Keystone logo
University of Tampa - Sykes College of Business

University of Tampa - Sykes College of Business

University of Tampa - Sykes College of Business

مقدمه

کالج بازرگانی سایکس دانشگاه تامپا یک موسسه خصوصی پیشرو است که بر توسعه رهبران جهانی فردا متمرکز است. تعهد ما به تعالی در اعتبار AACSB ما منعکس شده است - شناختی که ما را در بین 5 درصد برتر دانشکده های بازرگانی فارغ التحصیل در سراسر جهان قرار می دهد.

برنامه های نوآورانه ما جدیدترین ابزارها و تکنیک ها را در بر می گیرد و دانش آموزان را با مهارت های حل مسئله و تحلیلی پیشرفته مورد نیاز برای برتری در یک بازار رقابتی جهانی مجهز می کند. کالج از یک ارتباط پر جنب و جوش با جامعه تجاری برخوردار است و دانشجویان ما از فرصت های گسترده یادگیری تجربی و شبکه بهره مند می شوند. گزینه های تمرکز متعددی در برنامه های MBA و MS ما ارائه می شود که به دانش آموزان اجازه می دهد استعدادهای خود را کشف کنند و دوره های تحصیلی خود را شخصی سازی کنند.

اعضای هیئت علمی ما دارای ترکیبی چشمگیر از مدارک تحصیلی پیشرفته و تجربه تجاری عملی هستند. آنها نه تنها کار برجسته ای در زمینه آموزش و راهنمایی انجام می دهند، بلکه در تحقیقات دانشگاهی و صنعتی مرتبط مشغول هستند. این تحقیق ما را در توسعه نظریه های جدید درگیر نگه می دارد و به ماموریت آموزشی ما کمک می کند.

کالج بازرگانی سایکس

کالج تجارت سایکس بخشی جدایی ناپذیر از یک محوطه دانشگاهی 100 هکتاری است که در قلب تامپا واقع شده است. به عنوان یک موسسه جامع، دانشگاه تمپا طیف کاملی از منابع، اساتید واجد شرایط و امکانات مدرن را فراهم می کند.
کالج بازرگانی سایکس یکی از مدارس خصوصی نخبه در جنوب شرقی است که در هر دو سطح کارشناسی ارشد و کارشناسی توسط AACSB International-The Association to Advance Collegiate Schools of Business تایید شده است. AACSB International برترین سازمان اعتباربخشی کسب و کار است که تعالی و بهبود مستمر در تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارتقا می دهد.

آنچه ما را متمایز می کند

در قلب یکی از پر جنب و جوش ترین جوامع تجاری فلوریدا، کالج بازرگانی سایکس دانشگاه تامپا یک آموزش در سطح جهانی با شهرت بین المللی برای موفقیت ارائه می دهد.

در کالج تجارت سایکس، ما به ویژگی‌هایی که ما را در بین برترین برنامه‌های تجاری جهان متمایز می‌کند، افتخار می‌کنیم:

  • بالاترین اعتبار
  • برنامه درسی نوآورانه
  • هیئت علمی برجسته
  • یادگیری تجربی
  • امکانات با تکنولوژی بالا

کالج کسب و کار سایکس جایی است که رهبران کسب و کار فردا - از گوشه و کنار تا نقاط دوردست جهان - برای یادگیری، توسعه و ایجاد شبکه می آیند. دانش‌آموزان واجد شرایط با سنین و سوابق مختلف، آموزش‌های پیشرفته‌ای را در مجموعه‌ای از رشته‌ها از اعضای هیئت علمی دریافت می‌کنند که نبض جامعه کسب‌وکار دارند.

اعتیار سنجی ها

AACSB معتبر شناخته شد

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Tampa

    401 W. Kennedy Blvd. Fairgrounds Building, 33606, Tampa

    سوالات