Keystone logo
University of Tartu

University of Tartu

University of Tartu

مقدمه

دانشگاه تارتو (UT) که در سال 1632 تأسیس شد، تنها دانشگاه کلاسیک در استونی است. بیش از 14000 دانشجو در دانشگاه UT تحصیل می کنند (شامل 1600 دانشجوی بین المللی) و UT دارای 3500 کارمند (شامل 2000 کارمند دانشگاهی (220 استاد)) است. برای حمایت و توسعه صلاحیت حرفه ای دانشجویان و کارکنان دانشگاهی، این دانشگاه دارای 66 دانشگاه شریک در 26 کشور است. UT همچنین یکی از اعضای فعال شبکه های تحقیقاتی معتبر مانند ENLIGHT، گروه Coimbra و LERU است.

UT شامل 4 دانشکده است. بیشتر UT در تارتو، دومین شهر بزرگ استونی است. با این حال، بخش‌هایی از دانشگاه در Pärnu، Narva، Viljandi و Tallinn واقع شده‌اند. تارتو 100000 نفر جمعیت دارد و یک پنجم ساکنان آن دانشجو هستند.

تارتو یک شهر دانشجویی سرزنده است. هر سال تحصیلی با روزهای سال اول شروع می‌شود و نکات مهم هر ترم، روزهای دانشجویی بهار و پاییز است، که جشنواره‌ای یک هفته‌ای از رویدادها به‌ویژه برای دانش‌آموزان است. UT دارای باشگاه ها و انجمن های دانشجویی متعددی است که از سازمان های حرفه ای گرفته تا گروه های غیررسمی را شامل می شود. برای دانشجویان بین المللی، ESN Tartu سازمان اصلی است که توجه خود را بر رفاه دانشجویان بین المللی متمرکز می کند.

UT طیف گسترده ای از برنامه ها و رشته های منحصر به فرد برای دانش آموزان ارائه می دهد. UT همچنین در چندین برنامه Erasmus Mundus و سایر برنامه های کارشناسی ارشد مشترک که با همکاری دانشگاه های پیشرو جهان ارائه می شود، شرکت می کند. UT فرآیند بولونیا را در سازماندهی آموزش و سیستم کارشناسی ارشد (3+2) ماژول های مطالعاتی خود دنبال می کند. طول دوره دکتری 4 سال می باشد. سال تحصیلی هر سال از ابتدای سپتامبر شروع می شود.

آمار

 • دانش آموزان بین المللی:

  11%

 • 0
 • نسبت دانشجو به هیئت علمی:

  7 به 1

رتبه بندی

University of Tartu ( UT ) مرکز تحقیقات و آموزش پیشرو استونی است. این تنها دانشگاه در حوزه بالتیک است که در 1.2 درصد برتر بهترین دانشگاه های جهان (رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2021) رتبه بندی شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Tartu

  Ülikooli 18

  • Tallinn

   Kaarli pst 3 -- 202-203, 10119, Tallinn

   • Pärnu

    Ringi 35, 80012, Pärnu

    • Viljandi

     Posti 1, Viljandi, 71004 Viljandi maakond, Estonia, 71004, Viljandi

     • Narva

      University of Tartu Narva College Raekoja plats 2, Narva 20307, 20307, Narva

      • Viljandi

       Posti, 1, 71004, Viljandi

       برنامه ها

       موسسه همچنین ارائه می دهد:

       سوالات