Keystone logo
University of Technology, Jamaica (UTech)

University of Technology, Jamaica (UTech)

University of Technology, Jamaica (UTech)

مقدمه

محل

University of Technology, Jamaica (UTech) ، که قبلاً کالج هنر ، علوم و فناوری در منطقه کلانشهر کینگستون بزرگ در محوطه سنت اندرو قرار دارد و تقریباً 18.2 هکتار را اشغال می کند. در شرق باغهای گیاهشناسی Hope در مراکز تجاری Papine-Liguanea قرار دارد. این پردیس با چندین مسیر اتوبوس سرو می شود و با پیاده روی از محوطه دانشگاه مونا دانشگاه منطقه ای هندوستان و بیمارستان دانشگاه فاصله دارد.

تاریخ

این دانشگاه در سال 1958 تاسیس شد ، در ابتدا با نام موسسه فناوری جامائیکا. در سال 1959 ، این نام به دانشکده هنر ، علوم و فناوری تغییر یافت و تحت عنوان کالج هنر ، علوم و فناوری (CAST) از سال 1959 گنجانیده شد. این قانون توسط یک قانون مجلس در سال 1964 تأیید شد. در سال 1986 ، طرح CAST به منظور تبدیل شدن به کالج موسسه اعطای مدرک اصلاح شد. طرح CAST همچنین به طور قانونی به این نهاد اختیار داد كه امور خود را تحت دو هیئت حاكم ، یعنی شورا و هیئت علمی انجام دهد.

این موسسه در تاریخ اول سپتامبر 1995 تحت عنوان دانشگاه دانشگاه فنی جامائیکا به طور رسمی وضعیت دانشگاه را به دست آورد و در 29 ژوئن 1999 به طور کامل منشور شد.

تاریخچه این موسسه با توسعه اجتماعی و اقتصادی جامائیکا ارتباط نزدیکی دارد. از نزدیک به بیش از 50 دانشجو و 4 برنامه در سال 1958 ، این موسسه با جمعیت دانشجویی بالغ بر 11000 به یک موسسه ملی بزرگ تبدیل شده است و بیش از 100 برنامه مختلف را در سطح گواهینامه ، دیپلم و مدرک ارائه می دهد.

پیشنهادات و پیشرفتهای دانشگاهی آن با تأکید بر انعطاف پذیری رویکرد ، یادگیری مبتنی بر کار و پیوندهای حرفه ای بر روی سیستم پلی تکنیک انگلیسی مدل شده است. انعطاف پذیری در ارائه های دانشگاهی آن در حالت های مختلف ارائه برنامه منعکس شده است که شامل برنامه های تمام وقت و پاره وقت (انتشار روز ، عصرانه) و برنامه های مبتنی بر کار تعاونی است. علاوه بر این ، چندین برنامه در تعدادی از کالج های جامعه فرنچایز شده است و بیشتر برنامه ها با سازمان های حرفه ای ملی و بین المللی مرتبط است.

مکان ها

  • Kingston

    University of Technology, Jamaica, 237 Old Hope Road, , Kingston

    سوالات