دو دانشجوی کارشناسی و فارغ التحصیل به دنبال انعطاف پذیری در زمان و مکان.

UWG خانه نخستین کالج افتخاری ایالات متحده است که با یک برنامه آموزشی افتخار همراه است. آکادمی پیشرفته دانشگاهی گرجستان یکی از تنها 12 برنامه آمریکایی است که دانش آموزان با دانش آموزان دبیرستان را قادر می سازد تا اعتبارات دبیرستان و کالج همزمان را در یک برنامه مسکونی در تمام دوران تحصیل در محوطه دانشگاه زندگی کنند.

UWG توسط کمیسیون کالج های انجمن جنوب کالج ها و مدارس (1866 Southern Lane، Decatur، Georgia 30033-4097، 404-679-4501) تأیید شده است و برنامه های متعددی از سوی آکادمیک از سایر آژانس های معتبر به دست آورده اند.

114896__SB_0121.jpg

بیانیه مأموریت

مأموریت University of West Georgia ( UWG ) این است که دانش آموزان، اعضای هیات علمی و کارکنان را قادر به تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود از طریق مشارکت تحصیلی، خدمات حمایتی، پیشرفت حرفه ای و جامعه محور محور و محروم کنند. UWG متعهد به پیشرفت تحصیلی و مشارکت در اجتماع است، ارائه برنامه های کارآموزی، فارغ التحصیل و برنامه های جامع در مقطع کارشناسی، خارج از محوطه دانشگاه و در سطح آنلاین.

UWG ، عضو هیئت مدیره سیستم دانشگاهی گرجستان (USG)، جامع SACSCOC سطح VI، دانشگاه عمومی است که در غرب گرجستان با چندین سایت آموزشی و حضور مجازی قوی حضور دارد. UWG از دانش آموزان در تلاش برای تکمیل دوره در برنامه های مربوطه، ارزیابی هنرهای لیبرال و آمادگی حرفه ای حمایت می کند. از طریق آموزش موثر و نوآورانه، یادگیری تجربی، بورس تحصیلی، تحقیق، تلاش های خلاق و خدمات عمومی، UWG مؤسسات آموزش عالی را برای تعامل و کشف دانش دانش آموزان فراهم می کند. UWG به ساختن نقاط قوت موجود و ایجاد برنامه ها و خدمات آموزشی علمی، تحقیقاتی و برنامه های مشترک، که به توسعه اقتصادی پاسخ می دهد و نیازهای منطقه ای، ایالتی و جهانی را شناسایی کرده است، به این ترتیب توانمند ساختن دانش آموختگان برای پاسخگویی و خلاقانه به جامعۀ جهانی قرن بیست و یکم جامعه.

چشم انداز

University of West Georgia به دنبال بهترین دانشگاه جامع در آمریکا است - به دنبال بهترین مکان برای کار، یادگیری و موفقیت است.

ارزش های

مأموریت نهادی و عملیات روزانه University of West Georgia با ارزش های ما هدایت می شود که از دیدگاه ما بهترین مکان برای کار، یادگیری و موفقیت است.

ارزش موفقیت در تعهد ما به موفقیت دانشگاهی و اجتماعی دانش آموزان، کارکنان و اعضای هیات علمی ما مشهود است.

ارزش مراقبت در مورد نگرانی ما و توجه به دانش آموزان، کارکنان و اعضای هیئت علمی ما و همچنین جوامع بزرگتر که در آن زندگی می کنیم و ما خدمت می کنیم، مشهود است.

ارزش همکاری در تعهد ما به حکومت به اشتراک گذاشته شده، کار گروهی و یک روحیه همکاری مشهود است که تعاملات ما با دانش آموزان، کارکنان و اعضای هیات علمی و جوامع که در خدمت ما هستند، شکل می گیرد.

ارزش همهچیز در تعهد ما به جشن تنوع ما، روح مشارکت ما و ایجاد یک محفل استقامتی است که برای همه عاطفی و فیزیکی است.

ارزش نوآوری در تعهد ما به تقویت فضای یادگیری مشهود است که در آن روش ها و ایده های جدید مطابق با چشم انداز و مأموریت ما مورد احترام و پاداش قرار می گیرند.

ارزش یکپارچگی در تعهد ما به استانداردهای دقیق اخلاقی در کلاس های درس و دفاتر ما، در رفتار ما نسبت به یکدیگر و در خدمت به جوامع ما، مشهود است.

ارزش پایداری در تعهد ما به حفظ توازن زیست محیطی در برنامه ریزی و عملیات ما آشکار است که برای نسل های آینده امکان یکسان بودن یا بهتر بودن فرصت هایی برای موفقیت در دسترس برای ارائه کارمندان و دانش آموزان را فراهم می آورد.

ارزش عقل در تعهد ما به آموزش و یادگیری مشهود است که دانش را به منظور تحول مثبت در زندگی کارکنان و دانش آموزان و همچنین بهبود جهان که در آن زندگی می کنیم، تأکید می کند.

تاریخچه UWG

تاریخ خاکسپاری آن به عنوان یک مدرسه کشاورزی و مکانیکی در سال 1906 به یک دانشگاه پیشرو، تاریخ University of West Georgia با دانش و رشد است.

دانشکده کشاورزی و مکانی چهارم در کارولتون در پاسخ به درخواست "برنامه های آموزشی واقع گرایانه تر برای جوانان روستایی" 13 تا 21 ساله افتتاح شد. محل باندن سابق بنتن به عنوان یک محل انتخاب شد و 110 دانش آموز در سال 1908 ثبت نام کردند .

همانطور که جامعه تغییر کرد، اولویت های آموزشی گرجستان و ملت نیز انجام شد. تا سال 1933، هفت نفر از آ

این تکامل ادامه یافت زمانی که غرب گرجستان در سال 1957 به یک موسسه چهار ساله تبدیل شد. در آن زمان، 589 دانش آموز ثبت نام کردند. تا سال 1971، ثبت نام به بیش از 6،000 دانش آموز افزایش یافت. در پاییز سال 1996، کالج به دانشگاه، University of West Georgia ایالتی University of West Georgia . این University of West Georgia به سادگی در سال 2005 به University of West Georgia شد و اولین دوره دکترای خود را به خود اختصاص داد. در سال 2012.

محیط فیزیکی دانشگاه نیز رشد کرده است. اخیرا شامل ساختمان پرستاری پیشرفته، مرکز پوینت سوئیتز و مجتمع اقامتی و ناهار خوری شرق ایستگاه ها است. Ingram کتابخانه به تازگی بازسازی شده است و در سال 2015 UWG Newnan به محل جدید خود در ساختمان بیمارستان نیوانان حرکت خواهد کرد.

امروز UWG بیش از 12،000 دانش آموز را ثبت می کند و بیش از 85 برنامه تحصیلی را از طریق کالج هنر و علوم انسانی، دانشکده علوم اجتماعی، دانشکده علوم و ریاضیات، دانشکده ریچاردز، کالج آموزش و پرورش و مدرسه ارائه می دهد. پرستاری کالج افتخار همچنان گزینه های تحصیلی برای دانشجویان بالا را فراهم می کند. آکادمی پیشرفته گرجستان اجازه می دهد تا جوانان و افراد سالخورده با استعداد فوق لیسانس برای تحصیل در محوطه دانشگاه و تکمیل الزامات تحصیلات عالی خود در دبیرستان. UWG Newnan کلاس های اصلی، مدارک تحصیلی کامل و تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد. تحصیلات تکمیلی در کسب و کار در Douglasville در دسترس است. دوره های آموزشی نیز برای دانش آموزان نزدیک و دور از طریق UWG Online در دسترس هستند. این دانشگاه در رشته های کارشناسی، کارشناسی ارشد، متخصص و دکترا تحصیل می کند.

بنیاد غربی گرجستان و برنامه هایی مانند صندوق سالانه، کمک هزینه تحصیلی، پیشرفت دانشکده، فن آوری پیشرفته و موارد دیگر. برنامه استراتژیک توسعه یافته در سال 2014، ساختار و نقشه راه برای رسیدن به موفقیت دانش آموزان، موفقیت های علمی، موفقیت در مشارکت و موفقیت عملیاتی را فراهم می کند و اجازه می دهد که دانشگاه برای اثربخشی آن در هر منطقه بحرانی اندازه گیری کند. مأموریت و ارزش ها فرهنگ سازمانی را هدایت می کنند. UWG قصد دارد تا کمتر از تبدیل شدن به بهترین دانشگاه جامع در کشور، به دنبال بهترین مکان برای کار، یادگیری و موفقیت است.

مکان ها

  • Carrollton

    1601 Maple St, GA , 30118, Carrollton

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات