Keystone logo
University Centre of the Westfjords

University Centre of the Westfjords

University Centre of the Westfjords

مقدمه

مرکز دانشگاه Westfjords سازمانی غیرانتفاعی است که در مارس 2005 تأسیس شد. 40 عضو م foundسس از جمله کلیه م allسسات آموزش عالی کشور دارد. این مرکز در ژانویه 2006 فعالیت خود را در Vestrahús در afsafjörður آغاز کرد. در همان ساختمان دفاتر م ofسسه تحقیقات دریایی ، آزمایشگاه های شیلات ایسلند و مرکز تحقیقات بهمن برف ایسلند و غیره قرار دارد. مرکز توسعه منطقه ای Westfjords نیز در اینجا واقع شده است و همه سازمان هایی که در ساختمان نمایندگی می شوند از امکانات پذیرایی مشترک برخوردار هستند.

مرکز دانشگاه یک برنامه کارشناسی ارشد بین رشته ای بین المللی در مدیریت ساحلی و دریایی ارائه می دهد که به زبان انگلیسی تدریس می شود. این برنامه دانش آموزان را آماده می کند تا با یکی از جذاب ترین و مهمترین موضوعات امروز درگیر شوند: مدیریت و استفاده از منابع طبیعی. این برنامه در ماژول های سه هفته ای تدریس می شود و هر ماژول نیز به عنوان یک دوره کوتاه مدت ارائه می شود.

این مرکز همچنین به دانشجویان و معلمان دانشگاه در خارج از منطقه در برقراری ارتباط در Westfjords کمک می کند. این مرکز اطلاعات مربوط به منطقه را به عنوان گزینه جالب و زمینه تحقیق فراهم می کند و به دانشجویان و دانش پژوهان در کار در پروژه های تحقیقاتی در Westfjords کمک می کند.

مکان ها

  • Ísafjörður

    University Centre of the Westfjords Sudurgotu 12,

سوالات